Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,897 Results
4.4 144×
Watch Price/Availability
Sony Noise Cancelling WF-C710N, pink
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.3, AAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, volume control, sony Sound Connect, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, 5 mm driver size, battery life up to 40 h (12 h+28 h)
Buy with code 2026ALZAEXTRA10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 2,249,-
  2,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RO980f06
4.9 29×
Watch Price/Availability
Otodine ear drops for dogs and cats 100 ml
Ear Care - for ear care of dogs and cats with chlorhexidine
  549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0817
4.9 62×
Watch Price/Availability
ARCTIC Precision Screwdriver Toolkit (Dark Blue)
Screwdriver Set - for Allen bits, flat, cross, torx, Special, non-slip, ergonomic, steel handles, shank in the package
  579,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CBstp1
4.8 12×
Watch Price/Availability
Vilgain Iron + Vitamin C 90 capsules
Iron - ferrous bisglycinate, immunity support, fatigue reduction, added vitamin C for higher absorption - from 1.71 Kč/ks
  from  154,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil106
4.9 22×
Watch Price/Availability
LEGO® Marvel Spidey and his Amazing Friends 11198 Spin, Electro and the Dinosaur Chase
LEGO Set for children, suitable from the age of 4 years, theme: Cars, Dinosaurs and Movies and TV shows, launched in 2025, 124 pc(s)
Discounted -15 % 389,- 459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO11198
4.8 44×
Watch Price/Availability
Rowenta HY8140F0 NANO White
Hair Dryer with diffuser, power: 1700W, cold air, number of speeds: 3, number of temperature settings: 3, case, colour: white
  2,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROWFV606
5.0 20×
Watch Price/Availability
Wimex Coffee to go - paper cup 280 ml, diameter 80 mm - 50 pcs
Drinking Cup - paper, disposable, volume 280 ml
  89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WIMkel010
4.5 147×
Watch Price/Availability
Cemio RED3, 90 capsules
Dietary Supplement - combination of African plum bark extract 3:1 (600 mg), soybean seed extract 5:1 (50 mg), maca root (50 mg), Siberian ginseng root extract 10:1 (100 mg) and flax seed extract 4:1 (80 mg) in 1 capsule, Contains 3:1 extract from the bark of the elm tree and 1:1 extract from the fruit of the Chinese curcurbit, 90 + 20 capsules
  599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcem005
4.7 46×
Watch Price/Availability
LAMART Step stool 3 steps EUROSTEP LT8097
Stepladder - steel, 3-step, max working height: 1,04m, weight: 6,26kg, max carrying capacity: 150kg
  1,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMSC43
4.9 102×
Watch Price/Availability
VILEDA Actifibre Soft Micro Sharpie 1 pc
Microfiber Cloth -
  from  46,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1158
4.6 31×
Watch Price/Availability
Philips Lumea IPL 8000 BRI945/00 + 3 roky záruka po registraci
IPL Epilator - for face and body, 250000 flashes, 2 extension(s), 5 modes, power supply: mains (230V)
Cashback up to 4,000,- Cashback up to, presents a chance to get back money based on the conditions of the offer. More info in the article. Nyní můžete nákup vybraných produktů Philips spojit s příjemnou úsporou. V rámci cashbackové akce můžete získat zpět až 4 000 Kč, přičemž konkrétní částka se odvíjí od celkové hodnoty způsobilých produktů zakoupených v rámci jednoho nákupu.1 199 - 1 998 Kč = 200 Kč cashback1 999 - 4 998 Kč = 500 Kč cashback4999 - 9 998 Kč = 1 000 Kč cashback9 999 - 19 998 Kč = 2 000 Kč cashback19 999 Kč a více = 4 000 Kč cashback
Discounted -23 % 10,124,- 13,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIipl94
Watch Price/Availability
Philips Hue COL Hue Go V2 EU white + COL HUE PLAY DOUBLEPK EU/UK black
Smart Lighting Set - compatible with Apple Home, Samsung SmartThings and Philips Hue, a service life of 20000 h
  6,398,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHL23035set
4.7 41×
Watch Price/Availability
Sonax Car shampoo - concentrate 2l
Car Wash Soap - wax free, designed for the body, concentrated, improves shine and degreases, for manual and contactless washing, volume 2000 ml - 110 Kč/1 l
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR58130
4.9 77×
Watch Price/Availability
LEGO® NINJAGO® 71780 Kai’s Ninja Race Car EVO
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Fantasy, Ninjas and Superheroes, characters: Kai, launched in 2023, 94 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO71780
4.9 26×
Watch Price/Availability
A-DERMA Exomega Control Softening Shower Oil - Recyclable ECO Refill 500 ml
Shower Oil - unisex for children, suitable for dry skin, cleaning, moisturising, regenerating, nourishing and soothing, fragrance-free and pH neutral, suitable for anti-itching, dermo, 500 ml volume - 84 Kč/100 ml
  419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE2665
4.8 143×
Watch Price/Availability
b.box Sport drinking bottle 450 ml indigo/pink
Children's Water Bottle recommended age from: 36 months year(s), tritan, 450ml, ergonomic Design, dishwasher-safe and sports
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY22346
4.9 16×
Watch Price/Availability
BIODERMA Sensibio H2O eye 125 ml
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area - 311 Kč/100 ml
  389,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL3834
4.7 50×
Watch Price/Availability
Brother LC-462M purple
Cartridge for Brother MFC-J2340DW, MFC-J3540DW, MFC-J3940DW, up to 550 pages
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PB605c12
4.4 146×
Watch Price/Availability
IMMAX NEO LITE Smart bulb LED E27 11W colour and white, dimmable, WiFi + prodloužená záruka o 1 rok ZDARMA
LED Bulb - smart, lamp cap E27 - lamp cap E27, power input 11 W, 230 V, luminous flux 1055 lm, adjustable light temperature (2700-6500 K), diameter of 6 cm, WiFi 2,4 GHz and Bluetooth, compatible with Apple Siri shortcuts, Tuya, Lidl Home, Immax NEO PRO, control via app in both Czech and English, lifespan 25000 h, energy label F, 1 piece in package
  from  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: IMMX_21_23
4.9 73×
Watch Price/Availability
DONAU 76 x 76 mm, 400 sheets, neon
Memo Pad 76 x 76 mm, colour - yellow, green, pink, orange and brown, number of pages: 400 piece(s)
  69,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DNU200a
4.9 164×
Watch Price/Availability
Canon GI-41M Magenta
Printer Ink - for Canon PIXMA G1420, PIXMA G2420, PIXMA G2460, PIXMA G3420, PIXMA G3460, 70ml
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SB503h3
4.7 197×
Watch Price/Availability
Express Menu Bolognese sauce 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 281 kJ, weight 600g - 415 Kč/1 kg
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem007
4.6 48×
Watch Price/Availability
HARMONY Delicate Care Shea Butter Balsam (80 pcs)
Tissues - three-layer - 0.36 Kč/1 pc(s)
  29,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TOPA072
4.7 48×
Watch Price/Availability
Enervit Carbo Tablets (24 tablets) lemon
Energy tablets lemon, with anti-spasmodic minerals - 8.96 Kč/tablet
  215,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTsupl004

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches