Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,625 Results
4.6 30×
Watch Price/Availability
Philips TAR2509
Radio - classic, FM and MW tuner, power performance: 0,3W, power supply via battery and mains-powered
  949,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JPI350i10
4.8 6×
Watch Price/Availability
Zyxel NWA130BE
WiFi Access Point and WiFi 7, 802.11/n/ac/ax up to 10768 Mb/s, Tri-band (2,4 GHz 688 Mb/s + 5 GHz 4320 Mb/s ), WPA, WPA2 and WPA3, Access via cloud, Mobile app control and Wireless transmission on/off
  4,599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Zyxel24009
3.8 75×
Watch Price/Availability
SENCOR SES 9300BK Garance 60 dní na vrácení peněz po registraci
Automatic Coffee Machine - kinds of beverages, pressure: 19 bar, hot water function, 1,3l water reservoir, coffee bean container of 200g, 9 grinding levels, power: 1400W, width: 34cm, height: 21,5cm, depth: 45,5cm, weight: 9,5kg, black colour
  9,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENatk90
4.7 287×
Watch Price/Availability
GymBeam Vitamin C 1000 mg, 30 tablets
Vitamin C - tablets, 1000 mg active ingredient, 1250 % RHP, 30 tablets, adult - 1.53 Kč/pcs
  46,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym346
4.8 35×
Watch Price/Availability
LEROS Inner Harmony 20x1.3g
Tea herbal, harmony - from 3.25 Kč/pcs - from 2,885 Kč/1 kg
  from  65,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LERCA203
4.7 55×
Watch Price/Availability
K2 DPF 50 ml - fuel additive, regenerates and protects filters
Additive Substance fuels for vehicles with DPF, bottle content suitable for 40-60l diesel fuel
  116,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR326733
4.3 14×
Watch Price/Availability
NATRACARE Shaped 30 pcs
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 3.27 Kč/1 pc(s)
Great price 98,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HV288
4.6 58×
Watch Price/Availability
Cosmopor Steril modern patch with microscreen 7 × 5 cm 10 pcs
Plaster - hypoallergenic, medical plaster pads
  120,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MMMSPO1041
4.3 21×
Watch Price/Availability
HG shower protection 250 ml
Bathroom Cleaner Extremely easy to use, suitable for surfaces of all materials - 1,296 Kč/1 l
  324,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS1297
4.7 38×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Kerium Doux Extra Gentle Shampoo 400ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, smoothing, volume 400 ml, dermo, paraben-free and silicone-free - 137 Kč/100 ml
  549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL4848
4.8 63×
Watch Price/Availability
MedPharma Milk thistle (Silymarin 200 mg) - 67 tbl.
Milk Thistle - milk thistle, 250 mg in 1 tablet, 80% silymarin content, supplemented with milk thistle and alfalfa, 67 tablets
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MEDOSTDS579
4.3 117×
Watch Price/Availability
Express Menu Cabbage soup with sausage
MRE - Meal Ready To Eat, soup, energy value per 100 g: 222 kJ, weight 600g - 182 Kč/1 kg
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem019
4.9 27×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Toleriane Micellar Water 400 ml
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 137 Kč/100 ml
  549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL446
4.7 90×
Watch Price/Availability
Schwalbe Inner Tube 28" AV17
Tyre Tube , AV (auto-valve) length: 40mm, weight: 150g
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SCHW129
4.0 24×
Watch Price/Availability
SONETT Tablets For Dishwashers (25 pcs)
Dishwasher Tablets - fixed, Classic, 25 pc(s) in package - 8.36 Kč/1 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC256
4.9 522×
Watch Price/Availability
Brit Care Dog Functional Snack Mineral Ham for Puppies 150 g
Dog Treats for all dogs with normal activity, grain-free, with antioxidants
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMrk1936
4.6 56×
Watch Price/Availability
BANQUET Stainless steel plate AKCENT 12.2 x 9.2 x 2.2 cm
Thermos - volume 203 ml, material stainless steel, weight 102 g
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BANPL921
4.9 217×
Watch Price/Availability
BREF Power Active Lavender 3 × 50g
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 26 Kč/1 pc(s)
  79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC108
4.4 29×
Watch Price/Availability
Cattara Green
Inflatable Pillow -
  246,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTsc1561
4.8 50×
Watch Price/Availability
BELLA Mamma XL (2 pcs)
Postpartum Underwear , a must-have for new mums, they are elastic and Reusable. Material: fishnet and organic cotton, size: XL. - 33 Kč/1 pc(s)
  65,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HV045
4.9 330×
Watch Price/Availability
Canon GI-490 Y Yellow
Printer Ink - for Canon PIXMA G1400, G1410, G2400, G2410, G3400, G3410, G4400, G4410, up to 7000 pages
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SB503d4
4.6 28×
Watch Price/Availability
TOTAL Quartz Ineo C3 5W-40 1l
Motor Oil 5W-40, synthetic, for 4-stroke engines, API SN/CF, ACEA C3, VW 502,00 and VW 505,01, BMW Longlife-04, MB 229,31, Fiat 9,55535-S2, GM Dexos 2, GM-LL-B-025 (B0402098) and GM-LL-A-025 (B0402095), Porsche A40, Ford WSS M2C917-A, volume: 1l - 169 Kč/1 l
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR931
5.0 2×
Watch Price/Availability
Sony Noise Cancelling WH-1000XM4C, Purple - Prodloužená záruka zdarma po registraci
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 6.0, A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, LDAC and SBC support, Ambient sound, Hi-Res audio, voice assistant, Multipoint, volume control, frequency range 20-40000 Hz, sensitivity 106 dB/mW, impedance 40 Ohm, 40 mm driver size, battery life up to 38 h
Buy with code 2026ALZAEXTRA10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 5,669,-
New arrival 6,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RO972j1b3
Watch Price/Availability
55" Samsung QE55QN70H
Television - SMART QLED, 139cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 200×200, 20 W speaker(s), DTS Digital Surround, E
Buy with code 2026ALZAEXTRA30 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 13,991,-
  19,987,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: WR173k3

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches