Alza Benefit slevy - Dental Care

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
253 Results
4.7 26×
Watch Price/Availability
GUM Soft-Picks Medium with fluoride, ISO 1, 100 pcs
Interdental Brush 100 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 2.69 Kč/1 pc(s)
Great price 269,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1953
4.6 164×
Watch Price/Availability
Philips Sonicare HX3911/40 + 1 rok záruka po registraci
Electric Flosser - 4 programs, 4 nozzle(s) per pack, 600ml tank, cleaning modes, power: mains-powered
  3,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIUS257
4.8 82×
Watch Price/Availability
Professor Max Bob and Bob 0-5 years blue with cosmonaut, 0-5 years colour box
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 1 modes, timer, spare heads: 2 pc(s)
Discounted -17 % 599,- 725,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PROEK846
4.5 33×
Watch Price/Availability
Siguro OC-I430W FlossMate
Electric Flosser - tabletop, 3 modes (normal, gentle, and pulse), 5 brush heads (2 standard, 1 orthodontic, 1 periodontal, 1 tongue scraper), 320 ml tank capacity, suitable for crowns and braces, 360° rotating brush heads, IPX7, 2-minute timer, 1,200 pulses per minute, flow rate 214 ml, water pressure min. 2.3 bar, max. 9 bar, battery life up to 60 minutes per charge, charging time 4 hours, last mode memory function, travel case and charging cable included, weight 293 g, 3-year warranty
Great price 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_I430W
4.4 383×
Watch Price/Availability
Truelife AquaFloss Compact C300
Electric Flosser - 5 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: TRLUS615
4.6 322×
Watch Price/Availability
TrueLife SonicBrush Junior J100
Electric Toothbrush - sonic, 56000 movements per minute, 3 modes, timer, battery indicator and smart function, spare heads: 2 pc(s)
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLZK592
4.6 68×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Mini M50 Black
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 180ml tank, timer, power: battery-powered
Great price 838,- Save 61,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS058
4.7 13×
Watch Price/Availability
JTF F300 White
Electric Flosser - 8 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, battery indicator, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFus920
4.6 322×
Watch Price/Availability
TrueLife SonicBrush Baby G
Electric Toothbrush - sonic, 32000 movements per minute, 1 modes, timer and smart function, spare heads: 3 pc(s)
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLZK298
4.5 195×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Compact L100 black
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRUUS884
4.7 52×
Watch Price/Availability
Xiaomi Water Flosser 2
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 200ml tank, cleaning modes, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIAus01
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original 0,4 mm pink 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2020
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original 0,6 mm blue 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2023
4.4 383×
Watch Price/Availability
Truelife AquaFloss Compact C300 White
Electric Flosser - 5 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS926
4.5 33×
Watch Price/Availability
Siguro OC-I430B FlossMate
Electric Flosser - tabletop, 3 modes (normal, gentle, and pulse), 5 brush heads (2 standard, 1 orthodontic, 1 periodontal, 1 tongue scraper), 320 ml tank capacity, suitable for crowns and braces, 360° rotating brush heads, IPX7, 2-minute timer, 1,200 pulses per minute, flow rate 214 ml, water pressure min. 2.3 bar, max. 9 bar, battery life up to 60 minutes per charge, charging time 4 hours, last mode memory function, travel case and charging cable included, weight 293 g, 3-year warranty
Great price 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_I430B
4.4 35×
Watch Price/Availability
Siguro OC-I730W FlossJet
Electric Flosser - tabletop and travel, 5 modes (gentle, normal, pulse, manual, and DIY with intensity settings), 6 brush heads (3 standard, 1 orthodontic, 1 periodontal, and 1 for plaque removal), 2 tanks 150 + 250 ml, suitable for crowns and braces, 360° rotating heads, IPX7, 2-minute timer, 1,350 pulses per minute, flow rate 220 ml, water pressure min. 3 bar, max. 11 bar, battery life up to 40 minutes per charge, charging time 2.5 hours, last mode memory function, travel case and charging cable included, weight 170 g, 3-year warranty
Great price 1,599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_I730W
4.6 68×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Mini M50 White
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 180ml tank, timer, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS041
5.0 32×
Watch Price/Availability
Professor Max NKH Bob and Bob 0-18 months 4 pcs
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 75 Kč/1 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PRONH917
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original 0,5 mm red 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2022
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original 0,8 mm green 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2025
3.7 25×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Station F300 Black
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 600ml tank, display, power: battery-powered
Great price 1,249,- Save 50,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS133
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original Starter Set 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2026
4.8 112×
Watch Price/Availability
Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads + Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B, sonic type, 8 pc(s) in package - 119 Kč/pcs - from 119 Kč/1 pc(s)
  949,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORAEK544bun2
3.7 25×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Station F300 White
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 600ml tank, display, power: battery-powered
  1,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS126