Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 510 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Rychlé dárky do obálky Trénuj chytřeji s hodinkami Fitbit!

Levné antiviry do mobilu

Na této stránce najdete levné antiviry do mobilu, respektive všechny antiviry do mobilu seřazené od nejlevnějšího až po nejdražší. Lépe tak vyniknou produkty, které jsou nyní cenově nejdostupnější. Aktuálně nejlevnějším produktem v této kategorii je Bitdefender Mobile Security for Android pro 1 zařízení na 1 měsíc (elektronická licence), který stojí 29 Kč vč. DPH. Není zrovna tím pravým, co hledáte?
47 položek
Bitdefender Mobile Security for Android pro 1 zařízení na 1 měsíc (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Mobile Security určená pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Android, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

29,- bez DPH 24,-
Koupit
Dostupné do 3 hodin
Objednací kód: SWLB0054
Kaspersky Internet Security pro 1 zařízení na 1 měsíc (elektronická licence)
Internet Security Kaspersky Internet Security určená pro 1 zařízení, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS a Android, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

109,- bez DPH 90,-
Koupit
Dostupné do 3 hodin
Objednací kód: WZ998a
Bitdefender Total Security pro 5 zařízení na 1 měsíc (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Total Security určená pro 5 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

115,- bez DPH 95,-
Koupit
Dostupné do 3 hodin
Objednací kód: SWLB0052
Kaspersky Internet Security pro Android obnova (elektronická licence) - Internet Security
-10%
Kaspersky Internet Security pro Android obnova (elektronická licence)
Internet Security Kaspersky Internet Security pro Android, prodloužení předplatného, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Android, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

-10% 199,-
od 179,- bez DPH 148,-
Detail
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: WZ999NAD3
Kaspersky Safe Kids pro 1 uživatele na 12 měsíců (elektronická licence) - Bezpečnostní software
-40%
Kaspersky Safe Kids pro 1 uživatele na 12 měsíců (elektronická licence)
Bezpečnostní software Kaspersky Safe Kids určená pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

-40% 299,-
179,- bez DPH 148,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ992z1
Bitdefender Family Pack pro 15 zařízení na 1 měsíc (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Family pack určená pro 15 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

182,- bez DPH 150,-
Koupit
Dostupné do 3 hodin
Objednací kód: SWLB0053
F-Secure INTERNET SECURITY pro 1 zařízení na 1 rok (elektronická licence)
Internet Security F-Secure Internet Security určená pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

249,- bez DPH 206,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0016
Kaspersky Cloud Password Manager pro 1 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence) - Internet Security
Nové
Kaspersky Cloud Password Manager pro 1 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security určená pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

259,- bez DPH 214,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ993g3d
Kaspersky Internet Security pro Android (elektronická licence) - Internet Security
-7%
Kaspersky Internet Security pro Android (elektronická licence)
Internet Security Kaspersky Internet Security pro Android, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Android, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

-7% 299,-
od 279,- bez DPH 231,-
Detail
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: WZ999NAD2
ESET Mobile Security (elektronická licence)
Internet Security ESET Mobile Security, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Android, zeměpisné omezení: pouze v ČR, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

od 289,- bez DPH 239,-
Detail
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: WZ527NAD
Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 1 rok (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Mobile Security určená pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Android, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

299,- bez DPH 247,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLB0035
F-Secure INTERNET SECURITY pro 3 zařízení na 1 rok (elektronická licence)
Internet Security F-Secure Internet Security určená pro 3 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

449,- bez DPH 371,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0008
Talkey, e-mail a data v bezpečí pro 1 uživatele na 3 zařízení na 1 měsíc (elektronická licence)
Elektronická licence určená pro 3 zařízení, přenositelná, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro mobilní zařízení a PC, lic. klíč bude doručen emailem

484,- bez DPH 400,-
Koupit
Na objednávku do 2 dnů
Objednací kód: SWLT0001
Norton 360 Deluxe 50GB CZ, 1 uživatel, 5 zařízení, 12 měsíců (karta)
Internet Security Symantec Norton 360 určená pro 5 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU

+ ZDARMA Instalace na dálku NEJDETO.CZ

499,- bez DPH 412,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 20 prodejnách
Objednací kód: WZ668i
Kaspersky VPN Secure Connection pro 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence) - Internet Security
Nové
Kaspersky VPN Secure Connection pro 5 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security určená pro 5 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

559,- bez DPH 462,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ993g4a
Kaspersky Internet Security obnova (elektronická licence)
Internet Security Kaspersky Internet Security, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS a Android, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

od 559,- bez DPH 462,-
Detail
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: WZ997NAD
F-Secure FREEDOME pro 1 zařízení na 2 roky (elektronická licence)
Internet Security F-Secure Freedome určená pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 24 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

599,- bez DPH 495,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0013
F-Secure FREEDOME pro 3 zařízení na 1 rok (elektronická licence)
Internet Security F-Secure Freedome určená pro 3 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

599,- bez DPH 495,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0010
Kaspersky Internet Security (elektronická licence) - Internet Security
-20%
Kaspersky Internet Security (elektronická licence)
Internet Security Kaspersky Internet Security, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS a Android, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

-20% 749,-
od 599,- bez DPH 495,-
Detail
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: WZ996NAD
Kaspersky Internet Security pro 1 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence) - Internet Security
-20%
Kaspersky Internet Security pro 1 zařízení na 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Kaspersky Internet Security určená pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS a Android, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

-20% 749,-
599,- bez DPH 495,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ992c7
Norton Security Deluxe CZ 1 uživatel na 5 zařízení na 18 měsíců (elektronická licence) - Internet Security
-41%
Norton Security Deluxe CZ 1 uživatel na 5 zařízení na 18 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Symantec Norton Security určená pro 5 zařízení, předplatné, vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

+ ZDARMA Instalace na dálku NEJDETO.CZ

-41% 1 190,-
699,- bez DPH 578,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ980b46f
Norton 360 Standard 10GB CZ, 1 uživatel, 1 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Symantec Norton 360 určená pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

+ ZDARMA Instalace na dálku NEJDETO.CZ

699,- bez DPH 578,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668e
AVG PC TuneUp Unlimited na 12 měsíců (elektronická licence)
Software pro údržbu PC AVG PC TuneUp určená pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS a Android, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

779,- bez DPH 644,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ399z3
Norton 360 for gamers 50GB CZ, 1 uživatel, 3 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence) - Internet Security
-11%
Norton 360 for gamers 50GB CZ, 1 uživatel, 3 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Symantec Norton 360 určená pro 3 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

+ ZDARMA Instalace na dálku NEJDETO.CZ

-11% 899,-
799,- bez DPH 660,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668l
bitcoinJak a proč ověřovat software stažený z internetu? (NÁVOD) Stáhnout a spustit je běžná denní praxe drtivé většiny lidí, která vlastní počítač a chytrý telefon. Víte...
Microsoft oznámil příchod nové aplikace Microsoft Family Safety, která nabízí například sledování aktivit...

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné antiviry do mobilu

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi