Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,772 Results
4.8 126×
Watch Price/Availability
BIODERMA Sébium Gel moussant 200 ml
Cleansing Gel - unisex, suitable for mixed and oily skins - 165 Kč/100 ml
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL1323
4.6 258×
Watch Price/Availability
TP-LINK TL-SF1008D
Switch - 8 port, desktop
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP661
5.0 1×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75444 Attack of the AT-RT™
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows and Universe, launched in 2026 - new releases, 297 pc(s)
Discounted -10 % 899,- 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75444
4.8 4×
Watch Price/Availability
Niceboy RiceCooker POP
Rice Cooker - volume 0.6 l, features overheat protection, removable container, non-stick interior surface, dishwasher-safe inner container , programmes for different types of rice, temperature maintenance and automatic shutdown, stainless steel interior surface type, power input 200 W, spoon and measuring cup included, dimensions 19 × 17.5 × 19.5 cm (W×L×H), weight 1.232 kg
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NICRY059
4.7 8×
Watch Price/Availability
Ninja® NC502EU CREAMi™ Deluxe 10in1
Ice Cream Maker - power use of 800W, container volume of 0,709l, max amount of ice cream: 1360g, preparation time of 24 h, 10 programmes, without compressor
  6,799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NINZM907HU
5.0 5×
Watch Price/Availability
Philips Hue OmniGlow strip light 5m EMEA
LED Light Strip - smart, 500 cm, dimmable, self-adhesive, with remote control, adjustable light colour, mains power supply, adjustable light temperature, compatible with Apple Home, Google Home, Samsung SmartThings and Philips Hue, supported OS: Android and iOS, mobile app in Czech, energy label G, one piece in package
  5,139,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHLS25109
4.9 92×
Watch Price/Availability
ESPEON Nitrile Ideal Blue Size S, 100pcs
Medical Gloves - hypoallergenic, powder-free, nitrile, size S, blue colour, 100 pieces per pack - 1.69 Kč/1 pc(s)
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1242
4.6 12×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75413 Star Wars 75413
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows and Superheroes, launched in 2025, 813 pc(s)
Discounted -9 % 3,089,- 3,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75413
4.8 61×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75400 Plo Koon and his Jedi Microstrike
LEGO Set for children, suitable from the age of 6 years, theme: Means of transport, Movies and TV shows and Fighter jets, launched in 2025, 89 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75400
5.0 5×
Watch Price/Availability
GORENJE BOS6737E05DBG + Sleva 90 % na malý spotřebič Gorenje
Built-in Oven with steam function energy class A, volume 77 l, quick preheat function, grille, upper heating, circular heating element, steam feature, hot air, defrosting, bottom heating, pizza setting, ventilator and static baking, telescopic sheet extension, oven cleaning steam, timer, display and interior lighting, power cord with plug, H×W×D 59,5 × 59,5 × 56,4 cm, black
  6,790,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: GORTR099
4.4 69×
Watch Price/Availability
Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3
Weather Station - home, bluetooth connection, interior, with current weather monitoring, time zone settings and mobile app connection, measures temperature, humidity, displays time and date, operation: standalone battery-powered, main unit, battery and manual included, placement: for walls and table, dimensions 70.2 × 79.6 × 14.5 mm (H×W×D)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIAROl2
DJI Air 3S (DJI RC-N3) - Drone Free delivery
Alzaboxes and stores
5.0 1×
Watch Price/Availability
DJI Air 3S (DJI RC-N3)
Drone – 4K (3856 × 2176) camera, transmission range of 20000 m, operation time of 45 min, maximum speed of 75,6 km/h, 42GB internal memory 512GB, weight: 724g, package includes remote control, drone, drone battery, USB-C cable, spare parts and lightning cable
  28,999,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DJI2433
4.7 81×
Watch Price/Availability
ZIAJA Men Gel for intimate hygiene 300 ml
Intimate Hygiene Gel - Men's, soothing, moisturizing and protective, helps against irritation and odour, everyday, Vegan, the active ingredients include allantoin, lactic acid and provitamin b5, without paraben, without silicone and with natural ingredients, volume 300 ml
  66,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SG1631
5.0 4×
Watch Price/Availability
Acer Predator Gaming Backpack 17"
Laptop Backpack - with maximum diameter up to 17 ", Water-Resistant Finish and padded backrest, capacity 27,5l, weight 1000g, colour black
  1,789,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NC435k7j
4.5 42×
Watch Price/Availability
Bowers & Wilkins Pi8 Anthracite Black
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, earbuds, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, USB-C, AAC, aptX, SBC and aptX Adaptive support, track shuffle, call handling, IP54 rating, battery life up to 20 h (6,5 h+13,5 h)
  7,790,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BW010a1c7a
4.0 7×
Watch Price/Availability
LG S77TY
Sound Bar - 3.1.1 channel with power of 400W, active wireless subwoofer, HDMI (1× input, 1× out), optical digital audio (1× input), Bluetooth, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS: X, Dolby Digital, DTS Digital Surround, Spotify, Tidal, control device via iOS or Android, remote control
  9,985,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JLG502d7
4.6 22×
Watch Price/Availability
RAPESCO 25, for 10 sheets, manual, 1 opening, metal
Punch Pliers - can punch 10 sheets at once, 1 holes with a hole diameter of 6mm and a hole interval of 0mm
  59,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RAPderov01
4.7 78×
Watch Price/Availability
Sony ULT FIELD 1 orange
Bluetooth Speaker - active, active subwoofer, frequency range from 20 Hz to 20000 Hz, Bluetooth 5.3, USB charging, IP67 protection level, supports A2DP, AAC, AVRCP and SBC, control via device with iOS or Android, battery life of 12 h
Buy with code 2026ALZAEXTRA35 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 2,099,-
Discounted -3 % 3,229,- 3,329,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GS476f5a2
4.9 52×
Watch Price/Availability
KORES replacement peel-off roller - pack of 2 (2 x 80 leaves)
Lint Roller and dirt - two replacement rolls with a large roll of 80 sticky notes, easily removes hair, hair and small dirt from all textile surfaces, easy to change rollers
Discounted -7 % 129,- 139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS190a
4.6 71×
Watch Price/Availability
SENCOR SWK 20A80GY
Electric Kettle volume: 2l, power: 2200W, material: glass, filter, strix connector, led light, swivel base and cable storage compartment, type of filter: removable, silver
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENRK709
4.7 50×
Watch Price/Availability
Brother LC-462C cyan
Cartridge for Brother MFC-J2340DW, MFC-J3540DW, MFC-J3940DW, up to 550 pages
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PB605c11
4.8 34×
Watch Price/Availability
Leifheit Universal Hard Floor Cleaner 1l
Floor Cleaner - for tile, plastic and stone floors, low foaming and streak-free, volume 1000 ml - 229 Kč/1 l
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LEICP193
5.0 67×
Watch Price/Availability
Epson 115 EcoTank photo black
Printer Ink for Epson EcoTank L8160, L8180
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SE325e5b
4.8 685×
Watch Price/Availability
MAYBELLINE NEW YORK Lash Sensational Sky High Waterproof Mascara, Black, 6ml
Mascara - mascara type: water-resistant, colour: black, effect: extension and volume - 4,983 Kč/100 ml
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO4715

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches