Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,871 Results
4.7 6×
Watch Price/Availability
Byzantská pouť
Kniha
Amazing Deal 299,- Save 34,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0488767
5.0 8×
Watch Price/Availability
Xiaomi Dual Zone Air Fryer 10L
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 230 °C, non-stick surface, display, timer, temperature regulation and dual cooking, 9 programs, power consumption 2700 W, 10 l capacity with non-stick coating, 2 frying baskets
  3,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XI300m8
4.5 46×
Watch Price/Availability
Huawei FreeBuds SE 4 ANC black
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, A2DP, AAC and SBC support, track shuffle, call handling, volume control, IP54 rating, frequency range 20-20000 Hz, 10 mm driver size
Buy with code 2026ALZAEXTRA15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 977,-
  1,149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HU5012a2a7
4.4 613×
Watch Price/Availability
Sony Noise Cancelling WH-1000XM5SA, black, Limited edition – soft case
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), closed construction, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.2, AAC, LDAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, volume control, sony Sound Connect, frequency range 4-40000 Hz, 30 mm driver size, battery life up to 40 h
  7,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: RO972j0d1b
4.8 26×
Watch Price/Availability
DURABLE Style Holder for 1 card
Tag combinable with chain, tape, roll system, metal clip, dimensions: 5,4 × 8,7cm (L × W), material is: plastic and metal, transparent and black colour
  from  150,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DRB196a
5.0 2×
Watch Price/Availability
Resonance: A Plague Tale Legacy - PS5
Console Game - PS5 (with disc drive), physical version, Czech subtitles, genre: action and adventure
New arrival 1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PSV0929
Watch Price/Availability
2x Sonos Ace Black
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, USB-C, volume control, battery life up to 30 h
  19,890,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SON100a2BN
4.6 44×
Watch Price/Availability
EXTOL PREMIUM energy meter - wattmeter, kW, kWh, V, A, Hz, 8831260
Energy Consumption Meter kW, kWh, V, A, Hz, measures the power input, current, Voltage, frequency and power factor, current and maximum power and current, big digits, backlit display, consumption history charts, possibility to enter the price of electricity
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EXPR19150
4.2 36×
Watch Price/Availability
Geratherm Classic Glass thermometer + knocker + 10 let záruka
Thermometer - contact in armpit, orally and rectally, measurement speed 240s
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth0814
4.6 26×
Watch Price/Availability
VELVANA Syntanol 5W-40 505.00, 1l
Motor Oil 5W-40, synthetic, for 4-stroke engines, API CF and SN, ACEA A3/B4, VW 505,00 and VW 502,00, BMW Longlife-01, MB 229,3 and MB 226,5, GM-LL-B-025 (B0402098), B71 2296, RN 0700 and RN 0710, Porsche A40, volume: 1l - 119 Kč/1 l
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR106968
4.7 25×
Watch Price/Availability
Genius MIC-100U
Microphone -,, cord length: 2m, omnidirectional pickup, frequency: from 100Hz to 10000Hz, impedance: 2,2 Ohm, sensitivity: -52,5 dB frequency wireless transmission: 100 Hz up to 10000 Hz
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GENm100u
5.0 9×
Watch Price/Availability
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule 95 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 662 Kč/100 ml
  629,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5562
4.5 17×
Watch Price/Availability
ROUND LAB Birch Juice Cleanser 150 ml
Cleansing Gel - for women, suitable for sensitive skin - 159 Kč/100 ml
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5432
4.9 26×
Watch Price/Availability
Wimex plastic cup 0.5 l, diameter 95 mm - 50 pcs
Drinking Cup - folding, plastic, one-off, for cold drinks, volume 500 ml, monochrome, transparent, 50 pieces per pack
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MAZkel04
4.8 1,126×
Watch Price/Availability
TESORI d'ORIENTE Thalasso Therapy 760 ml (38 washes)
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier, softens laundry and perfumed, floral fragrance, 38 Washes washes, volume of 760 ml - 1.83 Kč/washing - from 91 Kč/1 l
Discounted -6 % 69,- 74,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2304
4.6 407×
Watch Price/Availability
Salente SlimFit, personal fitness Bluetooth scale, white
Bathroom Scale - digital diagnostic, smart, load capacity 180 kg, fat measurement, muscle measurements, water measurement, pairing with the mobile app and measuring basal metabolic output, Bluetooth connectivity, plate material glass, 4 sensors, compatible with Android and iOS, AAA batteries are used for power supply, White colour
  389,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ABEosva02
4.5 184×
Watch Price/Availability
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless AEBT black
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), closed construction, 3.5 mm Jack, Bluetooth, AAC, SBC and aptX Adaptive support, track shuffle, call handling, volume control, frequency range 6-22000 Hz, sensitivity 106 dB/mW, 42 mm driver size, 1,2 m cable, battery life up to 60 h
  7,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JM165b6
4.7 60×
Watch Price/Availability
Force Dot 20 lm, 5 × LED, USB
Bike Light - rear, luminous flux of 20 lm, power: Rechargeable battery, maximum battery life of 15 h, water resistance: IP65
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTforce913
4.9 128×
Watch Price/Availability
GymBeam Iron 120 capsules
Iron - supports the production of haemoglobin and red blood cells, cares for muscle health, prevents fatigue and exhaustion, 120 capsules - 0.78 Kč/pcs
  94,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym351
4.3 81×
Watch Price/Availability
SOLO KUNAGONE Rat Repeller
Repellent kun protects against damage to the electrical installation and the car's upholstery. It releases the natural aroma of the dog (natural enemy), which repels not only martens but also other wild animals. It can also be used in attics and places where the presence of wild animals is undesirable. This is a patented product. Ingredients: heat-treated dog hair (bought from dog salons) with the addition of vegetable wax with a scent that further repels wild animals.
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SOLO058
4.8 63×
Watch Price/Availability
3M™ Duct Tape 1900 base textile tape, silver, 50 mm x 50 m in blister pack
Duct Tape - repair, tape width of 50mm, roll of 50m - 4.38 Kč/1 m
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ARDN19032c
4.9 28×
Watch Price/Availability
BIODERMA ABCDerm Shampoo 200 ml
Children's Shampoo - recommended age from Birth, liquid, for all hair types, paraben-free, silicone-free and sulphate-free, volume 200 ml, dermocosmetics - 205 Kč/100 ml
  410,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL5324
4.8 59×
Watch Price/Availability
MyProtein L-Glutamine 500 g
Amino Acids - Glutamine, powdered, unflavoured, 500 g - 638 Kč/1 kg
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmyp018
4.6 189×
Watch Price/Availability
HG Carpet and Fabric Cleaner 1 l
Carpet shampoo for carpets and fabric covers, removes dirt - from 324 Kč/1 l
  from  306,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS727

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches