Deal weeks

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
42,501 Results
4.9 217×
Watch Price/Availability
AlzaPower Patch CAT7 S/FTP 0,5m grey
Ethernet Cable connecting, 0,5m, male connectors: 2× RJ-45 (CAT7), Gold-Plated Connectors and double-sided connector, S/FTP, straight connector ends
Great price 129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCBP6401
4.5 26×
Watch Price/Availability
Oral-B iO Interdental Clean 2 pcs
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 2 pc(s) in package - 264 Kč/ks - from 264 Kč/1 pc(s)
Buy with code 2026ALZAEXTRA15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 449,-
  528,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORBNH99
3.9 22×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Matte TPU Case for iPhone 11 Pro black
Phone Cover - for Apple iPhone 11 Pro, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1mm
Great price 189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT47a
4.9 31×
Watch Price/Availability
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino Skinny Unsweetened - 48 capsules (24 servings)
Kávové kapsle coffee with powdered milk, 100% arabica, columbia, brazil and ethiopia, 24 servings servings - 18.17 Kč/1 pc(s)
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 349,-
  436,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NESKK2141
4.7 205×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Crystal Clear TPU Case Compatible with Magsafe for iPhone 13 - Black
Phone Cover - for Apple iPhone 13, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1,8mm
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGD_PCMT18Bv2
4.0 4×
Watch Price/Availability
Zelmer ZMM4055B
Meat Mincer - electric, 1 speed(s), grind coarseness of 2,7, 4 and 8, size 8 grinder, meat grinding speed of 2,5kg/min, grating, sausage stuffing, fruit pressing / juicing and grinding, large filling opening, rubber feet and with double-sided blade
  3,498,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZELMM360
3.7 3×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Shockproof Case for Samsung Galaxy S26
Phone Cover - for SAMSUNG Galaxy S26, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 2mm
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCTS525Z
4.9 51×
Watch Price/Availability
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Milano - 48 capsules
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, honduras, columbia and brazil, 48 servings servings - 8.56 Kč/1 pc(s)
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 329,-
  411,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NESKK132
4.3 4×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Matte TPU Case for Xiaomi Redmi 15C 4G/5G, POCO C85 5G/4G blue
Phone Cover - for Xiaomi and POCO C85,Redmi 15C 5G and Redmi 15C, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1mm
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT536L
4.9 9×
Watch Price/Availability
Siguro Oval Brush for SGR-HR-M650Y
Attachment - for everyday hair styling, adds volume, smooths and shapes the hairstyle, even distribution of warm air, does not damage the hair and leaves it smooth and shiny, for Siguro Shape Flow M650Y 5-in-1 multistyler
Great price 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_HR_M650X02
5.0 2×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Book Flip Case for iPhone 17 Pro Max black
Phone Case - Apple iPhone 17 Pro Max, flip case, TPU and artificial leather
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDBCF479a
4.7 14×
Watch Price/Availability
Mountain Gorilla Coffee Silverback, 250 g
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Uganda, roasted in: Czech Republic, - 972 Kč/1 kg
  243,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MGCKA115
4.6 42×
Watch Price/Availability
FIXED Opus for Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G/POCO X7 5G black
Phone Case - Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G, flip case, artificial leather
Discounted -40 % 239,- 399,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PP930c21
4.7 71×
Watch Price/Availability
Philips SH71/50
Replacement Blade Refills -
Cashback up to 4,000,- Cashback up to, presents a chance to get back money based on the conditions of the offer. More info in the article. Nyní můžete nákup vybraných produktů Philips spojit s příjemnou úsporou. V rámci cashbackové akce můžete získat zpět až 4 000 Kč, přičemž konkrétní částka se odvíjí od celkové hodnoty způsobilých produktů zakoupených v rámci jednoho nákupu.1 199 - 1 998 Kč = 200 Kč cashback1 999 - 4 998 Kč = 500 Kč cashback4999 - 9 998 Kč = 1 000 Kč cashback9 999 - 19 998 Kč = 2 000 Kč cashback19 999 Kč a více = 4 000 Kč cashback
  from  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIPR119
4.3 64×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Matte TPU Case for Samsung Galaxy S25 Ultra Black
Phone Cover - for SAMSUNG Galaxy S25 Ultra, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1mm
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDPCT442
4.4 23×
Watch Price/Availability
Mountain Gorilla Coffee Blackback, 250 g
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Uganda, roasted in: Czech Republic, - 972 Kč/1 kg
  243,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MGCKA177
4.2 12×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Book Flip Case for iPhone 15 teal
Phone Case - Apple iPhone 15, flip case, TPU and artificial leather
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDBCF0006a
4.7 15×
Watch Price/Availability
HUSLOG AL-050231
Electric Flosser - 9 programs, battery indicator, power: battery-powered
Discounted -10 % 613,- 688,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUSUS950
4.7 36×
Watch Price/Availability
FIXED Opus for Samsung Galaxy A55 5G black
Phone Case - SAMSUNG Galaxy A55 5G, flip case, TPU and artificial leather
Discounted -30 % 279,- 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PP899ve1050
4.9 34×
Watch Price/Availability
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Barista - 48 capsules
Kávové kapsle , 100% arabica, south america, 48 servings servings - 9.08 Kč/1 pc(s)
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 349,-
  436,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NSCkk24
4.7 6×
Watch Price/Availability
AlzaGuard Universal Lanyard Essential Long - orange
Phone Lanyard - Neck strap, weight capacity up to 15kg, length 95cm, polyester material, aluminium components with scratch and corrosion protection, strap width 8mm, protective pad between the case and the phone included
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGDLAEL001O
4.9 49×
Watch Price/Availability
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Roma - 48 capsules
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, columbia and brazil, 48 servings servings - 8.56 Kč/1 pc(s)
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 329,-
  411,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NESKK170
4.7 22×
Watch Price/Availability
Alzaguard 2.5D Case Friendly Glass Protector for Nothing Phone (3a) – 1+1 zdarma
Glass Screen Protector - for Nothing Phone (3a), 2.5D curved, case friendly design, full cover design, glossy surface, thickness 0,33 mm, glue over the entire surface area, package includes cleaning cloth, alcohol wipe, dust removal sticker, guide sticker and 2 pcs
Great price 99,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGD_TGC481ZP2
4.5 10×
Watch Price/Availability
Bristot Crema Oro 500g
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: Italy, roast: medium - 718 Kč/1 kg
  359,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRIKA519