RYOBI AKU drill R18DD3-220S (2x2 Ah)
5 1 rating
Cordless Drill without hammer, 18 V, Li-Ion, maximum torque: 50 Nm, motor type: carbon, chuck range: 13 mm
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store. Watch Availability
Add to list
RYOBI AKU drill R18DD3-220S (2x2 Ah) 3,999,- Currently Unavailable
Možnost prodloužení záruky na 3 roky po registraci ZDE.
Specifications
Compare
Number of batteries
2
Battery voltage
18 V
Battery capacity
2 Ah (2,000 mAh)
Capacity
2 Ah
Voltage
18 V
Battery
Number of batteries
2
Battery voltage
18 V
Battery capacity
2 Ah (2,000 mAh)
Battery
Capacity
2 Ah
Voltage
18 V
Battery mode
Ryobi 18V One+
Number of accumulators for operation
1
Performance
Max. speed
1,800 rev/min
Max. torque
50 Nm
Motor Type
Carbon
Features
Features
Ergonomic handle, LED light, Speed control
Max. chuck size
13 mm