Dobrý den.Objednal jsem si u vás tuto baterku a chci se zeptat,až mi bude doručena,jestli stačí vložit do čtyřkolky a jezdit,nebo jestli se do ni musi nejprve nalit kyselina a aktivovat jako většina baterii.Pokud ano,je kyselina součástí balení nebo musím koupit v drogerii?Děkuji za odpoveď.
Dobrý den.Objednal jsem si u vás tuto baterku a chci se zeptat,až mi bude doručena,jestli stačí vložit do čtyřkolky a jezdit,nebo jestli se do ni musi nejprve nalit kyselina a aktivovat jako většina baterii.Pokud ano,je kyselina součástí balení nebo musím koupit v drogerii?Děkuji za odpoveď.