Richter Czech RV.ELIPS.40
4.5 71 ratings
Padlock - brass, 142g, keyless lock, 3 keys
Buy with code ALZADNY15
127,-
Price Guarantee
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
Warranty 24 months Code:  RICH776
Richter Czech RV.ELIPS.40 149,- In stock > 10 pcs
Buy
Richter Czech RV.ELIPS.40
Specifications
Lock type
Key
Features
Keyless lock
Body material
Brass
Saddle diameter
6.1 mm
Saddle width
21 mm
Lock Type
Key
Features
Keyless lock
Body material
Brass
Dimensions
Saddle diameter
6.1 mm
Saddle width
21 mm
Saddle height
23 mm
Body width
40 mm
Body depth
14 mm
Body height
62 mm