Alza Benefit slevy - Health

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
4,148 Results
4.4 5×
Watch Price/Availability
TRINFIT Vivo B500i
Stationary Bicycle with magnetic brake with electronic brake, flywheel: 9kg, weight capacity: 150kg
  9,751,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTaaa2726
4.3 4×
Watch Price/Availability
WMF 658257920 for Wine/Sparkling Wine Vino
Corkscrew , height: 16cm, patented wine corkscrew, easy and safe handling, flexible plastic part that adapts perfectly to each bottle, chrome-plated cast metal, spiral is hardened and coated with a Teflon layer, functional details, for wine lovers, modern design, high-quality materials
  1,179,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WMFVV022
5.0 4×
Watch Price/Availability
Zipro Yougo treadmill 6km/h
Walking treadmill - electric motor 630W, speed range 1 - 6 km/h, dimensions of the running surface 100 × 38.5 cm, LED display 21.5 × 7 cm, shows the time, distance, speed and calories burned, built-in Bluetooth speakers, remote control (power supply 2 AA batteries), Easy Walk damping,, transport wheels, load capacity 100 kg, dimensions 125 × 55 × 13 cm, weight 23 kg
  6,999,-
Buy
In stock 4 pcs
Order Code: SPTfit051
4.0 4×
Watch Price/Availability
VIFITO Gamma 50
Multi Gym - can be used for: Shoulders, Back, Thorax, Arm, Stomach, Buttocks and Thighs, depth: 195cm, width: 240 cm, height: 198cm
  10,671,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTaaa2934
5.0 2×
Watch Price/Availability
VIFITO U60
Fitness Bench - combo, focus on chest, stomach, back, arm, shoulders and buttocks, anti-slip adjustment and reclining backrest, included equipment foam cylinders, weight capacity 250 kg, dimensions 122 × 62 × 182 cm (H× W x D), weight 27 kg, black colour
  4,871,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTaaa2260
5.0 7×
Watch Price/Availability
ONE FITNESS Yoga mat YM02 orange
Yoga Mat - dimensions 173 × 61 cm (L × W), thickness 0,6 cm, anti-slip, PVC material, orange colour
  389,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTabisp069
4.9 15×
Watch Price/Availability
Lifefit Massage Ball, 55cm, Turquoise
Gym Ball diameter: 55 cm, weight limit: 200 kg, antiburst design
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTrul396
4.5 14×
Watch Price/Availability
LifeFit Transparent 75 cm, light green
Gym Ball diameter: 75 cm, weight limit: 200 kg, antiburst design
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTms0160
5.0 1×
Watch Price/Availability
MA: NYO Bifida Biome Complex Ampoule 50 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,078 Kč/100 ml
Amazing Deal 539,- Save 113,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5750
4.7 30×
Watch Price/Availability
KUBIsport Cast iron disc 1,25 kg - 25 mm
Gym Weight - weight 1,25 kg, central shaft diameter 25 mm, disc diameter 12 cm, core material cast iron, finish material steel and cast iron
  from  83,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcink245
5.0 6×
Watch Price/Availability
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler 15 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,727 Kč/100 ml
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4692
4.9 7×
Watch Price/Availability
NIVEA Cellular Expert Lift Serum 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,430 Kč/100 ml
  429,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL7829
5.0 6×
Watch Price/Availability
Indiana Beef Jerky Original 375g - display (15 x 25g)
Dried Meat Beef, energy value per 100 g: 1249kJ, pack weight: 375 g - 81 Kč/pcs - from 3,243 Kč/1 kg
  1,216,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0143
4.3 3×
Watch Price/Availability
Catty Care Probiotics for cats and kittens plv 100 g
Food Supplement for Cats - 3,690 Kč/1 kg
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMds0356
4.8 35×
Watch Price/Availability
KUBIsport - Ball Overball 26 cm, blue
Overball - exercise ball, made of high-quality synthetic resin, for rehabilitation and strengthening, up to 120 kg, diameter 260 mm
  from  88,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmic039
3.7 3×
Watch Price/Availability
HMS SK54 silver fast
Skipping Rope - for CrossFit, 300cm long
Great price 279,- Save 20,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTaspsvi004
5.0 4×
Watch Price/Availability
GymBeam Weighted Vest 10 kg
Weighted Vest - 10 kg, adds weight to increase training intensity, ergonomic fit does not restrict movement
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1875
4.6 7×
Watch Price/Availability
Zipro NewLite
Treadmill motor, maximum speed up to 10km/h, 1,33 HP, Bluetooth connectivity, weight capacity 110kg
  7,459,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: SPTzipr029
4.7 36×
Watch Price/Availability
KUBIsport Gymnastic jump rope 3 m red
Skipping Rope - gymnastic, 300cm long
  from  71,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTksvi002
4.8 35×
Watch Price/Availability
KUBIsport - Ball Overball 26 cm, silver
Overball - exercise ball, made of high quality synthetic resin, for rehabilitation and strengthening, up to 120 kg, diameter 200 mm
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmic040
4.0 13×
Watch Price/Availability
Spokey Hand Power, heavy
Hand exerciser - quickly builds finger, hand, wrist and forearm strength
  118,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTspo598
4.0 2×
Watch Price/Availability
HMS SK03 leather
Skipping Rope - classic, 270cm long
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTaspsvi011
4.6 32×
Watch Price/Availability
NIVEA Cellular Luminous Serum against Pigment Spots 30ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,200 Kč/100 ml
  660,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL848
4.2 5×
Watch Price/Availability
Stadler Form George G-005
Air Purifier air delivery rate: 150m3/h, power consumption: 23W, recommended room size: 60m2, maximum noise level: 48 dB(A), minimum noise level: 27 dB(A), water, automatic mode, night mode, power regulation and humidifier
  6,590,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SFOCV431