AlzaBoxy Q1 Alza pro firmy

Fotopříslušenství k digitálním fotoaparátům

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Značka
Nejnovější objednávky

Bez fotografického příslušenství se obejde málokterý amatérský i profesionální fotograf. Mezi nejčastější fotopříslušenství patří stativy, které pomohou ke stabilnějším fotkám, filtry na objektivy pro kreativní tvorbu, nebo fotobatohy pro bezpečné přenášení příslušenství. Čím vším si můžete rozšířit svou fotovýbavu?

Pokračovat

Fotopříslušenství pro hobby fotografy

Amatérští hobby fotografové si nepotrpí na drahou techniku a dostatečnou výbavou jsou pro ně kompaktní fotoaparáty. Focení je pro ně prostředkem pro dokumentování rodinných oslav, výletů a podobně. Nicméně i oni potřebují patřičnou výbavu, která se místy s tou profesionální prolíná.

Paměťové karty

Paměťové karty jsou nejdůležitější příslušenství k digitálnímu fotoaparátu, využijí je amatéři i profíci. Slouží k ukládání vyfocených snímků či videosekvencí. Při výběru paměťové karty je třeba zohlednit především typ paměťové karty, její rychlost a kapacitu. Specifikaci karty najdete v manuálu nebo popisu každého fotoaparátu. Nejčastěji se ve fotoaparátech používají karty typu:

 • SD karty jsou nejběžnějším paměťovým médiem používaným ve fotoaparátech.
 • microSD karty se využívají v kompaktních fotoaparátech. Seženete je s kapacitou od 4 do 512 GB.
 • Compact Flash (CF) karty najdeme ve starších modelech fotoaparátů. Jsou odolné vůči vibracím a nárazům.

Ochranné fólie a kryty

Ochranné fólie a kryty na fotoaparát zvýší odolnost displeje daného přístroje. Ochrání ho proti poškrábání, prachu, otiskům prstů a dalším nepříznivým vlivům. Příslušenství na fotoaparát, jako je ochranná fólie, je třeba vybírat dle typu vašeho fotoaparátu, popřípadě dle velikosti úhlopříčky.

Fotobatohy, fotobrašny a pouzdra

Batohy, brašny a pouzdra umožňují bezpečné uložení vašeho fotoaparátu a příslušenství. Zároveň slouží také k bezpečnému přenášení, například při fotografických procházkách nebo rodinných dovolených.

 • Fotobatohy pojmou dvě i více digitálních zrcadlovek společně s objektivy a příslušenstvím.
 • Fotobrašny bývají menší než batohy na fotoaparát, jsou většinou vyrobené z textilu nebo neoprenu a vhodné pro digitální kompakty, bezzrcadlovky i menší zrcadlovky.
 • Pouzdra na fotoaparáty slouží výhradně pro malé digitální kompakty, díky svým rozměrům nikde nepřekáží, disponují poutkem na ruku, jimi poskytovaná ochrana je ale spíše základní.

Popruhy a držáky na fotoaparát

Popruhy a držáky na fotoaparát patří mezi fotopříslušenství, které vám dovolí nosit svůj fotoaparát bezpečně na krku, přes rameno nebo zápěstí, a mít ho tak neustále k dispozici. Popruhy zpravidla disponují vyztuženou a polstrovanou částí, která při delším nošení netlačí.

Čisticí sady

Čisticí sady na digitální fotoaparáty jsou nezbytné. Dotyk a otisk na čočce totiž může mít za následek znehodnocení některých ochranných vrstev na jejím povrchu. Tyto sady zpravidla obsahují čisticí balónek, který odfoukne jemné nečistoty, štětec na čištění optiky a utěrku z mikrovlákna. Čisticí sada na fotoaparát by proto ve vaší výbavě neměla chybět.

i

Pokud chcete proniknout hlouběji do tajů fotografování, určitě oceníte časopisy pro fotografyknihy o focení.

Digitální fotorámečky

Digitální fotorámečky promítají vaše fotografie. Umožňují také zobrazení aktuálního času, počasí či dokonce dovolí přehrát krátký klip.

Fototiskárny

Fototiskárny patří mezi vyhledávané fotopříslušenství k fotoaparátům. Jsou určeny pro ty, kteří žádají kvalitně vytisknutou a odolnou fotografii jako od profesionála a zároveň se jim nechce investovat do tisku ve specializovaných firmách. Při pořízení tiskárny nezapomeňte ani na odpovídající fotopapír či fotoalbum.

Starter kity

Starter kity jsou ideální pro začínající hobby fotografy. V jednom balení — často navíc cenově zvýhodněném — lze získat vedle fotoaparátu samotného také další nezbytnou výbavu, kupříkladu paměťovou kartu, sadu na čištění objektivů, základní filtry nebo stativ. Máte tak okamžitě k dispozici vše potřebné pro to, abyste se mohli pustit do fotografování.


Fotopříslušenství pro fotografické profesionály

Nejužívanějším nástrojem každého profesionálního fotografa jsou bezpochyby zrcadlovky a k nim hromada příslušenství, které zahrnují hlavně výměnné objektivy, blesky, světla a výbavu do ateliéru. To, co daný fotograf využije, se ale liší i podle toho, na jaký se soustředí žánr.

Objektivy

Objektivy jsou nezbytností zejména pro majitele zrcadlovek a bezzrcadlovek, které umožňují jejich výměnu. Svou sadu objektivů si skládejte podle toho, co nejčastěji fotíte a jaký je váš způsob práce.

Stativy na fotoaparát

Stativy slouží ke stabilizaci fotoaparátu v podmínkách, kde by při jeho pohybu mohlo dojít k rozmazání nebo rozostření výsledných fotografií. Hodí se i při použití samospouště, a hlavně při studiovém focení. Obecně se stativy dělí podle konstrukce na:

 • Tripody (tedy klasické trojnožky) nabízejí nejlepší možnou stabilitu.
 • Monopody jsou skladnější a určené pro sportovní a reportážní fotografii.
 • Stolní stativy/ministativy mají nižší hmotnost a jsou určeny spíše pro kompaktní fotoaparáty.

Dálkové spouště

Dálkové spouště se připojují přímo k fotoaparátu nebo pomocí radiových vln (dálkové spouště) a tím vám dovolí ovládat jeho funkce na dálku. Některé modely nabízí funkce, mezi něž patří například časovač nebo zoom. Dálkové spouště zpravidla fungují na vzdálenost několika metrů.

Před pořízením dálkové spouště si zjistěte, zda je váš fotoaparát podporuje.

Ateliérové vybavení

Ateliérové vybavení využijí pouze takoví fotografové, kteří pro svou práci využijí fotoateliér, tedy ti, kteří se soustředí na portréty či produktovou fotografii. Základem jsou zejména:

 • Světla umožní kreativně nasvítit scénu v ateliéru. V oblasti umělecké fotografie jsou nezbytné.
 • Fotopozadí jednoduše změní místo a náladu fotky. Rázem tak vykouzlíte například les či mořské pobřeží.
 • Fotostany jsou perfektní pomůckou pro produktové fotografy. Vytváří totiž ideální podmínky.
 • Hledáčky jsou určeny pro focení z netradičních úhlů, kdy je běžný hledáček fotoaparátu hůře dostupný.

Externí blesky

Externí blesky využijete zvláště v situacích s nedostatkem světla a tehdy, kdy vestavěný blesk nemá dostatečnou sílu. Na výběr jsou originální systémové blesky, které nabízí 100% kompatibilitu s tělem fotoaparátu, ale za vyšší cenu. Druhou volbou jsou neoriginální alternativní externí blesky, které jsou o poznání levnější, ale nemusí být plně kompatibilní s tělem fotoaparátu.

Fotografické filtry na objektivy

Foto filtry se šroubují přímo do závitu objektivu. Slouží k vytvoření žádaného snímku, co se týče barevnosti a efektů, odstraňují nechtěné odlesky slunce, zlepšují kontrast, ale zároveň chrání čočku objektivu. V nabídce je tak několik základních skupin fotografických filtrů:

Baterie, akumulátory a gripy

Náhradní baterie a akumulátory vám umožní prodloužit dobu focení nebo nahrávaní videí a zvýšit tak počet výsledných snímků. K dostání jsou originální nebo neoriginální baterie/akumulátory. Originální baterie jsou zpravidla dražší, ale disponují delší životností. Neoriginální baterie jsou levnější, mohou nabízet větší kapacitu.

Pro profesionální fotografy je pořízení dostatečného množství náhradních akumulátorů naprostou nezbytností.

Fotopříslušenství pro filmaře

Příslušenství na streamování a natáčení je také nezbytné pro všechny tvůrce videoobsahu. I svět amatérského filmu ovládly fotoaparáty. Jsou totiž rozměrově kompaktní a levnější než filmové kamery a výsledky jsou přinejmenším srovnatelné. Tato výbava se navíc v některých ohledech od toho, co využívají fotografové, liší.

Stabilizátory

Stabilizátory na fotoaparát mají jediný hlavní úkol: izolovat zařízení od otřesů, které se negativně promítají do výsledných snímků a videí. Fungují většinou na principu tříosé stabilizace, která drží zařízení stále v horizontu i přes náhlou změnu polohy. Můžete se setkat i s označením gimbal.

Slidery

Slidery jsou v podstatě kolejničky, které zajistí hladký pohyb fotoaparátu. Výsledkem jsou stabilní, a hlavně plynulé záběry, kterými svůj styl výborně obohatíte.

Náhledové monitory

Náhledové monitory oceníte ve chvíli, kdy si potřebujete v lepší kvalitě prohlédnout natočené záběry. Hodí se také v případě, kdy natáčí štáb o více lidech, a režisér tak může sledovat to, co vidí kameraman v hledáčku.

Čtecí zařízení

Čtecí zařízení nabízí možnost předčítat text bez toho, aby se osoba v záběru musela dívat do papíru. Jsou tak vhodné zejména pro natáčení publicistických pořadů nebo dokumentů s moderátorem.

Mikrofony

Externí mikrofony k zrcadlovce vám umožní kvalitnější natáčení videa a zvukových záznamů. Oproti internímu mikrofonu u videokamer a fotoaparátů nabízí mnohem čistší výsledný záznam zvuku bez rušivého šumu.


Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Fotopapír 40 listů, rozměr 6,2 × 4,6 cm, určen pro instantní fotoaparáty, lesklý - od 16,85 Kč/list
od 674,-

2.
Fotopapír 20 listů, rozměr 6,2 × 4,6 cm, určen pro instantní fotoaparáty, lesklý - od 18,86 Kč/list
od 377,-

3.
Stativ - na mobil a digitální fotoaparát, 1/4" stativový závit, dvoucestná (2D / videohlava) hlava, materiál hliník, transportní výška 39 cm, maximální výška 120 cm, zatížení až 2 kg, hmotnost pouze 0,6 kg, ovládací páka pro video, pouzdro, držák na mobil součást balení, černá barva
639,-

Další nejprodávanější
3 062 položek
4,7 38×
Eternico Mini Tripod T-10 černý
Foto světlo s kulovou hlavou, výška 156 mm a 225 mm, délka ve složeném stavu 175 mm, 3/4 závit bez odnímatelné destičky pro kamery, fotoaparáty, držáky mobilních telefonů a jiná zařízení, maximální zatížení 1,5kg, hmotnost 166g
Super cena
249,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AETMTS1B
4,1 28×
Eternico Flexible Mini Tripod T-100 černý
Ministativ - maximální výška 243 mm, délka ve složeném stavu 268mm, flexibilní nohy o průměru 20mm, odnímatelná destička s 1/4 závitem pro kamery, fotoaparáty, držáky mobilních telefonů a jiná zařízení, maximální zatížení 0,5kg, hmotnost 140g
Super cena
399,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AETMTF1B
4,0 12×
Eternico Ring Light 11"
Foto světlo - kruhová konstrukce, 120 LED diod SMD, svítivost 2500 lm, teplota světla 3 200 - 6 500K, 3 barvy bílého světla, vnitřní průměr 23 cm, vnější průměr 28 cm, výkon 12 W, držák na mobilní telefon, 3 adaptéry pro připojení externích zařízení s 3/4 závitem, USB kabel s ovladačem pro nastavení barvy a intenzity světla
Super cena
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AETRLW11
4,6
Eternico Ring Light 11" RGB
Foto světlo - kruhová konstrukce, 168 LED diod SMD, svítivost 2500 lm, teplota světla 3 200 - 6 500K, 3 barvy bílého světla, 15 barev RGB světla, 9 režimů světla, režim barevného problikávání, vnitřní průměr 23 cm, vnější průměr 28 cm, výkon 12 W, držák na mobilní telefon, 2 adaptéry pro připojení externích zařízení s 3/4 závitem, USB kabel s ovladačem pro nastavení barvy, intenzity a režimu světla, dálkový ovladač
Super cena
699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AETRLR11
4,3 14×
Eternico Ring Light 8"
Foto světlo - kruhová konstrukce, 72 LED diod SMD, svítivost 1500 lm, teplota světla 3 200 - 6 500K, 3 barvy bílého světla, vnitřní průměr 15 cm, vnější průměr 20 cm, výkon 9 W, držák na mobilní telefon, 2 adaptéry pro připojení externích zařízení s 1/4 závitem, USB kabel s ovladačem pro nastavení barvy a intenzity světla
Super cena
349,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AETRLW8
4,9 175×
Fujifilm Instax mini film 40ks fotek
Fotopapír 40 listů, rozměr 6,2 × 4,6 cm, určen pro instantní fotoaparáty, lesklý - od 16,85 Kč/list
od  674,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OF2011b
DJI Osmo Mobile 6 - Stabilizátor Varianty
4,7 56×
DJI Osmo Mobile 6
Stabilizátor pro mobilní telefony, Bluetooth, USB-C, teleskopická rukojeť a stativová trojnožka, panoramatický mód, scenérický mód a časosběrný mód
4 199,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CVI550a81
4,8 308×
Fujifilm instax mini film 20ks fotek
Fotopapír 20 listů, rozměr 6,2 × 4,6 cm, určen pro instantní fotoaparáty, lesklý - od 18,86 Kč/list
od  377,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OF2001a
4,7 300×
Rollei cestovní stativ pro mobilní telefony a fotoaparáty
Stativ - na mobil a digitální fotoaparát, 1/4" stativový závit, dvoucestná (2D / videohlava) hlava, materiál hliník, transportní výška 39 cm, maximální výška 120 cm, zatížení až 2 kg, hmotnost pouze 0,6 kg, ovládací páka pro video, pouzdro, držák na mobil součást balení, černá barva
639,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROLL26e1
4,4 24×
Canon SELPHY CP1500 černá
Termosublimační tiskárna - tiskárna fotografií, formát 10 × 15 cm, tiskové rozlišení 300 x 300 DPI, čtečka paměťových karet, displej, hmotnost 0,84 kg, USB a WiFi
3 290,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PC104n8l
4,9 71×
Canon LP-E17
Baterie pro fotoaparát - vhodná pro Canon EOS 200D, EOS 250D, EOS 760D, EOS 77D, EOS 800D, EOS M3, EOS M5, EOS M6 a EOS R10, Li-Ion článek, kapacita 1,04 Ah, napětí 7,2 V, originální
Cenová bomba
1 079,- Ušetříte 111,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC907b15
4,9 12×
GoPro Enduro dobíjecí baterie 2-balení (Enduro Rechargeable Battery 2-pack)
Baterie pro kameru GoPro - kapacita 1,72 Ah, Li-Ion článek, 1 článek
Cenová bomba
899,- Ušetříte 291,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OG115b5
Canon RF 24-105 mm f/4.0 L IS USM - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
5,0
Canon RF 24-105 mm f/4.0 L IS USM
Objektiv - pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Canon RF, určen pro Full Frame, závit pro filtry 77 mm, automatické ostření, multifunkční kroužek, stabilizace, hmotnost 700 g, v balení sluneční clona a obal
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
35 990,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC413
4,7 12×
Canon Zoemini 2 bílá
Termosublimační tiskárna - přenosná tiskárna fotografií, formát 5 × 7,6 cm, technologie tisku ZINK, tiskové rozlišení 313 x 500 DPI, hmotnost 0,177 kg, Bluetooth
2 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PC106a7a
5,0
Terronic Basic Hobby LED
Foto světlo LED, barva světla teplá bílá, 38 W
Cenová bomba
2 999,- Ušetříte 1 491,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: FOM607a1
4,5 23×
YENKEE YMC 20 kloubový
Rameno na mikrofon na mikrofon. Hliníková stabilní konstrukce. Montáž na závit 3/8" a 5/8". Nosnost 1kg. Max. výškový rozsah 949mm. Délka ramene 825mm. Rozteč montážky svorky 10-60mm.
799,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: YEE061b
4,4 11×
Sandisk Compact Flash Extreme PRO CF expres 128GB, Type B
Paměťová karta 128 GB - CFExpress , rychlost čtení až 1700 MB/s, rychlost zápisu až 1200 MB/s, nahrávání videa ve 4K
3 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DT341f43a2
4,9 168×
SanDisk SDXC 256GB Extreme PRO + Rescue PRO Deluxe
Paměťová karta 256 GB - SDXC, rychlost čtení až 200 MB/s, rychlost zápisu až 140 MB/s, Speed Class 10, UHS-I, U3 Speed, Video Speed Class V30, nahrávání videa ve 4K
1 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DU828a8c4
4,7 143×
Kingston SDXC 256GB Canvas Go! Plus
Paměťová karta 256 GB - SDXC, rychlost čtení až 170 MB/s, rychlost zápisu až 90 MB/s, Speed Class 10, UHS-I Speed, Video Speed Class V30, Application Performance A2, nahrávání videa ve 4K
699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DU029a07c
4,9 87×
Rollei C5i černý
Stativ - na digitální fotoaparát, 1/4" stativový závit, kulová hlava, materiál hliník, transportní výška 43 cm, maximální výška 159 cm, zatížení až 8 kg, hmotnost 1,616 kg, možnost použití jako monopod, pouzdro, rychloupínací destička, vodováha součást balení, černá barva
1 989,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROLL25t6
5,0
Canon SELPHY CP1500 bílá + papíry RP-54
Termosublimační tiskárna - tiskárna fotografií, formát 10 × 15 cm, tiskové rozlišení 300 x 300 DPI, čtečka paměťových karet, displej, hmotnost 0,84 kg, USB a WiFi
3 790,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PC104n8j
4,6 40×
JOBY GorillaPod 1K Kit černá/šedá/červená
Ministativ - na digitální fotoaparát, 1/4" stativový závit, kulová hlava, materiál plast a ocel, transportní výška 25,5 cm, maximální výška 25,5 cm, zatížení až 1 kg, hmotnost pouze 0,197 kg, černá, červená a šedá barva
Cenová bomba
1 149,- Ušetříte 341,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JO102l3
4,7 80×
Duracell Ultra lithiová baterie CR123A
Jednorázová baterie tužková CR123A, li článek, napětí až 3 V, 1,6 Ah, 2 ks v balení - od 142,46 Kč/ks
od  285,-
Skladem > 10 ks
Objednací kód: RDU008
5,0
Canon Zoemini 2 rose gold
Termosublimační tiskárna - přenosná tiskárna fotografií, formát 5 × 7,6 cm, technologie tisku ZINK, tiskové rozlišení 314 x 400 DPI, hmotnost 0,177 kg, Bluetooth
2 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PC106a7c

Fotopříslušenství k digitálním fotoaparátům

RecenzeSony Alpha A6700 (RECENZE): nejlepší kompaktní bezzrcadlovka od Sony? Hledáte-li kompaktní bezzrcadlovku, ve svém výběru nepřehlédněte model Sony Alpha A6700. Jedná se o nejlépe vybavený model řady Sony Alpha, který se spoléhá na čip formátu APS-C. Jak tento fotoaparát hodnotí ve své recenzi fotograf Michal Kupsa? Odpověď naleznete uvnitř...
Začínáte s focením a hledáte bezzrcadlovku, která nestojí příliš mnoho, přesto nabídne kvalitní stabilizaci, vynikající autofokus nebo bohatou konektivitu? Pak nepřehlédněte recenzi fotoaparátu Nikon Z5, nejlevnějšího zástupce full frame řady Z. Fotograf Michal Kupsa s...
Přinášíme vám recenzi objektivu Sony 16-50mm f/3,5-5,6 OSS, který se často nachází v sadě spolu s bezzrcadlovkou Sony a který bude pro spoustu fotografů volbou číslo jedna v používání. Základní objektiv Sony 16-50mm f/3,5-5,6 OSS disponuje světelností f/3,5–5,6,...
obnova datJak obnovit data z poškozené SD karty? (NÁVOD) Šťasten ten, kdo ještě nikdy nepřišel o svá data na paměťové kartě – ať už nechtěným smazáním, nebo vadou samotné karty. V obou případech existuje cesta ven. Poradíme vám, jak své fotky (a nejen je) dostat zpět a také jak s kartou správně zacházet.
Letošní novinkou v nabídce palačinek, tedy „pancake“ objektivů značky Canon je hodně zajímavý model Canon RF 28mm f/2,8 STM, který je skutečně hodně malý, hodně lehký a v neposlední řadě také levný. Pokrývá přitom plný formát full-frame čipu, i když jej samozřejmě...
DJI Air 3 je dronem pokračujícím v modelové řadě. Nově však přichází s novinkami, které z odlehčeného dronu dělají pokročilý nástroj.
Více článků Všechny články

Fotopříslušenství k digitálním fotoaparátům

Po vytoužené koupi fotoaparátu je čas poohlédnout se po příslušenství, které dále vylepšuje jeho použití, či jej chrání. Pokud jste si zakoupili pouze tělo, vyberte si z nepřeberného množství objektivů různého zaměření. Objektivy jsou nezbytnou součástí fotoaparátu, proto jeho výběru věnujte náležitou pozornost.

Brašny pro fotoaparát

K bezpečnému uložení drahocenné elektroniky slouží fotobrašny. Brašna na foťák mu poskytne ochrannou funkci, zařízení si tak déle zachová svou hodnotu a perfektní funkčnost. Pohodlí při každodenním použití na cestách přinesou fotobatohy, do kterých se pohodlně vejdou i stativy nebo notebook. Vysoce kvalitní pouzdra či foto brašny různých tvarů a cenových hladin poskytují výrobci Case Logic, Lowepro nebo Crumpler.

Čištění fotoaparátu

V rámci udržování vašeho fotoaparátu v perfektním stavu jistě oceníte čisticí sady pro fotoaparát. Slouží k eliminaci znečištění a často obsahují utěrky pro odstranění prachu, čisticí pera a další. V rámci kategorie příslušenství dále nechybí široká nabídka blesků, fotorámečků a dalších doplňků.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné fotopříslušenství k digitálním fotoaparátům Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší fotopříslušenství k digitálním fotoaparátům Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší fotopříslušenství k digitálním fotoaparátům Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v fotopříslušenství k digitálním fotoaparátům recenze
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací