Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,856 Results
4.5 31×
Watch Price/Availability
CENTROPEN Glue stick 10 grams 9582
Glue stick - adhesive stick for paper, cardboard and photos, pull-out mechanism, solvent-free, can be washed from clothes, weight 10 g - 120 Kč/100 g
  12,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CEN057
4.3 14×
Watch Price/Availability
KORES MAGIK CLAY, 4x 40 g
Modelling Clay for boys and girls, suitable for children from 3 years
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS144a
4.9 13×
Watch Price/Availability
Q-CONNECT 76 x 76 mm, 100 sheets, yellow
Memo Pad 76 x 76 mm, colour - yellow, number of pages: 100 piece(s)
  29,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: QCN230a
5.0 2×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 3 in 1 31383 Perfume with decorative flowers
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Flowers, launched in 2026 - new releases, 286 pc(s)
  679,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31383
5.0 1×
Watch Price/Availability
Xiaomi Faucet Water Purifier
Water Purification Filter on the tap - chlorine filtration, filter life 5,91 months., flow rate 3.4 l/min, water temperature from 4 to 50 °C, water pressure from 0.1 to 0.4 MPa, Dimensions 6.6 × 6.7 × 14.57 cm (H×W×D)
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIAFV860
3.9 17×
Watch Price/Availability
Express Menu MLS Carrot cake 120 g
MRE - Meal Ready To Eat, dessert, energy value per 100 g: 536 kJ, weight 120g - 492 Kč/1 kg
  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem170
4.7 10×
Watch Price/Availability
Carlton C-100 Medium White
Shuttlecock plastic; for medium speed game; pcs per tube
  from  134,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT7038
Watch Price/Availability
Samsung Galaxy S26 FE 8GB/128GB Pistachio - 7% ISIC sleva pro studenty po přihlášení
Mobile Phone 6,7" AMOLED 2340x1080, 120Hz, processor Samsung Exynos 2500 10-core, RAM 8 GB, internal memory 128 GB, main camera with optical zoom 50 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,4) + 12 Mpx (f/2,2), optical (ois) stabilization, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, fingerprint reader in screen, dual SIM, water resistant IP68, unlocked, quick charging 45W, wireless charging 15W, battery 4900 mAh, Android 17
With cashback bonus In return for an older model, the customer will get a discount on the newer model. Vyměňte staré za nové a získejte při koupi nového telefonu Galaxy S26 FE výkupní bonus 3500 Kč. Více informací zde. 16,190,-
New arrival 19,690,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAMO0297b2
4.3 6×
Watch Price/Availability
CONNEX PES Cotton knitted rope 16 strands, 4 mm × 20 m natural DY2702890
Rope -
  89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CONMET1309
4.5 2×
Watch Price/Availability
SwitchBot Pan/Tilt Cam 3MP (2K)
IP Camera - interior, maximum video resolution 2048 × 1080 px, classic night vision with a maximum IR range of 10 m, motoric rotation, fixed lens, detection of motion and face, built-in microphone, built-in speaker, audio recording and bidirectional audio, e-mail & mobile app notifications, SD storage, connection over WiFi 2,4 GHz, powered by the mains, control via google Home, manufacturer app and home Assistant, assembly material and power cable included, dimensions 10.7 × 7.8 × 7.8 cm (H×W×D)
  1,299,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SwBot21_15
4.6 12×
Watch Price/Availability
A-DERMA Cutalgan Ultra Soothing Spray 100 ml
Body Spray - suitable for sensitive, oily, normal, combination and dry skin, cooling and soothing, dermo, 100 ml volume - 329 Kč/100 ml
Buy with code ALZADNY15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 15 % s kódem ALZADNY15. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 280,-
  329,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PIEADERK648
4.6 57×
Watch Price/Availability
SPOKAR 3429 X Soft
Toothbrush - baby, soft, plastic, suitable from 3 years of age, white, black and blue colour
  from  83,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB501
5.0 21×
Watch Price/Availability
AGRO Gardening Substrate 5l
is suitable for planting in gardens (ornamental and fruit bushes and trees), for mobile greenery in containers, for growing flowers and vegetables on beds and in greenhouses - from 11 Kč/1 l
  from  43,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGRO059
Samsung Galaxy S26 FE 8GB/256GB Graphite - Mobile Phone
Energy efficiency class
Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
Samsung Galaxy S26 FE 8GB/256GB Graphite - 7% ISIC sleva pro studenty po přihlášení
Mobile Phone 6,7" AMOLED 2340x1080, 120Hz, processor Samsung Exynos 2500 10-core, RAM 8 GB, internal memory 256 GB, main camera with optical zoom 50 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,4) + 12 Mpx (f/2,2), optical (ois) stabilization, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, fingerprint reader in screen, dual SIM, water resistant IP68, unlocked, quick charging 45W, wireless charging 15W, battery 4900 mAh, Android 17
With cashback bonus In return for an older model, the customer will get a discount on the newer model. Vyměňte staré za nové a získejte při koupi nového telefonu Galaxy S26 FE výkupní bonus 3500 Kč. Více informací zde. 18,690,-
New arrival 22,190,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAMO0297c1
4.3 30×
Watch Price/Availability
Niceboy Stellar White
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth, AAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 113 dB/mW, impedance 32 Ohm, 40 mm driver size, battery life up to 40 h
  949,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NCB053bc4
4.8 4×
Watch Price/Availability
GymBeam Nattokinase enzyme 90 capsules
Dietary Supplement - nattokinase (protein cleaving enzyme, 2,000 FU, 100 mg) in 1 capsule, vegan, non-GMO, 90 + 20 capsules
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1713
4.9 10×
Watch Price/Availability
Head Prime Tour 3 pcs white
Tennis Racket Grip Tape - top wrapping, thickness: 0,6 mm, made of elastomer, 3 pc(s) in package, white colour
  179,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPThead1271
4.7 10×
Watch Price/Availability
Acer Nitro Urban backpack, 15.6"
Laptop Backpack - with maximum diameter up to 16 ", Water-Resistant Finish, reinforced back and hard bottom, capacity 16,74l, weight 500g, colour black
Buy with code ALZADNY25 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 25% s kódem ALZADNY25. 442,-
  589,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NC435k7f
4.5 39×
Watch Price/Availability
K2 BRAKE CLEANER 600 ml - brake cleaner
Brake Cleaner - volume 600 ml
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR326735
4.0 4×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Toleriane Micellar Water 400 ml
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 137 Kč/100 ml
  549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL1838
4.0 9×
Watch Price/Availability
Ninja® BC251EUNV Blast Max blue
Countertop Blender – cordless portable blender with PowerBlast technology, also suitable for ice and frozen fruit, 3 preset Auto-IQ programs (Blend, Crush, Smoothie), Twist & Go 570 ml container with lid for direct drinking, secure seals, one-button mixing, removable container and dishwasher safe lid, BPA-free, charging through the base, base 11.1 V, up to 25 mixes per charge, full charge in 3 hours, LED battery indicator, ideal for travelling, Dimensions 31 × 9.1 × 11.8 cm (H × W × D), weight 1.11 kg, colour blue
Buy with code ALZADNY25 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 25% s kódem ALZADNY25. 1,799,-
  2,398,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NINSM246HU
5.0 4×
Watch Price/Availability
BIODERMA Photoderm XDefense Ultra-Fluid SPF 50+ Shade 02 40 ml
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 1,498 Kč/100 ml
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA733
5.0 4×
Watch Price/Availability
BIODERMA Photoderm XDefense Ultra-Fluid SPF 50+ Shade 01 40 ml
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 1,998 Kč/100 ml
  799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA732
4.7 6×
Watch Price/Availability
Ravensburger 115921 Puzzle-Ball Sonic the Hedgehog
3D Puzzle for girls and boys alike, 72 pieces in package, theme: movies and TV shows, known from Sonic, characteristics: round and numbered backside, suitable from 6 years
  349,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls8670

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches