Bushcraft Gear Brno - Střed

This page includes all products from category Bushcraft Gear that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
47 Results
4.8 69×
Watch Price/Availability
Victorinox RangerGrip 78
Swiss Army Knife - multifunctional, screwdriver, key ring, wire stripper, can opener, toothpick, wood saw, tweezers, bottle opener and piercer included, handle material plastic, blade length 10 cm, closed length 13 cm, weight 172 g
Amazing Deal 1,535,- Save 764,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAY1029o
4.5 28×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 479 kJ, weight 105g - 2,657 Kč/1 kg
  279,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv039
4.7 93×
Watch Price/Availability
Express Menu Tomato sauce with beef 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 355 kJ, weight 600g - 432 Kč/1 kg
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem010
4.7 119×
Watch Price/Availability
Express Menu Turkey on bacon 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 413 kJ, weight 600g - 315 Kč/1 kg
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem005
4.6 108×
Watch Price/Availability
Expres Menu Spanish bird 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 569 kJ, weight 600g - 515 Kč/1 kg
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem144
4.4 95×
Watch Price/Availability
Express Menu Boiler goulash 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 540 kJ, weight 600g - 348 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem142
4.7 119×
Watch Price/Availability
Expres Menu Meat of two colours 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1897 kJ, weight 600g - 315 Kč/1 kg
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem006
4.6 108×
Watch Price/Availability
Express Menu Turkey ragout with beans 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 486 kJ, weight 600g - 348 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem143
4.3 117×
Watch Price/Availability
Express Menu Potato soup
MRE - Meal Ready To Eat, soup, energy value per 100 g: 165 kJ, weight 600g - 182 Kč/1 kg
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem017
4.1 15×
Watch Price/Availability
Hannah Lighter 80 outer space/daphne 195L
Sleeping Bag mumie, summer, the filling consists of microfibre, thermal comfort up to 14 °C, for a person of maximum height 195 cm, packed sleeping bag dimensions 25×16×16 cm, weight 650 g
  1,349,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPThann0880
4.8 243×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashew and peanut mix - honey and sea salt 500g
Nuts - mix, roasted and salted cashew and peanuts, 500 g - 558 Kč/1 kg
Great price 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery124
4.9 1,646×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashew natural WW320 1kg
Nuts - natural cashew, 1000 g - 319 Kč/1 kg
Great price 319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery002
4.7 303×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg
Nuts - natural almond and cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Great price 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MX_1000B01
4.7 167×
Watch Price/Availability
Bery Jones Californian Kerman Pistachios Roasted and Salted 1kg
Nuts - roasted and salted pistachios, 1000 g - 459 Kč/1 kg
Great price 459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_1000B03
4.3 536×
Watch Price/Availability
Bery Jones Walnuts 1kg
Nuts - natural walnut, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery031
4.4 90×
Watch Price/Availability
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 1kg
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Great price 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_1000B02
4.8 61×
Watch Price/Availability
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg
Nuts - natural almond, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_1000B06
4.6 37×
Watch Price/Availability
Bery Jones Natural Macadamia Nuts South Africa 500g
Nuts - natural macadamia nuts, 500 g - 838 Kč/1 kg
Great price 419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_500B06
4.3 136×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 1kg
Nuts - natural cashew, 1000 g - 309 Kč/1 kg
Great price 309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_1000B01
4.8 636×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 499 Kč/1 kg
Great price 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MX_1000B02
4.8 737×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts natural Exclusive 500g
Nuts - mix, natural, 500 g - 618 Kč/1 kg
Great price 309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery089
4.3 211×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashew Fractions 1kg
Nuts - irregularly shaped pieces created during nut processing, nutritionally complete and delicious, suitable for cooking, baking, and adding to porridge, salads, and desserts, 1000g pack in a resealable pouch - 249 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery156
4.7 167×
Watch Price/Availability
Bery Jones Kerman California Roasted Salted Pistachios 500g
Nuts - roasted and salted pistachios, 500 g - 558 Kč/1 kg
Great price 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_500B03
4.5 326×
Watch Price/Availability
Fine Gusto beef 100g
Dried Meat Beef - from 1,990 Kč/1 kg
Amazing Deal from  169,- Save 30,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTfg1006

Products from category Bushcraft Gear are in stock in these cities and in these branches