Product in stock in the store in Praha 4 - Háje

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Háje.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
1,644 Results
4.9 31×
Watch Price/Availability
LEGO® Minecraft 21585 Chicken Farm
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Games, launched in 2026 - new releases, 233 pc(s)
Great price 419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO21585
4.6 108×
Watch Price/Availability
Expres Menu Butter chicken 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 557 kJ, weight 600g - 365 Kč/1 kg
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem147
4.8 303×
Watch Price/Availability
DOMESTOS Extended Power Pine 750 ml
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorinated, antibacterial, disinfectant, volume 750 ml - 60 Kč/1 l
  45,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS039
4.8 183×
Watch Price/Availability
PowerA Dual Charger - PS5
Game Controller Stand - for charging up to two DualSense controllers for PS5 game consoles, power adapter included
  589,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PowerAps5ac02
4.8 4,311×
Watch Price/Availability
PlayStation 5 DualSense Wireless Controller - Cosmic Red
Gamepad - for PS5, wireless connection, 3,5mm Jack (on controller), USB-C (on controller), integrated batteries, vibration, backlighting, analogue stick, speaker, microphone, haptic response, red colour
  1,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MSX005DS3
4.6 18×
Watch Price/Availability
Siguro AD-K355Y Koala's Lullaby
Aroma Diffuser - container volume: 90ml, led backlight, humidifier, automatic shutdown and children's design, number of colours: 1, operating time: 4 h, recommended room size: 30m2, noise level: 36 dB, colour: grey
Great price 659,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_AD_K355Y
4.8 57×
Watch Price/Availability
LEGO® Minecraft® 21275 TNT Jungle House
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Houses and Fantasy, characters: Creeper and Steve, launched in 2025, 287 pc(s)
  639,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO21275
4.3 231×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core white
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, earbuds, closed construction, Bluetooth 5.3, AAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, ENC, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 102 dB/mW, impedance 32 Ohm, 13 mm driver size, battery life up to 28 h (5 h+23 h)
Buy with code ALZADNY25 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 25% s kódem ALZADNY25. 374,-
Great price 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWBTE090w
4.7 29×
Watch Price/Availability
Lionelo Willow Grey Concrete
Baby Playpen - metal, in the shape of a rectangle, Dimensions 68 × 127 × 187 cm (H×W×D), dimensions (folded) 20 × 20 × 100 cm (H×W×D), in the equipment door, load capacity 15kg, weight 4 kg, grey colour
  1,739,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls8952
4.2 185×
Watch Price/Availability
Niceboy ORYX VOX 2.0
Speakers - active, 2.0 channel with power performance of 12 W RMS, 85 dB/mW, frequency range from 40 Hz to 20000 Hz, 2-band, USB charging
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NCB046a
4.7 176×
Watch Price/Availability
Alza Business A4 80g 250 Sheets
Office Paper - 250 sheets, A4 size, suitable for laser and inkjet printers, 80g/m2 paper weight, 161 CIE whiteness, 93% opacity
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ8006
4.8 823×
Watch Price/Availability
Philips Sonicare For Kids HX6322/04 + 1 rok záruka po registraci
Electric Toothbrush - sonic, 62000 movements per minute, 2 modes, bluetooth and timer, spare heads: 2 pc(s), with mobile app
  1,249,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAZ6055u
4.8 18×
Watch Price/Availability
Assassins Creed Black Flag Resynced - PS5
Console Game - PS5 (with disc drive), physical version, genre: action and adventure
Great price 1,399,- Save 100,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PSV1039
4.7 91×
Watch Price/Availability
NOBERU Tobacco Vanilla Pomade 90 ml
Hair pomade - for men, strong hold, matte - 410 Kč/100 ml
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL4409
4.9 11×
Watch Price/Availability
LEGO® Minecraft 21587 Zombie Dungeon
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Games, launched in 2026 - new releases, 284 pc(s)
  639,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO21587
4.5 43×
Watch Price/Availability
LEGO® Minifigures 71050 Minifigures 71050
LEGO Set for children, suitable from the age of 5 years, theme: Fantasy and Movies and TV shows, launched in 2025, 8 pc(s) , cannot be returned
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO71050
4.4 41×
Watch Price/Availability
AlzaPower Quest 20, black
Bluetooth Speaker - Power 20 W (RMS), Bluetooth 5.4 with a range of up to 10 m, AUX in and USB-A input, FM radio, True Wireless Stereo, IP67, up to 8 hours on a single charge, frequency range from 80 Hz to 20 000 Hz, backlight, LED indicator for volume and charging status, microphone (hands-free), the strap, automatic shutdown function, USB-C charging cable included
Buy with code ALZADNY40 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Get 40 % off with code ALZADNY40. 659,-
Great price 1,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWBTS070b
4.9 317×
Watch Price/Availability
AlzaEco baking soda 1 kg
Universal Cleaning Product - universal usage, 1000 g
Great price 67,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2856
4.8 304×
Watch Price/Availability
MOVit Energy Probiotics Extra Strong, 90 capsules
Probiotics - a complex of 11 strains of probiotic microorganisms, 10.5 mld. CFU in 1 capsule, supplemented with vitamin C and inulin, vegan, 90 capsules
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmoe046
4.7 372×
Watch Price/Availability
TP-LINK TL-WPA4220 Starter Kit
Powerline - transmission speed of 600Mb/s, WiFi speed of 300Mb/s, range of 300 m, plug and play and LED indicator, WiFi, 2 pieces in package
  1,619,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP761u5
4.5 2×
Watch Price/Availability
LEGO® Icons 11380 Road Bike
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Means of transport and Sport, launched in 2026 - new releases, 1015 pc(s)
  2,859,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO11380
4.6 145×
Watch Price/Availability
EZVIZ H8C Pro 5MP
IP Camera - outdoor, maximum video resolution 2880 × 1620 px, hybrid night vision with a maximum IR range of 30 m, motoric rotation, detection of motion, person(s) and vehicle recognition, bidirectional audio, mobile app notifications, light and audio alarm, SD and cloud storage, RJ 45 LAN interface, connection over WiFi 2,4 GHz and ethernet, powered by the mains, control via EZVIZ, assembly material and power cable included, dimensions 13.6 × 10 × 14 cm (H×W×D)
  1,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EZVIZ24005
4.9 798×
Watch Price/Availability
LEGO® Botanicals 40460 Roses
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Flowers, launched in 2024, 120 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO40460
4.6 65×
Watch Price/Availability
Siguro Kids Essentials Wooden Hanger, White, 5 pcs
Hanger - from eucalyptus wood, children's size, load capacity: 5kg, swivel metal hook, trouser bar, dimensions: 195x12x305mm, weight: 80g
Great price from  135,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGRHGK201

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches