Alza Benefit slevy - Health

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
4,142 Results
5.0 4×
Watch Price/Availability
Airthings Wave Radon – air quality, radon, humidity, and temperature sensor
Air Quality Meter - detects temperature, humidity, radon, temperature measurement with accuracy 0.1 °C, humidity measurement with accuracy 1 %, battery-powered, visual signals, notifications via push notifications, cover material plastic, operating temperature from 4 to 40 °C, battery and mounting kit included, standalone unit requires a central hub, app language: English, compatible with Android and iOS
  4,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Air21TNG3
4.7 24×
Watch Price/Availability
ĽORÉAL PARIS Hyaluron Specialist Night Cream 50ml
Face Cream for women night, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, 50 ml - 458 Kč/100 ml
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL2436
4.5 4×
Watch Price/Availability
NAIPO MGC-2300P
Massage Chair - with 1 modes, positioning: thigh support, heating and intensity settings, capacity of 150kg, 64 × 81 × 126cm
  16,999,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: NAImsk03
4.7 45×
Watch Price/Availability
L'ORÉAL PARIS Age Specialist 65+ Day Cream 50 ml
Face Cream for women daily, skin type: normal, 50 ml - 338 Kč/100 ml
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PLK325
5.0 11×
Watch Price/Availability
SAVO floor disinfectant and cleaner Orange 1 l
Disinfectant - floor, chlorine-free, no applicator, weight 1000 ml
Great price 98,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS2555
4.8 8×
Watch Price/Availability
GymBeam Neoprene dumbbells 2 × 1 kg
Dumbell Set , weight: 1kg, weight of the set: 2 kg
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1118
5.0 2×
Watch Price/Availability
YATE Yoga mat natural rubber blue 4 mm
Yoga Mat - dimensions 185 × 68 cm (L × W), thickness 0,4 cm, dampening, material rubber, colour blue, weight 2,9 kg
  1,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTjog034
4.5 9×
Watch Price/Availability
GymBeam Compression Hand Warmers black M
Compression Sleeves for hands - size M, for circumference from 10 to 27 cm, length 38 cm, black, 2 pieces per pack
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1831
3.8 12×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Swedish meatballs with cream sauce and mashed potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 838 kJ, weight 250g - 636 Kč/1 kg
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv047
5.0 3×
Watch Price/Availability
HMS premium Mesh washer MFK07 grey
Exercise Mat - mat type: anti-slip, size: 120cm x 60cm, with thickness of 1,5cm
  689,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTabisp051
4.5 10×
Watch Price/Availability
Lifefit VIBRA TRAINER
Vibrating platform , weight capacity: 120 kg, remote control
  4,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT16427
4.4 18×
Watch Price/Availability
Beaphar Vitamin B-complex drops 50 ml
Vitamins for Dogs - and cats, suitable for breeds of all sizes, designed for adult dogs, form: syrup, weight 200g, volume: 50ml, purpose: vitamins and minerals for general health, for coat and skin, anti-stress
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk2261
4.3 118×
Watch Price/Availability
Stormred Gymnastics ball 55cm, orange
Gym Ball diameter: 55 cm, weight limit: 200 kg, antiburst design, pump included and smooth surface
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STR_EB_AB02
4.7 7×
Watch Price/Availability
Kubisport Triceps rope for exercise towers 65 cm
Weightlifting Adapter - for fitness stations and towers, ideal for targeted triceps strengthening, biceps and back muscles, with rubber or plastic end cap, metal clasp, black colour, rope diameter 2,5 cm, tip diameter 6,3 cm, rope length without ends 58 cm, overall length 65 cm
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTaaa2955
4.3 21×
Watch Price/Availability
Spokey Candy Rope blue
Skipping Rope - classic, 300cm long
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTspo601
5.0 3×
Watch Price/Availability
Vifito Rio 45
Treadmill motor, maximum speed up to 18km/h, 2,50 HP, electric incline, weight capacity 140kg
  16,351,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTvif048
4.8 35×
Watch Price/Availability
ĽORÉAL PARIS Age Specialist Night 55+ 50ml
Face Cream for women night, skin type: normal, effect: moisturising, 50 ml - 398 Kč/100 ml
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL1531
4.7 45×
Watch Price/Availability
NIVEA VISAGE Eye Care Q10 Plus 15 ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,660 Kč/100 ml
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL1033
4.9 18×
Watch Price/Availability
JTF F300 Black
Electric Flosser - 8 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, battery indicator, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFus247
3.7 7×
Watch Price/Availability
RENPHO Smart Jump Rope PRO
Skipping Rope - for CrossFit, 300cm long
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTreph003
4.5 10×
Watch Price/Availability
ĽORÉAL PARIS Revitalift Filler Eye Cream, 30ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,130 Kč/100 ml
  339,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL878
4.8 59×
Watch Price/Availability
Canvit Chondro Maxi for dogs flavoured 230 g
Joint Nutrition for Dogs - suitable for large and extra-large breeds, tablet, 76 tablets in pack, weight 230 g, healthy joints and cartilage
  479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk0758
4.9 80×
Watch Price/Availability
Oral-B iO Ultimate Clean 8 pcs
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 205 Kč/ks - from 205 Kč/1 pc(s)
Discounted -3 % 1,641,- 1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORBNH18
4.7 30×
Watch Price/Availability
KUBIsport Cast iron disc 1 kg - 25 mm
Gym Weight - weight 1 kg, central shaft diameter 25 mm, disc diameter 11 cm, core material cast iron, finish material steel and cast iron
  from  60,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcink244