Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,594 Results
4.9 14×
Watch Price/Availability
Niceboy Nexus
Bluetooth Speaker - with power performance of 26W, frequency range from 70 Hz to 20000 Hz, 3,5mm jack, Bluetooth 5.1, microphone, true Wireless Stereo, USB charging, lighting, IPX6 protection level, supports AAC and SBC, Spotify, Apple Music, YouTube Premium, control via device with iOS or Android, battery life of 12 h
  1,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NCB045o2
4.9 44×
Watch Price/Availability
Donkey Kong Country Returns HD - Nintendo Switch
Console Game - Nintendo Switch, physical version, genre: adventure game
  1,199,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NSW1501
4.8 19×
Watch Price/Availability
LAMART Dustpan and brush CLEAN LT8074
Brush and dustpan -
  75,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMSE301
4.3 10×
Watch Price/Availability
ALLNATURE Eco-friendly dishwasher tablets (60 pcs)
Dishwasher Tablets 60 pc(s) in package - 4.48 Kč/1 pc(s)
  269,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC651
4.8 10×
Watch Price/Availability
BIODERMA Sensibio Eye 15 ml
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 3,327 Kč/100 ml
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5777
4.1 37×
Watch Price/Availability
Veles-X Lavalier Microphone MINIMIC1
Microphone - lapel for mobile phones,, cord length: 1,5m, capacitor, frequency: from 20Hz to 20000Hz, sensitivity: -32 dB frequency wireless transmission: 20 Hz up to 20000 Hz
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VELX09a2
5.0 11×
Watch Price/Availability
BIODERMA Photoderm Spray SPF 30 300 ml
Sun Spray - - 300 Kč/100 ml
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA497
4.6 13×
Watch Price/Availability
GRIZLY Pistachio flour 250 g
Flour - pistachio, 250 g - 1,116 Kč/1 kg
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgriz057
4.9 276×
Watch Price/Availability
SAVO Ocean toilet gel 700 ml
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorinated, disinfectant, descaling, volume 700 ml - 76 Kč/1 l
  53,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC167
4.5 15×
Watch Price/Availability
TIERRA VERDE wooden dish brush
Dish Brush made of PEFC-certified wood, metal and agave bristles with interchangeable head for convenient dishwashing, can also handle burnt pots and pans
  98,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1143
4.7 95×
Watch Price/Availability
Refectocil Eyelash and Brow Colour 3.1 Light Brown 15 ml
Eyebrow Colour light brown colour, fast action, excellent result
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RCLbnob6
4.9 40×
Watch Price/Availability
STEPA A4 20 sheets
Sketchbook A4, sheets - 20 pc(s), white colour, weight- 180 g/m2
  38,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STEP003a
4.6 39×
Watch Price/Availability
ORION Stainless steel stopper for sparkling wine
Wine Cork for open bottle of sparkling wine or sparkling wine, keeps the drink fresher longer, no bubbles, suitable for refrigerator, material: stainless steel, plastic, silicone, dimensions: dia. 3,5 cm, l. 5.5 cm
  89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORIID991
4.6 187×
Watch Price/Availability
Indiana Beef Hot & Sweet 90g
Dried Meat Beef - from 2,656 Kč/1 kg
  from  215,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0151
4.2 616×
Watch Price/Availability
JLAB Go Sport+ True Wireless Headphones Neon Yellow
Wireless Headphones - with microphone, ear hooks, open construction, Bluetooth 5.1, AAC and SBC support, track shuffle, call handling, volume control, IPx5 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 103 dB/mW, impedance 16 Ohm, battery life up to 32 h
  995,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: J0LAB8m
4.5 47×
Watch Price/Availability
M-Pets Dog Life Jacket L 55cm
Swimming Vest for Dogs - designed for medium-sized and large dogs, back length: 55cm, polyester, special features: waterproof, reflective Elements, water-resistant, mounting handle and adjustable straps
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPbu0103
4.8 57×
Watch Price/Availability
Dilmah Green Jasmine Tea 20x1,5g
Tea - Green, bags, single-species, Indian, weight 1,5 g, composition jasmine - from 2.95 Kč/pcs - from 46,000 Kč/1 kg
  from  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DILCA440
4.5 190×
Watch Price/Availability
Sencor SEP 120 White
Headphones - in-ear, closed construction, 3.5 mm Jack, frequency response 20-20000 Hz, sensitivity 95 dB/mW, impedance 16 Ohm, 10 mm driver, 1.2m cable
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RHS003g
4.4 165×
Watch Price/Availability
Express Menu Kulajda with chanterelles 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, soup, energy value per 100 g: 222 kJ, weight 600g - 198 Kč/1 kg
  119,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem024
4.6 516×
Watch Price/Availability
SENCOR SBL 2210WH
Countertop Blender - power: 500W, container volume: 0,6l, container material: tritan, pulse function, suitable for soups and smoothie, portable bottle, number of containers: 2 pc(s)
  649,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SMOST816
4.9 28×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Effaclar Purifying Micellar Water 400ml
Micellar Water -, for combination and oily skin, removes make-up and cleanses - 132 Kč/100 ml
  529,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL1843
4.7 173×
Watch Price/Availability
DONAU plastic, folding, with button, A4, transparent blue, 1 pc
Document Folder - folder, up to A4 paper size, Plastic, blue colour
  21,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DNU017b
4.7 75×
Watch Price/Availability
Impac 28" Inner Tube AV 28/47-622/635
Tyre Tube , AV (auto-valve) length: 40mm, weight: 160g
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT3029
4.7 1,573×
Watch Price/Availability
PremiumCord extension cord 230V 5 sockets white 5m
Extension Cable - 5m, male connectors: 1× type F fork, female connectors 5× fork Type E, bent connector ends
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UD986g

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches