Product in stock in the store in Praha 4 - Háje

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Háje.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
1,643 Results
4.7 204×
Watch Price/Availability
HP LaserJet MFP M234dw
Laser Printer - multifunctional, black and white, A4, copier and scanner, black-and-white print speed of 30 PPM, print resolution: 600 x 600 DPI, duplex, display, USB, LAN and Wi-Fi
  3,799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PA404g8b3
4.3 398×
Watch Price/Availability
Remington NE3850
Trimmer - for nose hairs, water-resistant, 4 inserts, battery power supply, controls: with the use of buttons
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: REMIN204
4.7 55×
Watch Price/Availability
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 1kg
Nuts - shelled almond, 1000 g - 329 Kč/1 kg
Great price 329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_1000B05
4.6 491×
Watch Price/Availability
Mana Powder Choco Mark 8, 430 g
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 430 g, vegan, lactose-free, palm oil-free
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmana023
4.9 113×
Watch Price/Availability
BrainMax Vitamin D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 100 vegetable capsules
Vitamin D3 - a combination of vitamin D3 (100 µg), vitamin K2 (150 µg) and organic turmeric (435 mg) in 1 capsule, for adults, 100 capsules - 6.99 Kč/pcs
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT16469
4.8 442×
Watch Price/Availability
GymBeam Magnesium chelate (bisglycinate), 180 capsules
Magnesium - magnesium bisglycinate (625 mg) of which magnesium (75 mg) in 1 capsule, 180 capsules
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1078
4.8 61×
Watch Price/Availability
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 4 l
Stain Remover - 4000ml - 107 Kč/1 l
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3287
4.9 224×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75372 Clone Trooper and Battle Droid Battle Pack
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows, Universe and Games, launched in 2024
Great price 639,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75372
4.5 392×
Watch Price/Availability
AlzaPower Mesa ANC white
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, AAC and SBC support, game mode, voice assistant, Multipoint, track shuffle, call handling, volume control, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 95 dB/mW, impedance 32 Ohm, 40 mm driver size, battery life up to 55 h
Buy with code ALZADNY50 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 50% s kódem ALZADNY50. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 695,-
Great price 1,390,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWBTE010w
4.5 223×
Watch Price/Availability
Bery Jones Dragon fruit freeze-dried 100 g
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,890 Kč/1 kg
Great price 189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery187
4.9 250×
Watch Price/Availability
ARIEL+ Fresh Air 5,5 kg (100 washes)
Washing Powder - all-purpose, for colour and white, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, from the Czech Republic, number of washes: 100 Washes, 5500 g - 5.99 Kč/washing - from 109 Kč/1 kg
Buy with code CISTO15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 509,-
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2269
Watch Price/Availability
PERSIL Expert Sensitive 2× 4.5L (200 Washes)
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, for sensitive skin and allergy sufferers, for regular washing, 200 wash cycles, for cotton, volume 9000 ml - 5.16 Kč/pcs - from 115 Kč/1 l
  1,032,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2818bun
4.8 145×
Watch Price/Availability
Geloren Dog L/XL 420 g 60 pcs
Joint Nutrition for Dogs - suitable for medium-sized and large breeds, jelly, 60 tablets in pack, weight 425 g, healthy joints and cartilage
  495,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMds0161
4.6 302×
Watch Price/Availability
VILEDA Universal Black Edition 18 m
Laundry Dryer - drying area 18m, type - folding, usage: outdoor and interior
  649,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1164
4.7 263×
Watch Price/Availability
Siguro AF-R550 Air Fry Deluxe
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, dishwasher safe parts, timer, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 7 programs, power consumption 1700 W, 5.5 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, cable length 1 m, weight 5.3 kg, dimensions 32 × 36 × 29.2 cm (H×W×D)
Great price 1,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_AF_R550B
65" TCL 65Q6C - Television
Energy efficiency class
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.6 32×
Watch Price/Availability
65" TCL 65Q6C
Television - SMART, 165cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Mini LED, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG and Dolby Vision IQ, local dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 1× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Miracast, game mode, voice control, Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, Google TV, VESA 300×300, 40 W speaker(s), DTS:X, DTS Virtual:X and Dolby Atmos, F
+2 gifts with a value of 5,026,-
  24,190,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: WK690f3a7aa3
4.9 386×
Watch Price/Availability
LEGO® Botanicals 10344 Bamboo Happiness
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Flowers and Nature, launched in 2025, 325 pc(s)
Discounted -5 % 639,- 679,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO10344
4.7 601×
Watch Price/Availability
TENTO Family dELI (32 pcs)
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 6.22 Kč/role - from 0.05 Kč/1 sheet
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TOPA472
4.9 561×
Watch Price/Availability
LEGO® Botanicals 10368 Chrysanthemum
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Flowers, Nature and Romance, launched in 2024, 278 pc(s)
  559,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO10368
4.8 736×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts natural Exclusive 500g
Nuts - mix, natural, 500 g - 618 Kč/1 kg
Great price 309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery089
4.6 302×
Watch Price/Availability
VILEDA King Ultimate Black Edition 20 m
Laundry Dryer - drying area 20m, type - folding, usage: outdoor and interior
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1163
4.7 87×
Watch Price/Availability
MOVit Energy Tribulus 90 % Anchovy 500 mg 4in1 en, 90 capsules
Tribulus - combination of extracts of St. John's Wort (500 mg), Siberian Ginseng (100 mg), zinc chelate (5 mg) and vitamin B12 (50 μg) in 1 capsule, with 90% saponin content, 90 capsules
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmoe030
4.9 302×
Watch Price/Availability
Den Braven MAMUT GLUE High Tack, 290ml - White
Mounting Adhesive -
  from  164,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DENBRA002
4.7 198×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS Screwdriver with 33-piece Bit Set
Screwdriver Set - contains 30 fine bits made of chrome-vanadium steel, a magnetic bit holder with an ergonomic handle, a holder extension, a screw box and a plastic box with a transparent lid
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT075
 

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches