Deal weeks

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
42,466 Results
4.2 12×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Book Flip Case for iPhone 15 teal
Phone Case - Apple iPhone 15, flip case, TPU and artificial leather
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDBCF0006a
4.7 14×
Watch Price/Availability
Mountain Gorilla Coffee Silverback, 250 g
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Uganda, roasted in: Czech Republic, - 972 Kč/1 kg
  243,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MGCKA115
4.7 36×
Watch Price/Availability
FIXED Opus for Samsung Galaxy A55 5G black
Phone Case - SAMSUNG Galaxy A55 5G, flip case, TPU and artificial leather
Discounted -30 % 279,- 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PP899ve1050
4.7 71×
Watch Price/Availability
Philips SH71/50
Replacement Blade Refills -
Cashback up to 4,000,- Cashback up to, presents a chance to get back money based on the conditions of the offer. More info in the article. Nyní můžete nákup vybraných produktů Philips spojit s příjemnou úsporou. V rámci cashbackové akce můžete získat zpět až 4 000 Kč, přičemž konkrétní částka se odvíjí od celkové hodnoty způsobilých produktů zakoupených v rámci jednoho nákupu.1 199 - 1 998 Kč = 200 Kč cashback1 999 - 4 998 Kč = 500 Kč cashback4999 - 9 998 Kč = 1 000 Kč cashback9 999 - 19 998 Kč = 2 000 Kč cashback19 999 Kč a více = 4 000 Kč cashback
  from  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIPR119
4.7 6×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Universal Lanyard Essential Long - orange
Phone Lanyard - Neck strap, weight capacity up to 15kg, length 95cm, polyester material, aluminium components with scratch and corrosion protection, strap width 8mm, protective pad between the case and the phone included
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDLAEL001O
4.4 23×
Watch Price/Availability
Mountain Gorilla Coffee Blackback, 250 g
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Uganda, roasted in: Czech Republic, - 972 Kč/1 kg
  243,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MGCKA177
4.7 22×
Watch Price/Availability
Alzaguard 2.5D Case Friendly Glass Protector for Nothing Phone (3a) – 1+1 zdarma
Glass Screen Protector - for Nothing Phone (3a), 2.5D curved, case friendly design, full cover design, glossy surface, thickness 0,33 mm, glue over the entire surface area, package includes cleaning cloth, alcohol wipe, dust removal sticker, guide sticker and 2 pcs
Great price 99,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGD_TGC481ZP2
4.7 15×
Watch Price/Availability
HUSLOG AL-050231
Electric Flosser - 9 programs, battery indicator, power: battery-powered
Discounted -10 % 613,- 688,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUSUS950
4.8 11×
Watch Price/Availability
AlzaGuard 3D Elite Glass Protector for HONOR Magic7 Lite
Glass Screen Protector - for Honor Magic 7 Lite, 3D curved merging with phone, glossy surface, thickness 0,33 mm, glue on the edges, package includes cleaning cloth, alcohol wipe, dust removal sticker and guide sticker
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDTGE458
4.9 34×
Watch Price/Availability
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Barista - 48 capsules
Kávové kapsle , 100% arabica, south america, 48 servings servings - 9.08 Kč/1 pc(s)
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 349,-
  436,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NSCkk24
5.0 5×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Luxe Lanyard Case for iPhone 16 pink
Phone Cover - for Apple iPhone 16, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 2mm
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCL007b
4.9 49×
Watch Price/Availability
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Roma - 48 capsules
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, columbia and brazil, 48 servings servings - 8.56 Kč/1 pc(s)
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 329,-
  411,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NESKK170
4.7 43×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Matte TPU Case for Xiaomi 15 black
Phone Cover - for Xiaomi 15 (not compatible with 15T), TPU material, durable and soft, easy to put on and take off, raised back to protect the photo equipment compatible with wireless charging, screen protection against scratches, strap hole, cut-outs for connectors and buttons, Thickness 1 mm
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT447
4.5 10×
Watch Price/Availability
Bristot Crema Oro 500g
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: Italy, roast: medium - 718 Kč/1 kg
  359,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRIKA519
4.8 11×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Book Flip Case for Xiaomi 14T black
Phone Case - Xiaomi 14T, flip case, TPU and artificial leather
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDBCF0049
4.9 7×
Watch Price/Availability
Rohnson R-448
Frappe Maker - milk mixer, 100W, 2 speeds, 450ml stainless steel container, suitable for frappe and cocktails
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHFR002
4.9 57×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Silicone Keychain for Samsung SmartTag 2 - white
Loop - opening for easy attachment e.g. for your keys, to the backpack, increases the security level of the location chip, the exact cutout for the speaker, made of washable silicone, Samsung SmartTag 2 locator not included
Great price 199,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDSKS001b
5.0 10×
Watch Price/Availability
Siguro Coffee filter stand Bamboo
Coffee Machine Accessory - for filters used in a dripper or coffee maker; holds up to 100 filters; made from food-safe bamboo; simple and elegant design; dimensions 17.5 × 8 × 12 cm
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_CW_HF00BB
4.3 45×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Matte TPU Case for Xiaomi 14T Pro black
Phone Cover - for Xiaomi 14T Pro, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1mm
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT430a
5.0 2×
Watch Price/Availability
Rohnson R-98095
Coffee Grinder - power consumption 150 W, equipped with burrs, metal grinding mechanism, conical burrs, coffee bean hopper size: 120 g, maximum operating speed 520 rev/min, timer, overheat protection, plastic grinder body, lever attachment, cleaning brush, ground coffee container and funnel included, dimensions 30.3 × 15.6 × 22.5 cm (H×W×D), cable length 1 m, noise level 85 dB, weight 1.94 kg, colour black
  3,999,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHML5215
4.6 37×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Matte TPU Case for Xiaomi Redmi Note 13 4G black
Phone Cover - for Xiaomi Redmi Note 13 (not compatible with 5G version), material TPU and polycarbonate, hard case, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, compatible with wireless charging, handle opening, cutouts for connectors and buttons, width 1mm
Great price 149,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT385a
5.0 8×
Watch Price/Availability
Braun 54B, 1 piece
Replacement Blade Refill -
Buy with code 2026ALZAEXTRA25 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 839,-
  1,119,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRAPR1330
4.2 85×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Premium Liquid Silicone Case for iPhone Xr Red
Phone Cover - for Apple iPhone XR, soft and durable, material silicone, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 2mm
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGPCS0005b
4.0 3×
Watch Price/Availability
Siguro rotary mop for stick vacuum cleaners VT-K910B / VT-K900B
Vacuum Attachment on hard floors, for floors & carpets and for upholstery & textiles, rotating brush
Great price 1,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_VT_K910X02