Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,856 Results
4.3 14×
Watch Price/Availability
KORES MAGIK CLAY PASTEL, 4x 40 g
Modelling Clay for boys and girls, suitable for children from 3 years
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS145a
4.6 40×
Watch Price/Availability
VICTORIA 50 x 200 cm, white
Crepe Paper - with dimensions: 50 x 200cm
  25,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VCT060a
4.7 27×
Watch Price/Availability
RON 222 - Pack of 100 pcs
Pins - diameter: 10mm, pin length: 8mm, nickel plated, 100 pcs in box
  39,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROS060a
MSI Cyborg 15 Black Edition A13VE-2433XCZNN - Gaming Laptop
Power adapter included
Adapter power: 45 - 100 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
MSI Cyborg 15 Black Edition A13VE-2433XCZNN
Gaming Laptop - Intel Core i5 13420H Raptor Lake, 15.6" IPS matte 1920 × 1080 144 Hz, RAM 16GB DDR5, RTX 4050 6GB, SSD 1000GB, numeric keypad, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-cell battery, without Operating System
  20,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NB960a0p31
5.0 1×
Watch Price/Availability
VICHY Collagen 17 Filler Regenerating Shampoo 200 ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, repair effect, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 200 ml, dermo, paraben-free - 245 Kč/100 ml
  489,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL10752
4.4 8×
Watch Price/Availability
Mixit Action BIO Mixitka by Adam Ondra - Sesame and pistachios
Cereal bar - Organic sesame seeds, honey and pistachios, gluten-free, 100% natural ingredients, pure composition, contains protein, fiber and minerals calcium, magnesium and iron - 1,294 Kč/1 kg
  44,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix297
5.0 6×
Watch Price/Availability
BIODERMA Pigmentbio Night Serum, 50ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,558 Kč/100 ml
  779,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PLK909
Watch Price/Availability
ASUS ExpertBook BM BM1503CDA-R5U16512X Gentle Grey (without adapter)
Laptop - AMD Ryzen 5 7535U, 15.6" IPS anti-glare 1920 × 1080, RAM 16GB DDR5, Radeon Graphics 660M, SSD 512GB, numeric keypad, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, fingerprint reader, WiFi, Bluetooth, 3-cell battery, Windows 11 Pro
Amazing Deal 18,990,- Save 3,700,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAB514a12
4.9 7×
Watch Price/Availability
Wimex Plastic fork 18,5 cm, reusable, black - 50 pcs
Table Fork
Buy with code ALZADNY20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 20 % s kódem ALZADNY20. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 51,-
  64,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WIMpri031
4.6 5×
Watch Price/Availability
Carnilove Cat Freeze Dried Beef 40 g
Cat Treats beef, for all dogs with normal activity, grain-free
  95,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpa2346
Watch Price/Availability
LEGO® DUPLO® 10478 Creative Ramps with Cars 3 in 1
LEGO Set for children, suitable from the age of 3 years, theme: Cars and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 111 pc(s)
Great price 1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO10478
5.0 1×
Watch Price/Availability
AVENE Ultra Serum SPF 50+ 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,863 Kč/100 ml
Buy with code ALZADNY15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 15 % s kódem ALZADNY15. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 985,-
  1,159,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL8058
4.1 10×
Watch Price/Availability
ALLNATURE Taed 100 g
Laundry Whitener - Activator for sodium percarbonate
  75,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3402
3.0 7×
Watch Price/Availability
Bowers & Wilkins Pi6 Storm Grey
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, earbuds, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, USB-C, AAC, aptX, SBC and aptX Adaptive support, track shuffle, call handling, IP54 rating, battery life up to 24 h (8 h+16 h)
  4,990,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BW010a1b9
4.8 12×
Watch Price/Availability
KORES ECO glue stick 2 x 20 g
Glue stick Contains glycerin for gentle bonding, it won't dry up, 95% natural adhesive, 85% recycled plastic, clean and smooth application, airtight closure for long life, glues all types of paper, without solvents and acids, non-toxic - 595 Kč/100 g
Discounted -7 % 119,- 129,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS187a
4.8 14×
Watch Price/Availability
Master Lock - Clamping rubber flat with hook Master Lock 3224EURDAT - 60 cm
Tie Down Strap - hook ending, lenght: 0,6m, width: 18mm, colour: red, 1 pc(s) in package
  85,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAFEH221
4.9 9×
Watch Price/Availability
KLORANE Shampoo with Mango - Nourishing for Dry Hair, 400ml
Shampoo - liquid (classic), for damaged and dry hair, volume 400 ml, dermo, alcohol-free - 95 Kč/100 ml
Buy with code ALZADNY15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 15 % s kódem ALZADNY15. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 322,-
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL5179
4.9 27×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY ULTRA Micellar Water for Extra-Sensitive and Reactive Skin, 200ml
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 205 Kč/100 ml
  409,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL2708
4.9 13×
Watch Price/Availability
GARNIER Fructis Hair Food Nourishing Banana Shampoo, 350ml
Shampoo , - liquid (classic), for dry hair nourishes, volume 350 ml - 43 Kč/100 ml
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL4669
4.7 134×
Watch Price/Availability
VICHY Deodorant Minéral 48H Roll-on 50 ml
Deodorant - for women, roll-on, fresh, protective, for everyday use, volume: 50 ml - 638 Kč/100 ml
Buy with code ALZADNY20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 20 % s kódem ALZADNY20. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 255,-
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO339
5.0 25×
Watch Price/Availability
DUCRAY Kelual DS Sebocontrol 100 ml
Shampoo - liquid (classic), for greasy hair, deep cleansing, anti-dandruff, volume 100 ml, dermo - 559 Kč/100 ml
Buy with code ALZADNY15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 15 % s kódem ALZADNY15. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 475,-
New arrival 559,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL11333
4.9 21×
Watch Price/Availability
LAHTI PRO Hi-Vis Vest, Yellow
Reflective Vest -, unisex, material: Polyester, fastening: Velcro
  from  75,-
In stock according to variant
Order Code: CMPprac002nad
3.0 1×
Watch Price/Availability
Zyxel NWA50BEPRO
WiFi Access Point , 802.11/g/ac/ax up to 10776 Mb/s (2,4 GHz 688 Mb/s + 5 GHz 4324 Mb/s ), WPA, WPA2 and WPA3, IPv6 Ready, Access via cloud and Mobile app control
  2,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Zyxel25010
5.0 2×
Watch Price/Availability
LEGO® Wicked 75688 Wicked 75688
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows, Halloween and Fairy tales, characters: Glinda, launched in 2025, 476 pc(s)
Buy with code ALZADNY15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 15 % s kódem ALZADNY15. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 662,-
  779,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75688

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches