Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,860 Results
4.9 32×
Watch Price/Availability
VIGANTOLVIT D3 2000 I. U. 60 capsules
Vitamin D3 – contains vitamin D3, which supports both components of the immune system and helps maintain proper immune function - 3.15 Kč/pcs
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LPGVIGDS344
4.7 62×
Watch Price/Availability
PLANTUR21 Nutri-caffeine Shampoo #longhair 200 ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, for extra shine, smoothing, promotes hair growth, volume 200 ml, silicone-free - 120 Kč/100 ml
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL4438
4.9 53×
Watch Price/Availability
METHOD Universal cleaner grapefruit 828 ml
Universal Cleaning Product - kitchen,
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS563
4.6 504×
Watch Price/Availability
DUHA Fabric Dye dark brown 15g
Fabric Dye - suitable for cotton, viscose and linen
Amazing Deal from  30,- Save 4.90
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR842
4.7 119×
Watch Price/Availability
Express Menu Turkey on bacon 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 413 kJ, weight 600g - 315 Kč/1 kg
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem005
4.9 79×
Watch Price/Availability
PURITY VISION Fair Trade Organic Shea Butter 120 ml
Body Butter - women's and men's, for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating, nourishing and softening, contains shea butter, with vitamins, 120 ml volume - 174 Kč/100 ml
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE978
3.2 102×
Watch Price/Availability
SENCOR STR 210 A4
Rotary Paper Cutter - A4, cut length of 31 cm, simultaneously cuts 5 lists of paper, pressure of automatic, black colour
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PX200a10
4.7 139×
Watch Price/Availability
Vitar Veterinae DentOn 100 g
Food Supplement for Dogs - and cats, suitable for breeds of all sizes, type: powder, weight: 100g, specific use: for healthy teeth and gums - from 3,890 Kč/1 kg
  from  272,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk3891
4.9 126×
Watch Price/Availability
Stainless-steel Tea Strainer, 8,5cm
Tea Strainer - made of steel, dishwasher-safe, height: 6 cm, width: 8,5 cm
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORISI026
5.0 41×
Watch Price/Availability
Castrol ATF Transmax Dex III Multivehicle, 1l
Gear oil - GM Dexron IIIH, Allison C-4, Allison TES 389, MAN 339 Z1 / 339V1, MB-Approval 236.9, Voith H55.6335xx, Volvo Transmission Oil 97341/97340, ZF TE-ML 04D, 14A 17C - 189 Kč/1 l
Great price 189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR17638
4.6 153×
Watch Price/Availability
HECHT Electric Heat Gun HECHT 2022
Heat Gun 2000 W, maximum temperature up to 600 °C, air flow 480 l/min, equipment: temperature regulation and air speed control
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOW902c20
4.8 196×
Watch Price/Availability
K2 ROTON
Alu Disc Cleaner - professional wheel cleaner, gently removes all residual dirt and sludge from the brake pads, 700ml
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR04654
4.0 91×
Watch Price/Availability
COMPASS One-piston foot pump TÜV/GS
Tyre Pump - for workshop, for DV (classic), FV/SV (Presta) and AV (car valve) valve type(s), depth: 120mm, weight: 1220g
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR2595
4.0 1×
Watch Price/Availability
Philips Sonicare for Kids HX6600/42 Sonic Electric Toothbrush for Kids with Bluetooth +1 rok prodloužená záruka
Electric Toothbrush - sonic, 2 modes, bluetooth , timer and battery indicator, spare heads: 2 pc(s), with mobile app
Cashback up to 4,000,- Cashback up to, presents a chance to get back money based on the conditions of the offer. More info in the article. Nyní můžete nákup vybraných produktů Philips spojit s příjemnou úsporou. V rámci cashbackové akce můžete získat zpět až 4 000 Kč, přičemž konkrétní částka se odvíjí od celkové hodnoty způsobilých produktů zakoupených v rámci jednoho nákupu.1 199 - 1 998 Kč = 200 Kč cashback1 999 - 4 998 Kč = 500 Kč cashback4999 - 9 998 Kč = 1 000 Kč cashback9 999 - 19 998 Kč = 2 000 Kč cashback19 999 Kč a více = 4 000 Kč cashback
New arrival 1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIZK688
5.0 2×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75447 Razor Crest™
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Movies and TV shows, Universe and Spaceships, launched in 2026 - new releases, 930 pc(s)
  3,379,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75447
4.3 7×
Watch Price/Availability
TP-Link Tapo P410M Smart Wi-Fi Outdoor Plug
Smart Socket controlled via Wifi, operated: standalone, compatible with Apple Home, Google Home, Samsung SmartThings and Manufacturer app, consumption measurement, application in English, czech and slovak for Android and iOS, IP54 - 649 Kč/1 pc(s)
  649,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP25155
4.7 6×
Watch Price/Availability
Byzantská pouť
Kniha
Amazing Deal 299,- Save 34,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0488767
5.0 8×
Watch Price/Availability
Xiaomi Dual Zone Air Fryer 10L
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 230 °C, non-stick surface, display, timer, temperature regulation and dual cooking, 9 programs, power consumption 2700 W, 10 l capacity with non-stick coating, 2 frying baskets
  3,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XI300m8
4.5 46×
Watch Price/Availability
Huawei FreeBuds SE 4 ANC black
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, A2DP, AAC and SBC support, track shuffle, call handling, volume control, IP54 rating, frequency range 20-20000 Hz, 10 mm driver size
Buy with code 2026ALZAEXTRA15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 977,-
  1,149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HU5012a2a7
4.4 613×
Watch Price/Availability
Sony Noise Cancelling WH-1000XM5SA, black, Limited edition – soft case
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), closed construction, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.2, AAC, LDAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, volume control, sony Sound Connect, frequency range 4-40000 Hz, 30 mm driver size, battery life up to 40 h
  7,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: RO972j0d1b
4.8 26×
Watch Price/Availability
DURABLE Style Holder for 1 card
Tag combinable with chain, tape, roll system, metal clip, dimensions: 5,4 × 8,7cm (L × W), material is: plastic and metal, transparent and black colour
  from  150,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DRB196a
5.0 2×
Watch Price/Availability
Resonance: A Plague Tale Legacy - PS5
Console Game - PS5 (with disc drive), physical version, Czech subtitles, genre: action and adventure
New arrival 1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PSV0929
Watch Price/Availability
2x Sonos Ace Black
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, USB-C, volume control, battery life up to 30 h
  19,890,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SON100a2BN
4.6 44×
Watch Price/Availability
EXTOL PREMIUM energy meter - wattmeter, kW, kWh, V, A, Hz, 8831260
Energy Consumption Meter kW, kWh, V, A, Hz, measures the power input, current, Voltage, frequency and power factor, current and maximum power and current, big digits, backlit display, consumption history charts, possibility to enter the price of electricity
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EXPR19150

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches