Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,763 Results
4.7 78×
Watch Price/Availability
Sony ULT FIELD 1 grey-green
Bluetooth Speaker - active, active subwoofer, frequency range from 20 Hz to 20000 Hz, Bluetooth 5.3, USB charging, IP67 protection level, supports A2DP, AAC, AVRCP and SBC, control via device with iOS or Android, battery life of 12 h
Buy with code 2026ALZAEXTRA35 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 2,099,-
Discounted -3 % 3,229,- 3,329,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GS476f5a3
4.4 47×
Watch Price/Availability
Spokey Savasana, 180 × 60 × 0.4 cm
Yoga Mat - dimensions 180 × 60 cm (L × W), thickness 0,4 cm, anti-slip, TPE material, strap included, green and beige colour, weight 0,67 kg
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTspo457
3.8 74×
Watch Price/Availability
VOREL Cartridge gun 230 mm
Caulking Gun - manual, cartridge type, material: metal, container volume 300 ml, length 230 mm, weight 0.3 kg
Great price 98,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CMP2026
4.6 18×
Watch Price/Availability
REDKEN Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300 ml
Conditioner best for hair type: fine and thinning - 210 Kč/100 ml
  629,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL7820
4.8 6×
Watch Price/Availability
Swanson Albion Magnesium Glycinate (Magnesium Glycinate), 133 mg, 90 capsules
Magnesium - magnesium as Albion magnesium bisglycinate chelate buffered, 133 mg in 1 capsule, vegan, non-GMO, 90 capsules
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISint051
4.7 28×
Watch Price/Availability
b.box Replacement Pacifiers for Sport Bottle
b.box Accessories silicone, fast flow
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY22370
4.7 58×
Watch Price/Availability
VICHY Homme 96H Anti-odor detranspirant 50 ml
Deodorant - for men, roll-on, antibacterial and refreshing, long-lasting, volume: 50 ml - 758 Kč/100 ml
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO718
4.1 31×
Watch Price/Availability
SET for silicone application and removal
Tiling Tools - in set, designed for the proper leveling of ceramic tiles
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZDnar2839
4.7 56×
Watch Price/Availability
ORION Kitchen tweezers 30 cm
Kitchen Tweezers or turner, jaws with fine teeth, dishwasher safe, material: stainless steel, dimensions: length 30 cm
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORIKP573
3.6 89×
Watch Price/Availability
APLI Magnetic 19 mm x 1 m
Duct Tape - decorative, tape width of 19mm, roll of 1m - 159 Kč/1 m
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APL002
4.8 154×
Watch Price/Availability
HERCULES 500g
Liquid paste - Hercules. - from 36 Kč/100 ml
  from  152,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRK001d
4.8 57×
Watch Price/Availability
CERAVE SA Smoothing Cream 340 g
Body Cream - for both men and women, moisturising, protective, regenerating and nourishing, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, no artificial colours, fragrance-free, with ceramides, with hyaluronic acid, with salicylic acid and with urea, dermo and non-comedogenic, contains also hyaluronic acid, niacinamide and urea, applicable for: psoriasis and dry skin, weight: 340 g
  539,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LORCERK101
4.9 26×
Watch Price/Availability
MATRIX High Amplify Wonder Boost 250 ml
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, volume 250 ml - 136 Kč/100 ml
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL4626
4.6 504×
Watch Price/Availability
DUHA textile paint navy blue 15 g
Fabric Dye - suitable for cotton, viscose and linen
Great price from  33,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR835
4.4 231×
Watch Price/Availability
Extol Craft 417201
Soldering Gun standalone soldering iron, max. temperature up to 400 °C, suitable for soldering
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MADZ210
4.8 66×
Watch Price/Availability
LEIFHEIT glass cleaner spray 500ml
Window Cleaner - for cleaning window and glass, volume: 500ml - 278 Kč/1 l
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LEISK409
4.9 30×
Watch Price/Availability
FA MEN Sport Energy Boost 150 ml
Antiperspirant - for men, spray,, protective, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 51 Kč/100 ml
  77,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO163
4.7 99×
Watch Price/Availability
Yonex Super Grap white
Tennis Racket Grip Tape - top wrapping, thickness: 0,6 mm, made of polyurethane, 3 pc(s) in package, white colour
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT391
4.8 126×
Watch Price/Availability
BIODERMA Sébium Gel moussant 200 ml
Cleansing Gel - unisex, suitable for mixed and oily skins - 165 Kč/100 ml
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL1323
4.6 258×
Watch Price/Availability
TP-LINK TL-SF1008D
Switch - 8 port, desktop
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP661
5.0 1×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75444 Attack of the AT-RT™
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows and Universe, launched in 2026 - new releases, 297 pc(s)
Discounted -10 % 899,- 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75444
4.8 4×
Watch Price/Availability
Niceboy RiceCooker POP
Rice Cooker - volume 0.6 l, features overheat protection, removable container, non-stick interior surface, dishwasher-safe inner container , programmes for different types of rice, temperature maintenance and automatic shutdown, stainless steel interior surface type, power input 200 W, spoon and measuring cup included, dimensions 19 × 17.5 × 19.5 cm (W×L×H), weight 1.232 kg
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NICRY059
4.7 8×
Watch Price/Availability
Ninja® NC502EU CREAMi™ Deluxe 10in1
Ice Cream Maker - power use of 800W, container volume of 0,709l, max amount of ice cream: 1360g, preparation time of 24 h, 10 programmes, without compressor
  6,799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NINZM907HU
5.0 5×
Watch Price/Availability
Philips Hue OmniGlow strip light 5m EMEA
LED Light Strip - smart, 500 cm, dimmable, self-adhesive, with remote control, adjustable light colour, mains power supply, adjustable light temperature, compatible with Apple Home, Google Home, Samsung SmartThings and Philips Hue, supported OS: Android and iOS, mobile app in Czech, energy label G, one piece in package
  5,139,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHLS25109

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches