Deal weeks

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
45,007 Results
Watch Price/Availability
Tajomstvá stavby
Kniha
Discounted -29 % 169,- 239,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0401113
5.0 2×
Watch Price/Availability
Nerf Rebelle - Blue Crush Water Blaster
Toy Gun - suitable for girls, gun length of 25,4 cm, made of plastic, range of up to 11,5m, suitable from 6 years
Discounted -8 % 319,- 349,-
Currently Unavailable
Order Code: HRAa531
4.9 49×
Watch Price/Availability
Bery Jones Vánoční mandle ve skořici a mléčné čokoládě v tubusu 450g
Small Gift Box - almond in chocolate and with cinnamon, 450 g
Great price 349,-
Currently Unavailable
Order Code: BJ_MX_500W04
Watch Price/Availability
Tajomstvá farmy
Kniha
Discounted -30 % 169,- 242,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0401114
Watch Price/Availability
LEAN Toys 27734 Creative DIY 3D Stained Glass Dinosaur Pendants, 6 Gel Markers
Creative Toy , suitable for children from 3 years
Discounted -7 % 128,- 139,-
Currently Unavailable
Order Code: HRAaaa5745
5.0 20×
Watch Price/Availability
Campgo Lumax 1200
Flashlight - LED, rechargeable, maximum beam distance 240 m, luminous flux 1,200 lm, luminous intensity 12,000 cd, 5 lighting modes, flashing and SOS modes, metal body, wrist strap, OSRAM P9 LED, IP67 rating (dustproof and waterproof), Li-ion battery (18650, 2,200 mAh), USB-C charging, LED indicator, maximum runtime 9.5 hours, weight 155 g (with battery), diameter 34 mm, length 137 mm, charging cable and battery included
Great price 799,-
Currently Unavailable
Order Code: CAMP_FL_02
5.0 1×
Watch Price/Availability
The Man from Acapulco
Blu-ray Film - Bob Saint-Clare is the most capable agent in the world.
Discounted -32 % 295,- 439,-
Currently Unavailable
Order Code: MULand0722
Watch Price/Availability
Merkur Mini Merkuráčci, 45 Pieces
Building Set for boys and girls, suitable for children from 5 years
Discounted -12 % 209,- 239,-
Currently Unavailable
Order Code: HRAls23090
4.9 111×
Watch Price/Availability
Stormred Neoprene Kettlebell 16 kg
Kettlebell , weight 16 kg
Great price 1,399,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTiron44
5.0 4×
Watch Price/Availability
Krtek a podzim: Kniha plná samolepek
Kniha
Great price 159,-
Currently Unavailable
Order Code: FKP0446250
Watch Price/Availability
MGA's Miniverse Mini Appliances, Series 3A
Craft for Kids in the form of mini replicas, kitchen appliances, realistic and functional details, contains 1 mini kitchen appliance, Ingredients to make 1 drink or dish and 1 bottle of resin, suitable for children from 8 years of age
Discounted -5 % 369,- 389,-
Currently Unavailable
Order Code: HRAls19607
4.9 16×
Watch Price/Availability
TW1000 Jet Man with LED light and spring-loaded flip cap 40 ml
Pepper Spray - self-defensive, active ingredient OC (Oleoresin Capsicum), LED light, maximum range 5 m, volume 40 ml
Discounted -16 % 323,- 389,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTtwt001
Watch Price/Availability
BabyOno Cami Beige
Changing Bag
Discounted -14 % 833,- 979,-
Currently Unavailable
Order Code: BABY25133
4.8 1,327×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted Salted Pistachios 250g
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 596 Kč/1 kg
Great price 149,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTks138
Watch Price/Availability
PETITE&MARS Street2 RWS Black Limited 100 Faces Complete
Baby Buggy - sports city, rubber turning wheel with lockable wheels, assemble using one hand, positioning of the legrest and of the backrest adjustable to full lie-flat, removable handle/rail, with handbrake, for children up to 22kg,
Discounted -17 % 6,219,- 7,499,-
Currently Unavailable
Order Code: HRAls18398
4.4 142×
Watch Price/Availability
Bery Jones with salted caramel flavour 250g
Nut Cream - smooth, peanut, salted caramel flavour, 22 g protein per 100 g, 581 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 250 g - 596 Kč/1 kg
Great price 149,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTks134
Watch Price/Availability
Hauck Bike N Walk Duo 3in1 dark green
Child Bicycle Trailer - for 2 children, load capacity 44 kg, tail light, positioning, adjustable suspension, removable wheels, storage basket, 5-point seat belt, handbrake, material fabric and metal, chassis material aluminium, wheel diameter 20" and 8", with suspension, dimensions 107 × 81 × 134 cm, weight 24,4 kg
Discounted -5 % 18,990,- 19,999,-
Currently Unavailable
Order Code: HRAls15979
4.7 15×
Watch Price/Availability
Campgo MiniBeam 140
Flashlight - LED, maximum beam distance 110 m, luminous flux 140 lm, luminous intensity 2,800 cd, 3 lighting modes, flashing mode, metal body, wrist strap, CREE XT-E LED, IP65 rating (dustproof and resistant to water jets), powered by 1× AA (not included), maximum runtime 15 hours, diameter 27 mm, length 104 mm, weight 69 g (excluding battery)
Great price 249,-
Currently Unavailable
Order Code: CAMP_FL_01
Watch Price/Availability
Tender Leaf Fruit Set Fruity Basket
Toy Kitchen Food - material wood, 7 pieces in set, suitable from 3 years
Discounted -12 % 599,- 685,-
Currently Unavailable
Order Code: HRAls5179
4.8 13×
Watch Price/Availability
Campgo EasyRest 5 Blue
Camping Mat sleeping mat, thickness: 5cm, dimensions 196 × 58cm, dimensions when packed 28 × 10cm, weight 550g
Great price 799,-
Currently Unavailable
Order Code: CAMP_SP_05
Watch Price/Availability
Tender Leaf Humming Bird House
Doll House - dimensions: 74,5cm×43cm×68,7cm, suitable from 3 years
Discounted -11 % 5,890,- 6,619,-
Currently Unavailable
Order Code: HRAmho0404
4.9 27×
Watch Price/Availability
Bery Jones Christmas nut and fruit mix in a tin 200g
Small Gift Box - almond in chocolate, 200 g
Great price 249,-
Currently Unavailable
Order Code: BJ_MX_120W01
Watch Price/Availability
Tiger Tribe How to Paint Animals Watercolour
Creative Kit includes painting techniques with watercolour paints, in storage box, includes art supplies, instructions, suitable for children from 9 years old
Discounted -20 % 569,- 719,-
Currently Unavailable
Order Code: HRAls4941
4.6 22×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Farm ham with lentil ragout
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 571 kJ, weight 400g - 563 Kč/1 kg
Great price 225,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTadv006