Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,651 Results
4.7 19×
Watch Price/Availability
MageGee GK960-BP Tri-mode Membrane Keyboard - US
Keyboard - wireless (Bluetooth and 2.4 GHz), UK layout, membrane switch, 96 % keyboard format (98 keys), RGB backlighting, pink and black, 40.7 × 4 × 13.8 cm (W×H×D)
  559,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Mag2502
4.0 8×
Watch Price/Availability
EA Sports FC 26 - Nintendo Switch 2
Console Game - Nintendo Switch 2, physical version, Czech subtitles, genre: sport
  749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NS2SW035
4.8 5×
Watch Price/Availability
LEGO® Super Mario™ 72037 Mario Kart™: Mario and the Standard Kart
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Motorcycles, launched in 2025, 1972 pc(s)
  3,539,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO72037
4.4 19×
Watch Price/Availability
LAMART Table thermos flask 2L KAFFE LT4076
Thermos - volume 2000 ml, material stainless steel and plastic, dishwasher safe, weight 1 kg
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMterm001
5.0 9×
Watch Price/Availability
Minor Figures Oat barista 1 l BIO
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - from 79 Kč/1 l
  from  69,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmifi001
5.0 34×
Watch Price/Availability
LEGO® NINJAGO® 71827 Zane's Battle Robot Suit
LEGO Set for children, suitable from the age of 6 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows and Robots, launched in 2025, 92 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO71827
4.8 19×
Watch Price/Availability
GRIZLY Pecans with cinnamon and sea salt 250 g
Nuts - salted and with cinnamon pecan nut, 250 g - 596 Kč/1 kg
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgriz133
5.0 11×
Watch Price/Availability
Expres Menu Beef broth 500 g
MRE - Meal Ready To Eat, soup, energy value per 100 g: 42 kJ, weight 500g - 258 Kč/1 kg
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem156
4.8 9×
Watch Price/Availability
Wimex plastic cup 0.3 l, diameter 95 mm - 50 pcs
Drinking Cup - plastic, volume 300 ml, transparent, 50 pieces per pack
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WIMkel029
4.4 78×
Watch Price/Availability
Ben & Anna Solid Deodorant 40 g - Persian Lime
Deodorant - for both women and men, stick, citrus fragrance citrus, antibacterial and refreshing, against odor and for everyday use, weight: 40 g
  from  127,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BENdeo005
4.7 42×
Watch Price/Availability
VICTORIA Tyvek® 100 pcs, light blue
ID Bracelets - 3/4", colour light blue, 100 pcs per pack, length 253 mm, length to mark 150-200 mm depending on wrist size, width 19 mm, width to mark 15 mm, TYVEK® material
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VCT189a
4.7 47×
Watch Price/Availability
HEAD & SHOULDERS Pro-Expert 7 Persistent Dandruff Control Shampoo 250 ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, anti-dandruff, volume 250 ml - 60 Kč/100 ml
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL8141
4.7 72×
Watch Price/Availability
Compass set of 3 polishing discs with holder, 12 cm
Buffing Wheel - for rotary polishers, for angle grinders, suitable for lacquer, soft, Velcro, disc diameter 12,5 cm, shank diameter 8 mm
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR65276
4.7 20×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Toleriane 400 ml
Cleansing Gel - for women, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin, suitable for mixed and oily skins - 115 Kč/100 ml
  459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4528
4.8 35×
Watch Price/Availability
CENTROPEN marker 8566 black
Marker , round tip, width 2,5, 1 in package
  49,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CEN122
4.7 117×
Watch Price/Availability
YATO Insulating tape 12x0,13 mmx10 m black YT-8152
Electrical Tape 12×0.13 mm×10 m black, flexible PVC and rubber, electrically insulating
  40,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR59079
4.8 47×
Watch Price/Availability
SPONTEX Top Tex sponge cloth 5 pcs
Kitchen Towel extra absorbent sponge cloth for universal use, size: 15,5 × 18,5 cm
  55,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1036
4.6 30×
Watch Price/Availability
FIMO 8101 Air Basic 1000g White
Modelling Clay for boys and girls
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAbz20923
4.9 73×
Watch Price/Availability
DONAU 76 x 76 mm, 400 sheets, pastel
Memo Pad 76 x 76 mm, colour - yellow, blue, green and pink, number of pages: 400 piece(s)
  69,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DNU199a
4.9 106×
Watch Price/Availability
SPONTEX Bamboo toothpicks 500 pcs
Toothpicks - high quality bamboo toothpicks in a plastic package, lid with a hole for pulling out, 500 pcs
  from  42,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA1595
4.7 33×
Watch Price/Availability
TORO BROOM WITH HANDLE RED/GREY 28X5,5XCM
Sweeping Brush - including the handle, in grey-grey design. Dimensions: 118 x 2cm.
  from  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TORSM150
5.0 13×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Cicaplast Lavant B5+M Foaming Gel 200 ml
Cleansing Gel - unisex, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin - 255 Kč/100 ml
  509,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE1249
4.4 65×
Watch Price/Availability
HG odour remover for all surfaces 500 ml
Removal of Odours and Bacteria specially developed to remove unpleasant odours in a biological way
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS706
4.1 185×
Watch Price/Availability
MAGIC CAT toy laser mix 5 motifs 7 cm
Laser Pointer for Cats with 5 adjustable light motifs, battery operated, included in the package. Size: 7 cm.
  from  80,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk3608

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches