Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,639 Results
4.1 35×
Watch Price/Availability
BIODERMA Nodé Fluid Shampoo, 400ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, repair effect, for extra shine, smoothing, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 400 ml, dermo, paraben-free, silicone-free and sulphate-free - 115 Kč/100 ml
  459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL5327
4.6 829×
Watch Price/Availability
DUREX Classic 3 pcs
Condoms - classic, latex, one kind, extra lubrication, - 26 Kč/1 pc(s)
  79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND079
4.7 219×
Watch Price/Availability
Alpro Barista oat drink (horeca - gluten free) 1l
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - from 79 Kč/1 l
  from  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdan0024
4.8 94×
Watch Price/Availability
PANDOO Bamboo cotton buds for ears with organic cotton 200 pcs
Cotton Swabs - not only for ears, but also for make-up or cleaning small things, 100% degradable, compostable and completely odourless - 0.37 Kč/1 pc(s)
  74,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VAT0044
4.7 53×
Watch Price/Availability
Lifelike Twister Caramel 300 g
Nut Cream - smooth, peanut, caramel flavour, 18.9 g protein per 100 g, 606 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 300 g - 497 Kč/1 kg
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTlif018
4.7 26×
Watch Price/Availability
Minerals70 IoniLyte Hypotonic Concentrate, 100ml
Minerals - multiminerals, drops, 100ml, for 10-40l of drinks, without flavour
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTovo001
4.7 93×
Watch Price/Availability
Express Menu Pork on mushrooms 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 2123 kJ, weight 600g - 315 Kč/1 kg
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem009
5.0 24×
Watch Price/Availability
Bio-kult Everyday 60 capsules
Probiotics - 14 patent-protected probiotic strains (minimum 2 billion) in 1 capsule, suitable for vegetarians, children from 3 years and pregnant women, 60 capsules
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TERBio053
4.8 8×
Watch Price/Availability
TORK Foaming soap S4 1 l
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and nourishing, alcohol-free, no artificial colours and pH neutral, unisex, volume 1000 ml - 42 Kč/100 ml
  419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA904
4.9 371×
Watch Price/Availability
Brit Care Salmon Oil 500 ml
Oil for Dogs , salmon food supplement, for all dogs, source of Omega 3 fatty acids (EPA + DHA + DPA).
  from  237,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk3698
4.9 371×
Watch Price/Availability
Brit Care Salmon Oil 250 ml
Oil for Dogs , salmon food supplement, for all dogs, source of Omega 3 fatty acids (EPA + DHA + DPA).
  from  186,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk3697
4.6 86×
Watch Price/Availability
SCHNEIDER Tops 505 M 0.5mm Blue
Ballpoint Pen - oily ink, blue colour, suitable for for right-handed users and for left-handed users, 1pc(s) in package, material: plastic, mark width: 0.5 mm, with cap
  9,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAP2111a
4.9 44×
Watch Price/Availability
Head TOUR (4 balls)
Tennis Ball - training and tournament, approved by ITF, ATP series official ball, suitable for all surfaces, material: rubber and felt, package tube, 4 pc(s) in package
  from  170,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTif2092
4.6 76×
Watch Price/Availability
Insect repellent spray 750ml
Insect Remover - 700ml, NANO+ technology, for insect removal
  from  138,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR226
Garmin Tactix 7 AMOLED - Smart Watch Free delivery
Alzaboxes and stores
3.0 1×
Watch Price/Availability
Garmin Tactix 7 AMOLED
Smart Watch - men's, with control in English language, NFC payments via Garmin Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 100 m (10 ATM), case material: plastic
  27,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPTctx7c1EU
5.0 8×
Watch Price/Availability
LEGO® NINJAGO® 71839 Arin and the Spinjitzu Battle Robot
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Fantasy and Movies and TV shows, characters: Arin, launched in 2025, 213 pc(s)
Discounted -9 % 379,- 419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO71839
4.8 35×
Watch Price/Availability
Samsung HW-B450F
Sound Bar - 2.1 channel with power of 300W, active wireless subwoofer, HDMI (1× out), optical digital audio (1× input), Bluetooth, USB, ARC, DTS Virtual X, remote control
  4,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WR624bf
4.8 128×
Watch Price/Availability
CERAVE Hydrating Cleansing Gel Refill 473 ml
Body Gel - for children for both men and women, moisturising, hypoallergenic and softening, suitable for sensitive, normal and dry skin, with ceramides, dermo, applicable for: dry skin, 473 ml volume - 70 Kč/100 ml
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE3668
4.8 74×
Watch Price/Availability
LENOR Fresh Air Fresh Wind 1,064 l (76 washes)
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness and for routine maintenance, fresh fragrance, 76 Washes washes, volume of 1064 ml - 2.62 Kč/washing - from 187 Kč/1 l
Buy with code CISTO30 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 139,-
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3228
4.7 17×
Watch Price/Availability
SNOPAKE Airplane AirBag for liquids, with zipper, 20 x 20 cm, 1 piece, mix of colours
Poly Bag - folder, up to Atypical paper size, PVC, multicolour colour
  89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPE031a
5.0 19×
Watch Price/Availability
SAFE - Fire extinguishing spray SAFE 750 MAX
Fire Extinguisher Spray - Foam, fire class a, e and f, use from -20°C to 50°C, size: 7,4cm × 31cm
  469,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAFEH298
4.7 23×
Watch Price/Availability
BOSE SoundLink Max Portable Speaker blue
Bluetooth Speaker - active, 2.0, Bluetooth 5.4, IP67 protection level, control via device with iOS or Android, battery life of 20 h
  8,690,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOS803g2
4.1 33×
Watch Price/Availability
VOREL Pistol for cleaning waste - bell
Plunger pressure, diameter of large suction cup 135 mm, diameter of small suction cup 63 mm
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CMP3074
4.4 166×
Watch Price/Availability
Niceboy HIVE Prodigy 4 Black Onyx
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, closed construction, Bluetooth 5.3, AAC and SBC support, voice assistant, call handling, volume control, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 97 dB/mW, impedance 32 Ohm, 40 mm driver size, battery life up to 50 h
  1,190,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NCB051m1a

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches