Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jsou zkonstruované velikostí a tvarem jako niceboy hive drops 3? na obrazku vypadají podobně a hive drops 3 mi seděli ze všech nejlepe v uchu a nemůžu najít náhradu když mi teď stářím odešli a už se nevyrábějí. Zkousela jsem i niceboy pops 4 ale ty mi nesedí a nejsou ani moc dobře konstruované a mají velký rámeček takže i špunty jsou obrovský ikdyž dáte nejmenší. Předem děkuji za odpověď.


