Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,747 Results
5.0 4×
Watch Price/Availability
DUCRAY Sensinol Caring Shampoo 200 ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, volume 200 ml, dermo, alcohol-free and fragrance-free - 210 Kč/100 ml
  419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL9696
26,5" Sony INZONE M10S - Monitor
Energy efficiency class
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.4 6×
Watch Price/Availability
26,5" Sony INZONE M10S
Monitor - QD-OLED, Quad HD 2560 × 1440 (16:9), 480 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 0,03 ms, G-Sync Compatible, adjustable height, HDR, HDMI and DisplayPort, USB, USB-C and USB-B data interface, VESA
  28,879,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WH608
3.8 19×
Watch Price/Availability
Sencor 3CAM 4K10WRD
Outdoor Camera sensor: CMOS, 4K 60 fps,, micro SD/SDHC/SDXC, microHDMI
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WS5115ka4
4.7 25×
Watch Price/Availability
GymBeam Inositol (vitamin B8) 120 capsules
Vitamin B - to replenish carbohydrates
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym657
4.3 64×
Watch Price/Availability
Pandy Candy 50 g tropic trio
Sweets - 50 g, 140 kcal / 100 g
  from  45,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpan009
4.8 33×
Watch Price/Availability
FOMEI Photo Matt DUO 230 A4/50
Photo Paper 50 sheets, size 21 × 29,7 cm (A4), designed for inkjet printers, matte, grammage 230 g/m2
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FOM514a4
3.9 348×
Watch Price/Availability
Sencor SEP 540BT JUJU
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, earbuds, closed construction, Bluetooth 5.0, track shuffle, call handling, volume control, IPX2 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 102 dB/mW, impedance 32 Ohm, 13 mm driver size, battery life up to 12 h (3 h+9 h)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RHS040a
3.9 37×
Watch Price/Availability
Sony Inzone Buds white
Gaming Headphones - wireless, with microphone, True Wireless in-ear, closed construction, Bluetooth 5.3, radio frequency connection, for PC, PlayStation 4 and PlayStation 5, supports LC3, Ambient sound, game mode, IPX4 certification, converter: 8,4mm
  4,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RO980wb2
4.9 37×
Watch Price/Availability
Teddies Colourful C's 150 pcs
C's for boys and girls, suitable for children from 3 years - from 0.46 Kč/1 pc(s)
  from  49,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls3077
3.7 65×
Watch Price/Availability
Spark plug wrench set 14, 16, 21 mm
Spark Plug Wrench - T-shape, with hinge, material chrome-vanadium steel, 3 keys in the package
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR59336
4.2 253×
Watch Price/Availability
Airpure Air freshener Coca Cola, scent Coca Cola Original
Car Air Freshener - sweet, under seat and cup holder can, 1 piece per pack, dimensions 40 × 70 × 70 mm (H×W×D) - 141 Kč/100 g
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR58481
3.8 9×
Watch Price/Availability
ROCADA 605V22
Flip Chart magnetic, painted surface, writing tool holder, paper handle, dimensions: 104cm×68cm (H×W)
  1,799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROCT044
4.8 1,125×
Watch Price/Availability
TESORI d'ORIENTE Japanese Ritual 760 ml (38 washes)
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier, softens laundry and perfumed, floral fragrance, 38 Washes washes, volume of 760 ml - 2.21 Kč/washing - from 111 Kč/1 l
  84,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2302
4.9 103×
Watch Price/Availability
Old spice Oasis Solid deodorant 50ml
Deodorant - for men, stick, aromatic, cooling and relaxation, does not stain, long-lasting, travel, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - 218 Kč/100 ml
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO811
4.8 30×
Watch Price/Availability
MAPED Baby Crayons, 6 colours
Wax Crayons - suitable for paper, round, soft crayon, 6 colours, material: plastic
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MPD112a
4.6 168×
Watch Price/Availability
Allnature Ghee 450 ml
Ghee volume 450 ml - 398 Kč/1 l
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Allnatu040
4.7 47×
Watch Price/Availability
Den Braven Carburettor Cleaner 400ml TECTANE
Cleaner For perfect cleaning of individual carburettor parts, but also as a whole. Can be used for cleaning throttle valves and valves when running on empty.
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DENBRA263
4.8 48×
Watch Price/Availability
Set of felt pads, self-adhesive, black, 42 pcs
Adhesive Mount - for protection of surfaces and floors, set contains 99 pads of different shapes and sizes and door dampers, material felt and EVA, black
  from  79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZDnar6620
4.7 43×
Watch Price/Availability
Trixie Kafig-rein cage cleaning spray 500 ml
Animal Disinfectant suitable for disinfection of cages and rabbit hutches, packing contains 500 ml
Great price 109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0377
4.8 110×
Watch Price/Availability
DOG FANTASY Brush DF Self-cleaning Wires M/L
Dog Brush and cats, with plastic spikes for medium-haired breeds
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhK0017
4.9 15×
Watch Price/Availability
Remington EC9001 Hydraluxe Pro Hairdryer
Hair Dryer ionic technology with diffuser, power: 2200W, ionisation and cold air, number of speeds: 2, number of temperature settings: 3, power cord length: 3m, colour: white
  3,149,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: REMFV771
4.8 140×
Watch Price/Availability
Express Menu Turkey meat 300g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 502 kJ, weight 300g - 580 Kč/1 kg
  174,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem027
4.6 13×
Watch Price/Availability
KÉRASTASE Densifique Bain Densite Homme 250ml
Shampoo (shampoo bath) - liquid (classic), for weak and thinning hair, volume 250 ml, professional - 256 Kč/100 ml
  639,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL3504
4.7 83×
Watch Price/Availability
AVELI - Mix of Coloured Markers
Marker for whiteboards, round tip, width 2mm bit, 4 in package
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AVL105b

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches