Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,747 Results
4.8 139×
Watch Price/Availability
K2 SIL 300 ml - 100% silicone oil
Oil for the maintenance and polishing of rubber and plastic components such as car door seals
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR326730
4.9 27×
Watch Price/Availability
PEHA-SOFT rubber latex-free reinforced gloves M 10 pcs
Cleaning Gloves - disposable, rubber, size M, blue colour, 10 pcs per pack - 5.10 Kč/1 pc(s)
Great price 51,- Save 4,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MMMSPO1055
4.2 23×
Watch Price/Availability
ORION Telescopic corner broom
Sweeping Brush - corner, XXL broom allows you to clean cobwebs and other dirt in hard to reach places. The metal telescopic rod is made up of 3 parts and thus allows to reach up to a distance of 3.75m with a broom. At the top is a brush that you can freely rotate using an adjustable screw. Thanks to the shaping of the brush, you can also get to corners and hard-to-reach places. Material: metal, plastic. Dimensions: l. 1.65 to 3.75m, w. 23cm.
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORISme894
4.8 76×
Watch Price/Availability
GUITTO GGC-04 Metal Capo Classical, Silver
Capo - for classic guitars, made of galvanised steel
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GTO004g
4.9 103×
Watch Price/Availability
SANYTOL Disinfectant Soap Purifiant 250 ml
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial and cleaning, with pump and for everyday use, fresh fragrance, unisex, volume 250 ml - 24 Kč/100 ml
Great price 61,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD176
4.5 131×
Watch Price/Availability
Solight Socket Splitter with switch 3x 10A/230V white
Splitter -, male connectors: 1× fork Type E, female connectors: 3× fork Type E, LED indication up to 10 A
  from  112,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SD051c11
4.6 154×
Watch Price/Availability
SENCOR SRM 1890SS
Rice Cooker - functions: steam cooking, volume 1.8 l, features overheat protection, removable container, non-stick interior surface, inspection window, temperature maintenance and automatic shutdown, stainless steel interior surface type, power input 830 W, spoon, measuring cup and steamer included, dimensions 23 × 28 × 32 cm (W×L×H), weight 3.7 kg
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENSS890
4.7 47×
Watch Price/Availability
Venbos Steps 150kg 4 + 1
Stepladder - aluminium, 5-step, max working height: 3,01m, weight: 4,2kg, max carrying capacity: 150kg
  1,349,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VENSCH003
4.9 89×
Watch Price/Availability
Blackroll Ball 8cm Black
Massage Ball diameter: 8cm, colour: black
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTms1962
4.8 115×
Watch Price/Availability
TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 - 1 litre
Motor Oil 5W-30, synthetic, for 4-stroke engines, volume: 1l - 209 Kč/1 l
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR925
4.7 160×
Watch Price/Availability
COMPASS warning triangle 440g E homologation
Warning Triangle - folding, metal frame construction, plastic case
  144,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR278
4.8 274×
Watch Price/Availability
Maxxo Thermal glasses DG832 latte 2pcs
Glass - 2 pieces, 380ml, borosilicate glass, temperature tolerance -20°C to + 230°C, 8x5.4x14.3cm - 115 Kč/1 pc(s)
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAN7101c
5.0 5×
Watch Price/Availability
27" Lenovo L27-4C
Monitor - IPS, Full HD 1920 × 1080 (16:9), 144 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 0,1 ms, FreeSync, speakers, HDMI and VGA, VESA
  3,279,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WM232k7h6
4.6 25×
Watch Price/Availability
AlzaPower Arc extension cord 230V 5 sockets switch 2m black
Extension Cable - with illuminated switch, E/F forks, 5 type E sockets, current load up to 16 A (3 680 W), voltage 230 V AC, round design, child protection caps, a tilting handle, wire cross section 1 mm², PVC casing, curved ending, length 2 m
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APLV00695
4.7 48×
Watch Price/Availability
ESPEON Vinyl Classic size. L, 100 pcs
Medical Gloves - 0.74 Kč/1 pc(s)
  74,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1226
4.9 17×
Watch Price/Availability
Medokomerc Czech Creamed Blossom Honey 900g
Honey - floral, weight 900g, country of origin: Czech Republic - 210 Kč/1 kg
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmedk006
5.0 20×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75411 Darth Maul™ and his robotic suit
LEGO Set for children, suitable from the age of 6 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows and Figurine, characters: Darth Maul, launched in 2025, 143 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75411
5.0 2×
Watch Price/Availability
GORENJE GI6442BSCE
Cooktop - induction, number of hotplates 4, automatic dishware detection, child safety lock, residual heat indicator and power management, cut, without frame, appearance: black glass, surface glass, connection 230 V, Rozměry 5,3 x 59 x 52 cm (V׊×H)
  6,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GORVD021HU
4.7 109×
Watch Price/Availability
Express Menu Red curry with chicken 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 574 kJ, weight 600g - 365 Kč/1 kg
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem146
4.8 19×
Watch Price/Availability
Wimex Paper tray, `5`, 16 × 23 cm, white - 100 pcs
Paper Food Trays shallow and serving, material: paper, angular, colour: white
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WIMtal007
5.0 9×
Watch Price/Availability
Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5W-30, 5 l
Motor Oil 5W-30, synthetic, for 4-stroke engines, API SN/CF, ACEA A1/B1 and A5/B5, Ford WSS M2C913-C and Ford WSS M2C913-D, volume: 5l - 180 Kč/1 l
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR86918
4.5 21×
Watch Price/Availability
REUZEL Beard Balm Wood & Spice 35 g
Beard balm - moisturising and softening, woody fragrance, for normal skin, contains argan oil and shea butter
Discounted -11 % 299,- 339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1025
4.6 28×
Watch Price/Availability
DuraHome toilet brush, white
Toilet Brush - white and silver colour, material plastic and stainless steel
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DURste003
4.8 17×
Watch Price/Availability
BOBO Retro A5, blank, 50 sheets
Sketchbook A5, sheets - 50 pc(s), ring binding, white colour, technique - watercolor, pencils and crayons and pastel and charcoal, weight- 190 g/m2
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0229178

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches