Alza Benefit slevy - Health

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
4,148 Results
4.7 45×
Watch Price/Availability
NIVEA VISAGE Eye Care Q10 Plus 15 ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,660 Kč/100 ml
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL1033
4.9 18×
Watch Price/Availability
JTF F300 Black
Electric Flosser - 8 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, battery indicator, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFus247
3.7 7×
Watch Price/Availability
RENPHO Smart Jump Rope PRO
Skipping Rope - for CrossFit, 300cm long
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTreph003
4.5 10×
Watch Price/Availability
ĽORÉAL PARIS Revitalift Filler Eye Cream, 30ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,130 Kč/100 ml
  339,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL878
4.8 59×
Watch Price/Availability
Canvit Chondro Maxi for dogs flavoured 230 g
Joint Nutrition for Dogs - suitable for large and extra-large breeds, tablet, 76 tablets in pack, weight 230 g, healthy joints and cartilage
  479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk0758
4.9 80×
Watch Price/Availability
Oral-B iO Ultimate Clean 8 pcs
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 205 Kč/ks - from 205 Kč/1 pc(s)
Discounted -3 % 1,641,- 1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORBNH18
4.7 30×
Watch Price/Availability
KUBIsport Cast iron disc 1 kg - 25 mm
Gym Weight - weight 1 kg, central shaft diameter 25 mm, disc diameter 11 cm, core material cast iron, finish material steel and cast iron
  from  60,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcink244
4.8 39×
Watch Price/Availability
L'ORÉAL PARIS Age Specialist 65+ Night Cream 50 ml
Face Cream for women night, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, 50 ml - 338 Kč/100 ml
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PLK326
4.7 17×
Watch Price/Availability
WELEDA Hyaluronic Moisture Serum Drops 30ml
Face Serum - day cream, for women, hydrating, nourishing and brightening, vegan, with hyaluronic acid and natural ingredients, for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, volume 30ml - 997 Kč/100 ml
  299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7447
4.8 37×
Watch Price/Availability
ĽORÉAL PARIS Hyaluron Specialist Eye Cream 15ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,393 Kč/100 ml
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL2437
3.7 3×
Watch Price/Availability
Lifefit Neoprene ankle or wrist weight S2 2 × 4.0 kg, black
Weight - the weight of the piece: 4 kg, neoprene surface, 2 pcs in pack
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTlife032
3.4 5×
Watch Price/Availability
Lunesto Dreamzzz Earplugs for sleeping
Earplugs for sleeping - washable and hypoallergenic, type: ear plugs, designed for adults, material silicone, noise reduction up to 25 dB, case included, blue colour
Discounted -14 % 299,- 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LUNspun01
4.2 6×
Watch Price/Availability
L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control Oil-Control Moisturizer SPF 30, 50ml
Facial Sunscreen for men, skin type: normal, 40 ml
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5875
4.5 2×
Watch Price/Availability
MERACH T26 walking belt 3-in-1
Walking treadmill - powerful and quiet 2.75 HP engine with noise level below 45 dB, versatile 3in1 mode for work, walking and jogging, speed range 1-6 km/h, LED display for speed monitoring, time, distance and calories, maximum load capacity 120 kg, Multi-layered running surface with sound and impact protection, ultra-thin design with a thickness of 13 cm, weight only 18 kg and built-in castors, easy storage in vertical and horizontal position, control by remote control with magnet, compatibility with Merach applications, Kinomap, Zwift, Apple Health and Google Fit, no installation is required, immediately ready for use
  5,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbeze07
4.3 28×
Watch Price/Availability
Spokey Atlan 2 pcs
Hand exerciser - quickly builds finger, hand, wrist and forearm strength
  from  85,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTspo596
4.0 4×
Watch Price/Availability
VIFITO Gama 35
Multi Gym - can be used for: Shoulders, Back, Thorax, Arm, Stomach, Buttocks, Thighs and calf, depth: 145cm, width: 110 cm, height: 210cm
  6,572,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTaaa2378
5.0 5×
Watch Price/Availability
Yate neoprene dumbbells 2 × 1 kg
Dumbell Set , weight: 1kg, weight of the set: 2 kg
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTyate175
4.3 118×
Watch Price/Availability
Stormred Gymnastics ball 85cm, orange
Gym Ball diameter: 85 cm, weight limit: 300 kg, antiburst design, pump included and massage surface
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STR_EB_AB14
5.0 5×
Watch Price/Availability
Yate neoprene dumbbells 2 × 1.5 kg
Dumbell Set , weight: 1,5kg, weight of the set: 3 kg
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTyate176
5.0 1×
Watch Price/Availability
Spokey Mandala 183 × 61 × 0.4 cm, blue
Yoga Mat
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTspo756
4.7 9×
Watch Price/Availability
VELVET Balm (8 × 10 pcs)
Tissues - four-layer - 0.68 Kč/1 pc(s)
  54,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UBR399
4.6 16×
Watch Price/Availability
Lifefit Massage Ball, 65cm, Turquoise
Gym Ball diameter: 65 cm, weight limit: 200 kg, antiburst design
  from  281,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTrul397
4.5 14×
Watch Price/Availability
NIVEA Q10 Energy Fresh Look Eye Cream 15 ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,727 Kč/100 ml
  259,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL740
4.4 6×
Watch Price/Availability
K18 Damage Shield Protective Conditioner 250 ml
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition, gloss and smoothing, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 396 Kč/100 ml
  990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL9512