Alza sestavy

Dokážeme Vám nabídnout nejjednodušší kancelářské sestavy, terminály, domácí multimediální PC, barebone, výkonné stanice, stejně jako třeba počítač určený na hraní nejnáročnějších her, za který se nebudete stydět na žádné LAN párty.

Nebojíme se novinek a nejen proto se naše nabídka stále mění a modifikuje tak, aby byla stále aktuální a nezaspala dobu. Vyvíjíme maximální úsilí, aby každý počítač, který navrhneme a nabízíme, pracoval spolehlivě a na nejvyšší možný výkon po celou dobu své životnosti a Vy jste se na něj mohli bez problémů spolehnout.


0

Nejprodávanější

1.
Alza GameBox GTX750 W8.1 - Skladem 3-5 ks a na prodejně Praha - Holešovice
Počítač Intel Core i3-4160 Haswell Refresh 3.6Ghz, Intel B85, RAM 4GB DDR3, Nvidia GeForce GTX750 2GB, HDD 1000GB, DVD-RW, Windows 8.1 64-bit
14 990,-
bez DPH 12 388,-

2.
1 499,-
bez DPH 1 239,-

3.
Počítač Intel Core i7 4790K Haswell Refresh 4.4GHz, Intel Z97, RAM 16GB DDR3, NVIDIA GeForce GTX980 4GB, SSD 250GB, HDD 2000GB, Blu-Ray combo, WiFi, Windows 8.1 64-bit
50 990,-
bez DPH 42 140,-

Další nejprodávanější
Značky a parametry

Doporučujeme

Alza
(39)
Herní (25)
Ideální volba pro hráče počítačových her.
Kancelářský (9)
Běžný výkon i výbava. Bezproblémové použití v kanceláři.
Mini PC (3)
Neuvěřitelně malé stylové počítače.

Typ sestavy

Tento parametr napoví, pro jaký účel ja daná sestava vhodná.

Barva
Bílá (3)
Černá (29)
Stříbrná (3)

Barva

Jednoznačně určuje barevné provedení vybraného zařízení.

Velikost skříně
Midi Tower (15)
Mini Tower (6)
Mini ITX (10)

Velikost skříně

Určuje typ šasi daného zařízení. Skříně "naležato" se nazývají desktop, HTPC. Skříně "nastojato" se nazývají tower a liší se dle počtu šachet velikosti 5.25". Příkladem je minitower, miditower, bigtower. Miditowe má obvykle 4 šachty. Cokoliv méně je minitower, cokoliv více bigtower.

Paměť grafické karty
2 048 MB
12 288 MB

Kapacita paměti

Jeden ze základních parametrů grafické karty, čím větší kapacita, tím větší výkonový potenciál. Levnější grafické karty si vystačí s 512 MB, herní modely mohou mít 4 GB i více.

Počet stream procesorů
512ks
3 072ks

Počet stream procesorů

Stream procesor je označení výpočetní jednotky. Obecně platí čím více stream procesorů, tím lépe. Obvyklý počet se pohybuje ve stovkách, u nejvýkonnějších modelů jich najdeme tisíce. Stream procesor je známý také pod označením shader, shader procesor či CUDA jádro (podle výrobce).

Model grafické karty
NVIDIA Geforce
GTX 980 (3)
GTX 970 (5)
GTX960 (3)
GTX770 (1)
GTX750Ti (3)
GTX750 (1)
GTX650Ti (1)
315 (1)
AMD Radeon HD
8280 (1)
Intel
HD Graphics (3)
Ostatní
AMD Radeon R9 390 (1)
AMD Radeon R7 (2)

Modelové označení

Modelové označení představuje název konkrétního modelu pojmenovaného výrobcem.

Řada procesoru
Intel
Pentium (1)
Core i7 (12)
Core i5 (11)
Core i3 (4)
Celeron (1)
AMD
X4 (1)
Sempron (1)
FX (3)
A8 (2)

Řada procesoru

Zpravidla platí, že čím vyšší řada, tím výkonnější procesor. Pro stavbu kancelářského PC vám bohatě postačí nižší řada procesorů, náročná práce a časté hraní her vyžadují vyšší řady procesorů. Jak se v jednotlivých nabídkách procesorů Intel a AMD vyznat?

Celý text
Frekvence procesoru
1,3 GHz
(1 300 MHz)
4 GHz
(4 000 MHz)

Frekvence procesoru

Jeden z hlavních parametrů procesoru, udávající počet instrukcí, které dokáže procesor vykonat za 1 s. S vyšší frekvencí roste pracovní výkonnost procesoru.

Počet jader procesoru

Počet jader procesoru

Jádro je nejdůležitější část procesoru. Odpovědná je za všechny výpočetní operace. Obecně platí, že čím více jader, tím více úloh dokáže procesor zpracovat najednou. Zároveň však nutně nemusí znamenat, že procesor s větším počtem jader musí být výkonnější.

Cache procesoru
1 MB
16 MB

Cache v procesoru

Paměť přímo v procesoru určená pro zrychlení práce. Čím větší hodnota, tím větší rychlost. Její běžná hodnota jsou 2 MB. Funguje tak, že ukládá kopie dat přečtených z adresy v operační paměti. Vyrovnávací paměť procesoru bývá dvojstupňová (L1 a L2). Pokud při čtení obsahu slova z adresy v paměti je tato položka nalezena v cache paměti, je její obsah přečten z cache paměti a ne z operační paměti.

Core Boost Frekvence
2,7 GHz
(2 700 MHz)
4,4 GHz
(4 400 MHz)

Core boost frekvence

Umožňuje jednotlivým jádrům procesoru běžet rychleji, než je jejich základní frekvence, za předpokladu že to okolnosti (aktuální spotřeba, teplota jader) dovolují. Technologií Turbo Boost jsou vybaveny procesory Intel.

Max TDP
15 W
140 W

TDP procesoru

TDP (Thermal Design Power) se uvádí ve wattech a představuje nejvyšší možný tepelný výkon, který musí chlazení procesoru zvládnout odvést do okolního prostředí. Hodnota může sloužit pro přibližnou představu o tepelném výkonu procesoru.

Funkce procesoru
Automatické přetaktování (27)
HyperThreading (18)
Model se sníženou spotřebou (3)
Podpora Virtualizace (34)

Funkce procesoru

Výčet funkcí a vlastností, kterými daný model procesoru disponuje. Patří sem automatické přetaktování, HyperThreading, podpora virtualizace nebo informace o tom, že se jedná o procesor se sníženou spotřebou.

Kapacita paměti
4 GB
32 GB

Kapacita paměti

Kapacita paměti udává, s jak velkým objemem dat můžou dané moduly pracovat v jeden okamžik. Nedostatečná kapacita má kritický vliv na výkon a stabilitu systému, vždy se tedy vyplatí používat moduly s větší kapacitou pro dostatečnou rezervu.

Frekvence paměti
1 333 MHz
2 400 MHz

Frekvence paměti

Frekvence paměti udává její takt a jedná se o jeden z nejdůležitějších parametrů z hlediska výkonu. Obecně platí, že čím vyšší frekvence, tím je propustnost paměti a její výkon vyšší.

Typ paměti
DDR3 (33)
DDR4 (2)

Typ paměti

Typ paměti představuje určitý standard (např. DDR3, DDR4), který vymezuje rozsah jejich vlastností. Jaký typ se v dané sestavě použije, je určen základovou deskou, neboť není možné použít jiný typ, než který deska podporuje.

Maximální kapacita RAM
8 GB
32 GB

Maximální kapacita RAM

Určuje s jakou maximální operační pamětí dokáže pracovat základní deska.

Počet slotů RAM
1ks
8ks

Počet slotů RAM

Určuje počet pozic pro moduly operační paměti, které lze umístit na základní desku. Maximální kapacita operační paměti je limitována nejen počtem slotů, ale také podporou ze strany základní desky.

Počet osazených slotů
1 ks
4 ks

Počet osazených slotů

Určuje počet slotů, ve kterých již je osazen paměťový modul.

Bluetooth (3)
Optická mechanika (23)
Wi-Fi (15)

Základní výbava

Tento parametr obsahuje výčet základního příslušenství, které je s produktem dodáváno. U sestav se jedná většinou o myš s klávesnicí, nebo optickou mechaniku.

Typ úložiště
SSD (4) TIP

Extrémně rychlý disk bez mechanických součástí.

Duální (16)

Jednotka obsahující dva diskové oddíly v jednom.

Hybridní (7)

Kombinace klasického HDD s pamětí SSD.

HDD (8)

Klasický pevný disk.

Typ úložiště

Pro trvalé uchování dat v počítačích a noteboocích a jsou používány HDD nebo SSD disky. V čem se liší a jaké jsou jejich výhody?

Celý text
Kapacita
120 GB
(0,12 TB)
3 500 GB
(3,5 TB)

Kapacita

Kapacita (velikost) pevného disku určuje, jak velké množství dat dokáže disk pojmout.

USB 2.0 (31)

USB 2.0

Rozhraní USB 2.0 umožňuje připojit celou škálu zařízení. Jistě ho upotřebíte pro klávesnici a myš, hodí se též pro tiskárny, externí disky, flashdisky a další periferie. Přenesete s ním i data z mobilní elektroniky nebo dobijete baterii.

USB 3.0 (34)

USB 3.0

Rozhraní USB 3.0 disponuje 10× větší rychlostí než jeho předchůdce (s kterým je zpětně kompatibilní). Maximální rychlost přenosu dat využijete s flashdisky, přenosnými disky a externími mechanikami, které standard USB 3.0 podporují.

Grafické
VGA D-SUB (18)
DVI (32)
HDMI (28)
DisplayPort (16)

Grafické výstupy

Pomocí těchto konektorů lze připojit zobrazovací zařízení. Rozšířeným typem video konektorů, které slouží k přenosu video i audio signálu, je digitální HDMI. Nalezneme jej u televizorů, monitorů nebo DVD přehrávačů a přenáší nekomprimovaný obrazový a zvukový signál. Dále do této kategorie spadají také digitální DVI, DisplayPort nebo analogový konektor VGA.

Další
LAN (29)
eSATA (1)
mini DisplayPort (2)
COM port (1)
S/PDIF optický výstup (5)
PS/2 (24)
mini HDMI (2)
Výstup na sluchátka / reprodutor (25)
Vstup pro mikrofon (18)

Další konektory

Výčet dalších konektorů, kterými zařízení disponuje.

Mechanika
BD-RE DL (1)
BD-RW (2)
Bez mechaniky (6)
DVD±RW (25)

Mechanika

Údaj o typu optické jednotky umístěné v zařízení.

Windows 8.1 (26)
Windows 8.1 Pro (7)
Windows 8 Pro (1)
Vyberte, pokud bude počítač zařazen do firemní sítě.
Windows 7 Professional (3)

Verze operačního systému

Hlavní verze Windows

  • Home Premium – pro domácnosti, její součástí je Windows Media Center, Windows Aero nebo podpora využití dvou procesorů
  • Professional – pro podnikové nasazení i pro nadšence. Obsahuje vše, co Home Premium, navíc přidává podporu šifrování systému, připojení ke vzdálené ploše nebo do domény a další.
  • Ultimate – obsahuje vše co ostatní verze, včetně pokročilých funkcí jako BitLocker, AppLocker nebo DirectAccess. Jednotlivé verze jsou dostupné ve 32 i 64bitových edicích.
Celý text
Myš (1)
Klávesnice (1)

Základní příslušenství

Tento parametr obsahuje výčet základního příslušenství, které je s produktem dodáváno. U sestav se jedná většinou o myš s klávesnicí, nebo optickou mechaniku.

Zobrazit položky
Alza Individual - Počítač na míru
.video_pp video { max-width: 49%; }   Každý počítač může být originál, a stejně tak každý zákazník může mít specifické požadavky....

1 499,- bez DPH 1 239,-
Koupit
K objednání
Objednací kód: SL010i
Alza NVIDIA Little Monster Reloaded Lvl 3
Počítač Intel Core i5 4690K Haswell Refresh 3.9GHz, Intel Z97, RAM 16GB DDR3, NVIDIA GeForce GTX970 4GB, SSD 250GB, HDD 2000GB, DVD-RW, WiFi, Windows 8.1 64-bit
 Alza NVIDIA Little Monster Reloaded Lvl 3 je exkluzivní herní sestava, která nabízí monstrózní výkon v malém, kompaktním těle.Herní počítač...

+ ZDARMA Hra pro PC Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
+ ZDARMA Digitální předplatné LEVEL - tříměsíční předplatné

39 990,- bez DPH 33 050,-
Koupit
Skladem 1-2 ks
Objednací kód: sklMSLM3d
Alza SmartHome Kaveri W8.1
Počítač AMD A8 7600 4-core 3.8GHz, AMD A88, R7 Spectre, RAM 8GB 1866MHz, SSHD 8GB + 1000GB, DVD-RW, Windows 8.1 64-bit
Počítač z řady Multimedia vytvoří osvědčený bod zájmu v každé domácnosti. Svým vyrovnaným výkonem se hodí zejména na zpracování fotek z dovolené,...

Alza SmartHome Kaveri W8.1
-7%
13 990,- bez DPH 11 562,-
-7% 14 999,-
Koupit
Skladem 1-2 ks
Objednací kód: sklHSA6f9
Alza GameBox GTX970 W8.1
Počítač Intel Core i7 4790K Haswell Refresh 4.4GHz, Intel Z97, RAM 16GB, NVIDIA GeForce GTX 970 4GB, SSD 256GB, HDD 2000GB, DVD-RW, WiFi, Windows 8.1 64-bit
Ucelená řada herních počítačů GameBox je navržena pro nerušené zážitky i nejnovějších her. Nejinak je tomu u tohoto modelu, jehož základem je...

+ ZDARMA Hra pro PC Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
+ ZDARMA Digitální předplatné LEVEL - tříměsíční předplatné

Alza GameBox GTX970 W8.1
1×
41 990,- bez DPH 34 702,-
Koupit
Skladem 1-2 ks
Objednací kód: sklMSH97f
Alza GameBox GTX750 W8.1
Počítač Intel Core i3-4160 Haswell Refresh 3.6Ghz, Intel B85, RAM 4GB DDR3, Nvidia GeForce GTX750 2GB, HDD 1000GB, DVD-RW, Windows 8.1 64-bit
Cenově atraktivní herní sestava je složená výhradně z kvalitních a výkonných komponentů. Vysoký grafický i syntetický výkon je...

+ ZDARMA Digitální předplatné LEVEL - tříměsíční předplatné

Alza GameBox GTX750 W8.1
-19% 1×
14 990,- bez DPH 12 388,-
-19% 18 490,-
Koupit
Masakr cen
Skladem 3-5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: sklGBIB1g4
Alza NVIDIA Little Monster Reloaded Lvl 2
Počítač Intel Core i5 4590 Haswell Refresh 3.7GHz, Intel Z97, RAM 8GB DDR3, NVIDIA GeForce GTX960 2GB, SSHD 8GB + 2000GB, WiFi, DVD-RW, Windows 8.1 64-bit
 Alza NVIDIA Little Monster Reloaded Lvl 3 je exkluzivní herní sestava, která nabízí monstrózní výkon v malém, kompaktním těle.Herní počítač...

+ ZDARMA Hra pro PC Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
+ ZDARMA Digitální předplatné LEVEL - tříměsíční předplatné

27 990,- bez DPH 23 132,-
Koupit
Skladem 3-5 ks
Objednací kód: sklMSLM2e
Alza TopOffice Haswell W8.1
Počítač Intel Pentium G3420 Haswell 3.2GHz, Intel H81, RAM 4GB DDR3, HDD 1000GB, DVD-RW, klávesnice, myš, Windows 8.1
Perfektně sladěná kancelářská počítačová sestava Alza TopOffice byla navržena pro nesvazující výkon za příznivou cenu. Moderní komponenty jsou...

Alza TopOffice Haswell W8.1
-32%
7 864,- bez DPH 6 499,-
-32% 11 490,-
Koupit
Masakr cen
Zánovní skladem
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: ALZT05h5
Alza NVIDIA Little Monster Reloaded Lvl 4
Počítač Intel Core i7 4790K Haswell Refresh 4.4GHz, Intel Z97, RAM 16GB DDR3, NVIDIA GeForce GTX980 4GB, SSD 250GB, HDD 2000GB, Blu-Ray combo, WiFi, Windows 8.1 64-bit
 Tato exkluzivní výkonná sestava je primárně určená pro všechny milovníky zelené stáje NVIDIA. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že do tak...

+ ZDARMA Hra pro PC Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
+ ZDARMA Digitální předplatné LEVEL - tříměsíční předplatné

50 990,- bez DPH 42 140,-
Koupit
Skladem 1-2 ks
Objednací kód: sklMSLM4d2
Alza TopOffice Haswell i5 W8.1 Pro
Počítač Intel Core i5 4460 3.4GHz Haswell refresh, Intel B85, RAM 8GB DDR3, SSD 120GB, HDD 2000GB, DVD-RW, Windows 8.1 Pro 64-bit
 Skvělý výkon v kanceláři zaručí tato počítačová sestava TopOffice. V černé skříni s moderním vzhledem najdete komponenty,...

20 990,- bez DPH 17 347,-
Koupit
Skladem 1-2 ks
Objednací kód: ALZT06i5h
Alza TopOffice Haswell i7 W8 64 Pro
Počítač Intel Core i7 4790 4GHz Haswell refresh, Intel B85, RAM 16GB DDR3, SSD 180GB, HDD 2000GB, DVD-RW, Windows 8 Pro 64-bit CZ
 Skvělý výkon v kanceláři zaručí tato počítačová sestava TopOffice. V černé skříni s moderním vzhledem najdete komponenty,...

27 990,- bez DPH 23 132,-
Koupit
Skladem 1-2 ks
Objednací kód: ALZT06i7f
Alza TopOffice Intel Ivy W7 Pro SK
Počítač Intel Pentium G2030 Ivy Bridge 3GHz, Intel H61, RAM 4GB DDR3, HDD 500GB, DVD-RW, klávesnice, myš, Windows 7 Professional 32-bit SK
Moderní kancelářská počítačová sestava Alza TopOffice, která byla navržena pro nesvazující výkon za výhodných finančních podmínek. Sestava se...

Alza TopOffice Intel Ivy W7 Pro SK
-12%
9 679,- bez DPH 7 999,-
-12% 10 999,-
Koupit
Masakr cen
Použité skladem
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: ALZT05k3
Alza Individual - Počítač na míru s operačním systémem
Sestavení počítače na míru s nainstalováním operačního systému
.video_pp video { max-width: 49%; } Každý počítač může být originál, a stejně tak každý zákazník může mít specifické požadavky. Abychom všem...

1 799,- bez DPH 1 487,-
Koupit
K objednání
Objednací kód: SL010k
Alza GameBox GTX770 W8.1
Počítač AMD FX-6300 6-Core 4.1GHz, AMD 970, RAM 8GB, NVIDIA GeForce GTX770 2GB, SSHD 8GB + 2000GB, DVD-RW, Windows 8.1 CZ 64-bit
Nadupaná herní sestava založená na nejkvalitnějších komponentách a vyladěná odborníky z Alzy. Výkonné platformě AMD dominuje šestijádrový procesor,...

26 181,- bez DPH 21 637,-
-3% 26 990,-
Koupit
Masakr cen
Rozbaleno skladem
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: sklAMD5n
Alza GameBox GTX970 W8.1
Počítač Intel Core i7 4790K Haswell Refresh 4.4GHz, Intel Z97, RAM 16GB, NVIDIA GeForce GTX 970 4GB, SSD 256GB, HDD 2000GB, WiFi, Windows 8.1 64-bit
 Tato atraktivní skříň v černém provedení je určena hráčům, kteří si chtějí užít hraní i těch nejnovějších herních šlágrů. Skrývá v sobě...

+ ZDARMA Hra pro PC Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

39 990,- bez DPH 33 050,-
Koupit
Skladem 1-2 ks
Objednací kód: sklMSH97f3
Alza NVIDIA Little Monster Reloaded Lvl 1
Počítač Intel Core i3-4170 Haswell Refresh 3.7GHz, Intel H97, RAM 8GB DDR3, NVIDIA GeForce GTX750Ti 2GB, SSHD 8GB + 1000GB, DVD-RW, WiFi, Windows 8.1 64-bit
Jak název Little Monster napovídá, tato exkluzivní herní sestava nabízí solidní výkon v malém, kompaktním těle. Je tedy určená pro všechny...

+ ZDARMA Digitální předplatné LEVEL - tříměsíční předplatné

20 490,- bez DPH 16 934,-
Koupit
Skladem 3-5 ks
Objednací kód: sklMSLM1d
Alza Little Monster RAVEN
Počítač Intel Core i5-4590S Haswell Refresh 3.7GHz, Intel Z97, RAM 8GB DDR3, NVIDIA GTX 970 4GB, SSD 120GB + HDD 2000GB, WiFi, Windows 8.1 64-bit
Vysoce výkonná sestava je primárně určená pro všechny pravověrné hráče. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že do tak kompaktní skříně se příliš...

+ ZDARMA Hra pro PC Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

32 990,- bez DPH 27 264,-
Koupit
Skladem 3-5 ks
Objednací kód: sklMSRV3e
Alza GameBox i3 GTX960 W8.1
Počítač Intel Core i3 4160 Haswell Refresh 3.6GHz, Intel Z97, RAM 8GB DDR3, NVIDIA GeForce GTX 960 2GB, SSD 120GB, HDD 1000GB, DVD-RW, Windows 8.1 64-bit
Skvěle vybavená herní sestava spojuje výkonné komponenty s profesionální kvalitou provedení. Samozřejmostí u sestav Alza GameBox je...

+ ZDARMA Hra pro PC Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
+ ZDARMA Digitální předplatné LEVEL - tříměsíční předplatné
+ ZDARMA Kabel PremiumCord

Alza GameBox i3 GTX960 W8.1
-8%
23 790,- bez DPH 19 661,-
-8% 25 990,-
Koupit
Skladem 1-2 ks
Objednací kód: sklMSH96
Alza Little Monster Anniversary
Počítač Intel Core i5 4690K Haswell Refresh OC 4.2GHz, Intel Z97, RAM 8GB DDR3, NVIDIA GeForce GTX960 2GB, SSD 120GB, HDD 2000GB, DVD-RW, WiFi, Windows 8.1 64-bit
Herní počítačová soustava Alza Little Monster Anniversary je fantastickým kusem technologie, který vám zajistí ten výborný požitek z hraní těch...

32 001,- bez DPH 26 447,-
-3% 32 990,-
Koupit
Masakr cen
Rozbaleno skladem
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: sklMSLM5b
Alza NVIDIA Little Monster Reloaded Lvl 3
Počítač Intel Core i5 4690K Haswell Refresh 3.9GHz, Intel Z97, RAM 16GB DDR3, NVIDIA GeForce GTX970 4GB, SSD 240GB, HDD 2000GB, DVD-RW, WiFi, Windows 8.1 64-bit
Tato exkluzivní výkonná sestava je primárně určená pro všechny milovníky zelené stáje NVIDIA. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že do tak...

39 191,- bez DPH 32 389,-
-4% 40 990,-
Koupit
Masakr cen
Rozbaleno skladem
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: sklMSLM3c
Alza Office NUC i3 W8.1 Pro
Počítač Intel Core i3 5010U 2.1GHz Broadwell, RAM 8GB DDR3, HD Graphic 5500, SSD 180GB, 4x USB 3.0, mDP, mHDMI, WiFi, Bluetooth, Windows 8.1 Pro 64-bit, VESA
Miniaturní multimediální počítač zaujme kompaktním a pohledným tělem o rozměrech 11,5 x 11 cm a výšce pouze 3,3 cm! I přes své rozměry v...

18 790,- bez DPH 15 529,-
Koupit
Skladem 1-2 ks
Objednací kód: sklNUC1f
Alza Office NUC W8.1 Pro
Počítač Intel Celeron N2820, RAM 4GB DDR3, HD Graphics, SSD 120GB, 3x USB, HDMI, WiFi, Bluetooth, Windows 8.1 Pro 64-bit, VESA
Alza Office NUC W8.1 Pro je vysoce kompaktní a úsporný počítač, jehož hlavním určením jsou kancelářské práce a funkce domácího multimediálního...

10 990,- bez DPH 9 083,-
Koupit
Skladem 1-2 ks
Objednací kód: sklNUC1d

Alza sestavy

Horké novinky týdne

Alza GameBox GTX970 W8.1
39 990 Kč
Zboží přidáno
Alza TopOffice Haswell i5 W8.1 Pro
20 990 Kč
Zboží přidáno
Alza TopOffice Haswell i7 W8 64 Pro
27 990 Kč
Zboží přidáno
Alza TopOffice Haswell i5 W7 64 Pro
20 990 Kč
Zboží přidáno
Alza GameBox GTX970 W8.1
39 990 Kč
Zboží přidáno
Alza TopOffice Haswell i5 W8.1 Pro
20 990 Kč
Zboží přidáno
Alza TopOffice Haswell i7 W8 64 Pro
27 990 Kč
Zboží přidáno
Alza TopOffice Haswell i5 W7 64 Pro
20 990 Kč
Zboží přidáno

Alza sestavy

V dnešní době najdeme na trhu nepřeberné množství počítačů všech výkonnostních i cenových relací. Hledáte PC pro domácnost, počítač pro firmu nebo výkonný počítač pro hraní her? Alza počítačové sestavy tvoří ucelenou a pečlivě zvolenou nabídku pro každého! Pokud si sami chcete poskládat PC, zvolte službu pro sestavení počítače na míru.

Firemní počítače

Korporátní prostředí nemusí nutně vyžadovat jen ty nejvýkonnější a nejdražší stolní počítače, běžnou kancelářskou činnost hravě zvládne i jednodušší počítač. Lehce si poradí s oblíbenými kancelářskými aplikacemi Microsoft Office včetně oblíbených programů Word nebo Excel. Každý podnikatel ocení také kancelářský počítač s nízkou spotřebou, které sníží firemní náklady. Nejen pro podnikové prostředí jsou určeny PC barebone minimalistických rozměrů nebo terminálů.

Domácí PC

Multimediální Alza sestavy potěší svým praktickým využitím. Kromě pracovního zaměření zvládnou i zábavu, hodí se tedy do domácností. Surfujte na internetu, přehrajte si filmy, hudbu nebo si vypalte CD a DVD. Domácí Alza sestavy pro multimediální vyžití jsou připraveny na vše.

Výkonné počítače

Abyste si mohli naplno vychutnat nejnovější hry, k tomu potřebujete nadstandardní výbavu. Tu vám poskytne herní řada počítačů Alza. Základ počítače pro hry tvoří výkonná grafická karta. Mini Alza sestavy s názvem LittleMonster jsou výkonné PC bez kompromisů. Jak jsou malé, tak jsou výkonné, pod povrchem se skrývá vždy výkonný procesor a další efektivní komponenty pro bezproblémový chod za všech okolností.
Více

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 1 hodinou koupil Miroslav, Velešín
Před 1 dnem koupila firma, Praha
 
Alza GameBox GTX750 W8.1 Skladem 3-5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
14 990,-Před 1 dnem koupila firma, Praha
 
Alza GameBox GTX750 W8.1 Skladem 3-5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
14 990,-Před 1 dnem koupila firma, Praha
 
Alza GameBox GTX750 W8.1 Skladem 3-5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
14 990,-Před 1 dnem koupila firma, Praha
 
Alza GameBox GTX750 W8.1 Skladem 3-5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
14 990,-Před 2 dny koupila firma
 
Alza GameBox GTX750 W8.1 Skladem 3-5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
14 990,-Před 3 dny koupil Ondřej, Prachatice
Před 3 dny koupil Petr, Praha 13
Před 5 dny koupila firma, Praha 7
Před 5 dny koupil Michal, Praha 4 - Libuš
Před 6 dny koupil Michal, Praha 4 - Libuš

Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB7