Alza Benefit slevy - Dental Care

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
253 Results
5.0 1×
Watch Price/Availability
Oral-B Essential Floss 50 m
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 1.58 Kč/1 m
  79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2444
4.9 8×
Watch Price/Availability
Oral-B Junior 6+
Toothbrush - children's, extra soft, plastic, suitable from 6 years, white and blue colour
  69,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2318
4.9 10×
Watch Price/Availability
COLGATE Ultra Soft Design Edition Smile Love Repeat 2 pcs
Toothbrush - ultra soft, 2 brushes in pack, black, blue, green and pink colour
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2040
4.5 2×
Watch Price/Availability
WELEDA sage gum balm gel 30 ml
Gum Gel - 6,633 Kč/1 l
  199,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1783
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitivity + Gum Strength 3×75 ml
Toothpaste - whitening, gum protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 160 Kč/ks - from 2,129 Kč/1 l
Amazing Deal 479,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2515
Watch Price/Availability
WELEDA Children's dental gel with fluoride 50 ml
Toothpaste - protects against tooth decay, strengthens tooth enamel
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2284
2.8 6×
Watch Price/Availability
COLGATE Max White Mix 6×75 ml
Toothpaste - cavity protection, mentol flavour, volume 450 ml, 6 toothpastes in the pack - 54 Kč/ks - from 724 Kč/1 l
  326,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2259
1.0 1×
Watch Price/Availability
COLGATE Max White Purple Serum 40 ml
Whitening Product - with micro-polishing minerals to remove surface stains with regular use, works from the first use, refreshing mint and citrus flavour
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2429
Watch Price/Availability
WELEDA Junior fluoride dental gel
Toothpaste - protects against tooth decay, strengthens tooth enamel
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2285
Watch Price/Availability
bioXtra Mouthwash ultra mild 250 ml
Mouthwash - against tooth decay, for sensitive teeth and for kids, alcohol-free, volume 250 ml - 716 Kč/1 l
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth1154
Watch Price/Availability
MERIDOL Fast Action 75 ml
Toothpaste - gum protection, for sensitive teeth, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2480
Watch Price/Availability
MERIDOL Fast Action 3×75 ml
Toothpaste - gum protection, with fluoride, vegan, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 150 Kč/ks - from 1,996 Kč/1 l
  449,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2517
Watch Price/Availability
COLGATE Elmex Caries Plus Intensive Cleaning 50 ml
Toothpaste - whitening, with fluoride, volume 50 ml - 3,180 Kč/1 l
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2514
Watch Price/Availability
COLGATE Max White One Coffee, Tea & Wine 3×75ml
Toothpaste - whitening, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 103 Kč/ks - from 1,373 Kč/1 l
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2518
Watch Price/Availability
SMILEPEN Instasmile Instant Whitening Serum 30ml
Whitening Product - the serum uses colour correction technology to even out shades and neutralise yellow tones on teeth, gentle yellow tone correction, contains hydroxyapatite, strengthens enamel, fresh menthol flavour
  475,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2558
Watch Price/Availability
PROMIS dental gel 60 ml
Tooth Gel - 665 Kč/100 ml
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2505
Watch Price/Availability
PROMIS Brush set with stand, black with blue
Toothbrush - soft, plastic, travel and ergonomic shape, black and blue colour
Discounted -11 % 229,- 259,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2496
Watch Price/Availability
PROMIS Brush set with stand, orange
Toothbrush - soft, plastic, travel and ergonomic shape, orange colour
Discounted -11 % 229,- 259,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2497
Watch Price/Availability
PROMIS Brush set with stand, yellow
Toothbrush - soft, plastic, travel and ergonomic shape, green colour
Discounted -11 % 229,- 259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2499
Watch Price/Availability
PROMIS Brush set with stand, green
Toothbrush - soft, plastic, travel and ergonomic shape, yellow colour
Discounted -11 % 229,- 259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2498
5.0 1×
Watch Price/Availability
ELMEX Repair & Prevent 3×75 ml
Toothpaste - for exposed tooth necks, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 179 Kč/ks - from 2,387 Kč/1 l
  537,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: ZUB2516
4.6 322×
Watch Price/Availability
TrueLife SonicBrush Kid G
Electric Toothbrush - sonic, 48000 movements per minute, 1 modes, timer and smart function, spare heads: 3 pc(s), with mobile app
Amazing Deal 409,- Save 90,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLZK304
4.8 82×
Watch Price/Availability
Professor Max Bob and Bob 0-5 years Light Red 0-5 years colour box
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 1 modes, timer, spare heads: 2 pc(s)
Amazing Deal 539,- Save 76,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PROEK839
4.5 195×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Compact L100
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRUUS801
24 more... Top
1 ... 56789 ... 11