Product in stock in the store in Praha 4 - Háje

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Háje.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
1,643 Results
4.2 119×
Watch Price/Availability
Bery Jones Figs freeze-dried 100 g
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,790 Kč/1 kg
Discounted -10 % 179,- 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery195
4.6 316×
Watch Price/Availability
32" LG 32LQ6300
Television - SMART LED, 81cm, Full HD , 50 / 60Hz (50Hz), Direct, HDR10 and HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, USB recording, WiFi, Bluetooth, DLNA, game mode, voice control, Google Assistant, Amazon Alexa, webOS, VESA 200×200, 10 W speaker(s), F
  4,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WK607c4f
4.7 1,154×
Watch Price/Availability
Logitech G502 Hero
Gaming Mouse up to 25,600dpi, 400IPS, memory for storing profiles, 11 programmable buttons, HERO 25k sensor, Omron buttons, backlit (G lightsync RGB)
Discounted -8 % 1,099,- 1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MG137a6d3
4.6 81×
Watch Price/Availability
Niceboy Polaris
Bluetooth Speaker - with power performance of 30W, frequency range from 80 Hz to 20000 Hz, 3,5mm jack, Bluetooth 5.3, microphone, USB flash playback, true Wireless Stereo, USB charging, lighting, IPx7 protection level, supports SBC, radio, control via device with iOS or Android, battery life of 20 h
Buy with code ALZADNY20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 20 % s kódem ALZADNY20. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 1,199,-
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NCB044za5
4.9 231×
Watch Price/Availability
LEGO® Speed Champions 77244 Racing Car Mercedes-AMG F1® W15
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Cars and Formula, launched in 2025, 267 pc(s)
  539,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO77244
4.9 693×
Watch Price/Availability
Nintendo Switch (OLED model) White
Game Console - 7" OLED display, 1280×720, 60 Hz, 64 GB, memory card slot, battery capacity 4310 mAh, white colour
Discounted -15 % 8,990,- 10,689,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NXHWO001
4.9 693×
Watch Price/Availability
Nintendo Switch (OLED model) Neon blue/Neon red
Game Console - 7" OLED display, 1280×720, 60 Hz, 64 GB, memory card slot, battery capacity 4310 mAh, neon Red&Blue colour
  8,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NXHWO002
4.7 322×
Watch Price/Availability
Kine-MAX Professional Mini Loop Resistance Band Kit
Resistance Band Set - for leg exercises, resistance from 1 to 12 kg, 5 expanders, bag in the package, material rubber, multicolour
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTknx0028
4.2 695×
Watch Price/Availability
AlzaEco All in 1 12in1 (140 Pcs)
Dishwasher Tablets - solid, 12-in-1 function, tablets contain regenerating salt, rinse aid, and glass protection, effective at removing dried-on food residue and greasy stains even at low temperatures, do not burden home septic tanks or wastewater treatment plants, pack of 140 - 3.21 Kč/1 pc(s)
Great price 449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EKO0017
5.0 41×
Watch Price/Availability
AlzaEco Sodium percarbonate 1 kg
Universal Cleaning Product - cleaning and bleaching agent based on active oxygen, effectively removes stains, brightens laundry and disinfects, suitable for washing white and coloured laundry, also for cleaning kitchen and bathroom surfaces, without chlorine, phosphates and optical brighteners, gentle on textiles, effective even at lower washing temperatures
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3425
4.5 364×
Watch Price/Availability
SodaStream Gaia White
Soda Maker - bottle insertion type: screw, soda maker type: mecha, fizz level regulation with the number of compressions, colour scheme white
Great price 1,843,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SODVS557
4.3 95×
Watch Price/Availability
Siguro AD-E210LW Lulworth Skipper
Aroma Diffuser - container volume: 300ml, led backlight, intensity settings, humidifier, timer and automatic shutdown, number of colours: 7, operating time: 30 h, recommended room size: 30m2, noise level: 36 dB, colour: white
Great price 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_AD_E210LW
4.9 1,176×
Watch Price/Availability
Samsung 990 PRO 1TB
SSD M,2 (PCIe 4,0 4x NVMe) , TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 600TBW
  5,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAS990p4
4.7 478×
Watch Price/Availability
Logitech PRO X SUPERLIGHT 2, black
Gaming Mouse - wireless, optical, 32000DPI, 5 buttons, user profiles, lightspeed and USB-C, black
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MG125f02d1
Segway eKickScooter Ninebot MAX G3 E - Electric Scooter Free delivery
to Alza branch
4.6 59×
Watch Price/Availability
Segway eKickScooter Ninebot MAX G3 E
Electric Scooter , maximum speed: 25km/h, maximum range up to 80km, battery capacity: 12,75 Ah, load capacity: 130kg, weight: 24,6kg
  22,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: SPTseg020
4.8 436×
Watch Price/Availability
DRICLOR Antiperspirant Roll-On 20 ml
Antiperspirant - for both women and men, roll-on, refreshing, does not stain, 20 ml volume - 1,795 Kč/100 ml
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO333
4.7 345×
Watch Price/Availability
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8GB/256GB Titanium
Mobile Phone 6,83" P-OLED 2772 × 1280, 120Hz, processor MediaTek Dimensity 7400 Ultra 8-core, RAM 8 GB, internal memory 256 GB, main camera 200 Mpx (f/1,7) + 8 Mpx (f/2,2), selfie camera 20 Mpx, optical (ois) stabilization, GPS, NFC, 5G, USB-C, fingerprint reader in screen, dual SIM, water resistant IP68, unlocked, quick charging 45W, battery 6580 mAh, HyperOS 2
  8,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XI311b1
4.9 130×
Watch Price/Availability
Siguro HR-I451E Forest Flow
Hair Dryer ionic technology travel, power: 1500W, ionisation, cold air, temperature regulation, airflow control and overheat protection, number of speeds: 3, number of temperature settings: 4, power cord length: 1,7m, colour: black
Great price 2,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_HR_I451E
4.7 315×
Watch Price/Availability
Rowenta Compact Power XXL Animal 900W RO4B50EA
Bagless Vacuum Cleaner - 900 W, animal hair, carpets, hard floors and soft surfaces, noise level: 75 dB, HEPA and foam, cord length: 6,2 m, maximum reach: 8,8m, tube made of metal, width: 27,6 cm, height: 29,1cm, depth: 40,9 cm, beige and black colour
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROWBV126
4.4 236×
Watch Price/Availability
HP LaserJet M140w All-in-One
Laser Printer - multifunctional, black and white, A4, copier and scanner, (ISO) black-and-white print speed of 22 PPM, print resolution: 600 x 600 DPI, AirPrint, USB and Wi-Fi
  3,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PA403g
4.7 169×
Watch Price/Availability
Bery Jones Raspberries freeze-dried 80g
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 2,363 Kč/1 kg
Great price 189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery080
Samsung Galaxy S25 Ultra 12GB/256GB Titanium Silverblue - Mobile Phone
Energy efficiency class
On the product detail page you can look at the 3D model
Charger not included
Adapter power: 10 - 45 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.9 328×
Watch Price/Availability
Samsung Galaxy S25 Ultra 12GB/256GB Titanium Silverblue
Mobile Phone 6,9" AMOLED 3120 × 1440, 120Hz, processor Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy 8-core, RAM 12 GB, internal memory 256 GB, main camera with optical zoom 200 Mpx (f/1,7) + 50 Mpx (f/1,9) + 50 Mpx (f/1,9), selfie camera 12 Mpx, optical (ois) stabilization, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, fingerprint reader in screen, Dual SIM + eSIM, water resistant IP68, unlocked, quick charging 45W, wireless charging, battery 5000 mAh, Android 15
Discounted -2 % 28,223,- 28,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAMO0271b3
4.9 641×
Watch Price/Availability
LEGO® Icons 40638 Heart-shaped ornament
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Flowers, Nature and Shapes, launched in 2024, 254 pc(s)
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO40638
4.6 107×
Watch Price/Availability
Electrolux EXPLORE 7, E7K1-6BP
Electric Kettle volume: 1.7l, power: 2400W, material: stainless steel, filter and swivel base, type of filter: removable, black and grey
  2,289,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ELERK935
 

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches