Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,646 Results
4.3 73×
Watch Price/Availability
Opro bronze ufc, white
Mouthguard adult, top, colour: White
  269,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTorrv17
5.0 4×
Watch Price/Availability
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Tropical Breeze 567 g
Candle - fruit scent, - 121 Kč/100 g
  684,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SVI3288
4.9 24×
Watch Price/Availability
Vincentka herbal lozenges 18pcs
Herbal Lozenges - natural salts (30 mg) and calcium pantothenate (6 mg) in 1 lozenge, suitable for children from 3 years of age, pregnant and breastfeeding, herbal flavour, 18 lozenges
  95,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UVTmix005
5.0 8×
Watch Price/Availability
WOODWICK Pressed Blooms & Patchouli 609 g
Candle - floral and wood scent, - 107 Kč/100 g
Amazing Deal 649,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SVI2042
4.7 38×
Watch Price/Availability
VICTORIA for 16 sheets, black
Paper Punch - can punch 16 sheets at once, 2 holes with a hole diameter of 5.5mm and a hole interval of 80mm, for page format(s) of A4, A5, A6, 5cm×9cm×11cm (H×W×D)
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VCT145a
4.4 127×
Watch Price/Availability
KEEEPER Lid 26cm, Transparent
Microwave-Safe Dishware - circular plastic lid for a microwave oven, with a diameter of 26 x 7.1cm with a ventilation hole. It withstands high temperatures and prevents the heated food from drying out. For easier maintenance, it can be washed in the dishwasher. The lid also prevents food from contaminating the interior of the microwave oven.
  56,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KEENM012
4.8 105×
Watch Price/Availability
ORION Baking dish porc. white 9x4,5 cm
Baking Pan -
  59,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORIMI694
4.4 29×
Watch Price/Availability
FOXGLIDER children's throwing plane - orange 48cm
Glider - made of hardened and flexible polystyrene, aerodynamic shape, adjustable rear aileron, colour orange, dimensions 48 × 48 cm, for children from 3 years of age
  from  105,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAbz03903
4.8 119×
Watch Price/Availability
MedPharma Magnesium 300 mg + Vitamin D - 107 tbl.
Magnesium - Magnesium oxide, tablets, adult, 107 tablets/capsules
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MEDHOŘDS642
4.9 20×
Watch Price/Availability
Mixit Let's exercise in rhythm 500g
Muesli - - 378 Kč/1 kg
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix014
4.4 165×
Watch Price/Availability
Express Menu Chicken broth with vegetables 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, soup, energy value per 100 g: 117 kJ, weight 600g - 198 Kč/1 kg
  119,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem023
4.2 50×
Watch Price/Availability
PURITY VISION BioEpil 400 g
Depilatory Cream - - 90 Kč/100 ml
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL375
4.9 80×
Watch Price/Availability
NatureVia Vitamin D3-Effect 2000IU 90 tablets
Vitamin D3 extra power of multifunctional vitamin D in one tablet - 1.21 Kč/pcs
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAVIT364
4.8 51×
Watch Price/Availability
JELEN soap powder 550 g (11 washes)
Washing Powder - all-purpose, for colour and white, for routine maintenance and sensitive skin, from the Czech Republic, number of washes: 11 Washes, 550 g - 5.91 Kč/washing - from 118 Kč/1 kg
Great price 65,- Save 4.90
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR626
4.7 77×
Watch Price/Availability
SPOKAR Dish Brush 4422
Dish Brush - plastic body, synthetic fibres
Great price from  24,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL287
4.2 19×
Watch Price/Availability
Arpalit Dog electronic tick repellent
Ultrasonic Repellent for dogs and cats, veterinary, technical, electronic repellent, suitable for dogs of all sizes and all ages.
  569,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VETrk0039
4.7 72×
Watch Price/Availability
SPONTEX Microfibre 30 × 30 cm (10 pcs)
Microfiber Cloth -
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL266
4.5 378×
Watch Price/Availability
Philips HC3510/15 + 3 roky záruka po registraci
Trimmer - for normal use, min. cutting length: 0,5mm, max. cutting length: 23mm, 2 inserts
Cashback up to 4,000,- Cashback up to, presents a chance to get back money based on the conditions of the offer. More info in the article. Nyní můžete nákup vybraných produktů Philips spojit s příjemnou úsporou. V rámci cashbackové akce můžete získat zpět až 4 000 Kč, přičemž konkrétní částka se odvíjí od celkové hodnoty způsobilých produktů zakoupených v rámci jednoho nákupu.1 199 - 1 998 Kč = 200 Kč cashback1 999 - 4 998 Kč = 500 Kč cashback4999 - 9 998 Kč = 1 000 Kč cashback9 999 - 19 998 Kč = 2 000 Kč cashback19 999 Kč a více = 4 000 Kč cashback
  1,100,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHISV703
4.6 333×
Watch Price/Availability
Tefal FV1710E0 Virtuo
Clothes Iron steam, input 1800 W, sprinkling, tank volume 200 ml, steam output 24 g/min, steam boost 80 g/min, ironing board made of ceramics, cable length 1,9 m, white and blue
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFZN041
4.9 18×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY SPF50 + Anthelios Dermo-Pediatrics Lotion 50ml
Sun Lotion with SPF 50, 50 ml volume - 1,398 Kč/100 ml
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSOP0196
4.8 207×
Watch Price/Availability
COMPASS orange warning vest EN 20471:2013
Reflective Vest - in-car, unisex, material: Polyester, colour: Orange, fastening: Velcro, size XXL
  93,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR274
4.8 117×
Watch Price/Availability
COMPASS Yellow warning child SOR
Reflective Vest -, children's, material: Polyester, colour: Yellow
  87,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR285
4.1 589×
Watch Price/Availability
SENCOR SLR 33
Fabric Shaver - Triple edge system ensures maximum wear to clothing, battery operated, easy-to-see transparent bottle magazine
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAD2322b
4.0 4×
Watch Price/Availability
Dreame Airstyle Pro Purple
Hot Brush
  8,165,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DREKU546

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches