Alza Benefit slevy - Dental Care

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
253 Results
4.5 216×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Station O300 Ozone
Electric Flosser - 10 programs, 6 nozzle(s) per pack, 600ml tank, timer, power: mains-powered
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLUS677
4.4 29×
Watch Price/Availability
Truelife AquaFloss Compact C200
Electric Flosser - 5 programs, 4 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
  1,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRUUS95
4.8 184×
Watch Price/Availability
TEPE MK Original 0,45 mm orange 6 pcs
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
  109,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2021
4.8 12×
Watch Price/Availability
TrueLife InterdentBrush I3
Electric Toothbrush -, spare heads:
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRUEK379
4.9 80×
Watch Price/Availability
Oral-B iO Ultimate Clean Black 8 pcs
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 205 Kč/ks - from 205 Kč/1 pc(s)
Discounted -3 % 1,641,- 1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORBNH32
4.9 18×
Watch Price/Availability
JTF F300 Black
Electric Flosser - 8 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, battery indicator, power: battery-powered
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFus247
4.9 80×
Watch Price/Availability
Oral-B iO Ultimate Clean 8 pcs
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 205 Kč/ks - from 205 Kč/1 pc(s)
Discounted -3 % 1,641,- 1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORBNH18
5.0 3×
Watch Price/Availability
Siguro Clean replacement head for SGR-OC-B430W 2pcs
Toothbrush Replacement Head - universal head designed for everyday cleaning, compatible with Siguro Pure Sonic B430W sonic brush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_B430X01
4.8 4×
Watch Price/Availability
Siguro replacement head Sensitive for SGR-OC-B430B 2pcs
Toothbrush Replacement Head - for gentle cleaning of sensitive teeth and gums, compatible with Siguro Pure Sonic B430B sonic toothbrush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_B430X05
5.0 1×
Watch Price/Availability
Siguro Clean replacement head for SGR-OC-B430B 2pcs
Toothbrush Replacement Head - universal head designed for everyday cleaning, compatible with Siguro Pure Sonic B430B sonic brush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_B430X04
4.8 6×
Watch Price/Availability
Oclean Gum Care Brush Head W06
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 6 pc(s) in package - 165 Kč/1 pc(s)
  989,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OCLNH263
4.9 9×
Watch Price/Availability
JTF J20C Dinosaur, replacement head 2 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JFTelz07
4.7 3×
Watch Price/Availability
Siguro replacement head Whiten for SGR-OC-B430W 2pcs
Toothbrush Replacement Head - for intensive cleaning and removal of surface stains, compatible with Siguro Pure Sonic B430W Sonic Brush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Great price 149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_B430X03
4.9 9×
Watch Price/Availability
JTF J20C Crocodile, replacement head 2 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JFTelz84
5.0 2×
Watch Price/Availability
Siguro replacement head Whiten for SGR-OC-B430B 2pcs
Toothbrush Replacement Head - for intensive cleaning and removal of surface stains, compatible with Siguro Pure Sonic B430B sonic brush, pack contains 2 heads - 75 Kč/1 pc(s)
Great price 149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_B430X06
4.9 9×
Watch Price/Availability
JTF J20C Faucet, replacement head 2 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JFTelz91
4.9 9×
Watch Price/Availability
JTF J20C Giraffe, replacement heads 2 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 3 modes, spare heads: 2 pc(s)
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JFTelz14
5.0 2×
Watch Price/Availability
Siguro OC-I790X01 Replacement head for FlossJet
Replacement Head , 2 pc(s) in package - 75 Kč/1 pc(s)
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_I790X01
5.0 3×
Watch Price/Availability
JTF P200 Blue 3 pcs
Toothbrush Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 116 Kč/1 pc(s)
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFnhh45
Watch Price/Availability
Professor Max Bob and Bobek OMG - We'll clean it up!
Electric Toothbrush - sonic, 35000 movements per minute, 2 modes, timer, battery indicator and smart function, spare heads: 2 pc(s)
  1,199,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PROEK9001
5.0 3×
Watch Price/Availability
JTF P200 Pink 3 pcs
Toothbrush Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 116 Kč/1 pc(s)
  349,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JTFnhh38
Watch Price/Availability
Oral-B iO Ultimate Clean, genuine round replacement brush heads, 10 pcs
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 10 pc(s) in package - 200 Kč/1 pc(s)
New arrival 1,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORANH131
Watch Price/Availability
Professor Max Bob and Bobek NKH medium OMG
Replacement Head , sonic type, 3 pc(s) in package, suitable for children - 100 Kč/ks - from 100 Kč/1 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PRONH247
5.0 1×
Watch Price/Availability
Oclean N10 Green
Replacement Head - for Oclean W10, oral irrigators, 2 pc(s) in package - 195 Kč/1 pc(s)
  390,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OCLNH945