Podložky na cvičení

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Délka
18 cm
1400 cm
-
Tloušťka
0,1 cm
20 cm
-
Materiál
PVC
(67)
NBR
(45)
TPE
(41)
EVA
(21)
Guma
(17)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Podložka na cvičení se stane vaším nejvěrnějším společníkem při různých aktivitách. Nejen, že vám přinese požadovaný komfort při cvičení, ale poskytuje vám také tepelnou izolaci, efektivně tlumí nárazy a brání klouzání. Před koupí dbejte na typ, materiál, rozměry a doplňkové vlastnosti – s výběrem vám poradíme.

Pokračovat

Jaké mají podložky na cvičení výhody?

Ačkoliv by se někomu mohlo zdát, že podložky na cvičení nejsou potřeba, opak je pravdou. Jaké mají výhody?

 • Poskytují tepelnou izolaci a správně odvádí pot.
 • Přináší požadovaný komfort a pohodlí při cvičení.
 • Kompenzují nerovný povrch a brání klouzání po něm.
 • Efektivně tlumí nárazy a brání různým zraněním.
 • Dají se využít na pilates, jógu, rehabilitaci i aerobic.

Ať už je vaším favoritem jógová, nebo gymnastická podložka, při cvičení byste měli využívat ručník. Nejen, že je s ním cvičení hygieničtější, ale také zabraňuje případnému prokluzování.

Podložka na cvičení se dělí na několik typů

Neexistuje pouze jediná podložka na cvičení. V nabídce je několik typů, kde každý se hodí na jiný druh cvičení.

Jogamatky

Jogamatky představují speciální podložky ke cvičení jógy. Oproti klasickým fitness modelům se liší především tím, že jsou více pevné, stabilní, vždy protiskluzové a podrží vás i v pozicích, které jsou extrémně náročné. Jsou také delší, protože u jógy často ležíte, tak abyste mohli být celí na podložce. Hodí se také jako podložka na pilates.

Airtracky

Airtracky jsou ideální pomůckou pro přechod z trampolíny na zem – jedná se totiž o skladnou nafukovací žíněnku, kterou využijete nejen venku, ale i uvnitř. Aitrack je vhodný na tréninky parkouru, gymnastiky i například bojových sportů. Výhodou této žíněnky je především to, že efektivně tlumí nárazy a pruží, čímž šetří vaše klouby.

i

Speciálními typy jsou podložky pod činky, které brání riziku poškození podlahy, poskytují zvukovou izolaci a snižují přenos vibrací. Jsou vysoce odolné, a tak si poradí i se zátěží.

Klasické podložky

Klasické podložky využijete k různým aktivitám – na domácí cvičení i do fitness centra, na dynamické cvičení i protahování či například k rehabilitaci. Cvičicí podložka má velmi univerzální využití, ovšem je potřeba brát vždy do úvahu několik parametrů, protože ke každému typu cvičení se hodí jiná tloušťka, velikost, materiál či povrch.

Podložky na jógu
Jogamatka

Cvičební podložky - airtracky
Airtrack

Podložky na cvičení
Klasická podložka

Důležitý je i materiál – na výběr je korková, gumová i pěnová podložka na cvičení

Dalším důležitým kritériem je výběr materiálu. K dispozici je spoustu druhů – korková, gumová či například pěnová podložka na cvičení. Z jakých konkrétních materiálů můžete vybírat a čím jsou specifické?

 • NBR je pěna hodící se na cvičení doma, v posilovně, ale i na venkovní trénink, protože se z ní vyrábí silné podložky na cvičení. Mívá tloušťku 0,8–1,5 cm, díky čemuž je vhodná i při bolestech kloubů.
 • PVC se využívá téměř u všech podložek, protože se jedná o odolný materiál s jednoduchou údržbou (někdy lze prát v pračce). PVC je cenově výhodné, lehké, avšak má menší výdrž.
 • Mikrovlákno je výhodné v tom, že má neklouzavý povrch i v případě vysoké vlhkosti a pocení. Mikrovlákno je ekologické a rozložitelné v přírodě, netrhá se a neobsahuje umělé barvy.
 • TPE je pěna zajišťující komfort během cvičení. Podložky bývají silné kolem 0,6 cm a protiskluzové. Materiál zajišťuje velmi dobrou stabilitu, a tak můžete provádět i náročnější cviky.
 • Guma je protiskluzová, a tak je velmi stabilní a odolná – díky tomu na ní lze cvičit téměř cokoliv. Gumová podložka však díky svým vlastnostem bývá dražší a má větší hmotnost.
 • Korek vás osloví především svým neotřelým vzhledem a designem, který je čím dál oblíbenější. Jedná se o ekologický materiál, který je velmi odolný – za tyto vlastnosti si však připlatíte.
 • Juta je typická drsnějším povrchem. Většinou se jedná o kombinaci přírodních materiálů a gumy, která plní protiskluzovou funkci. Můžete se těšit na dlouhou životnost, avšak výměnou za vyšší hmotnost.
 • EVA je taktéž pěna, která je však tenčí – bývá dostupná v síle okolo 0,4 až 0,6 cm. Tato pěnová podložka na cvičení je skvělou volbou na různá dynamická cvičení, jelikož je odolná proti vlhkosti a extra lehká.
 • Bavlna se většinou používá ke zhotovení jógových koberečků – je tedy vhodná pro pokročilé jogíny či náročnější cvičení. Je typická svou velmi silnou a pevnou strukturou.

U airtracků je tělo žíněnky zhotoveno ze zesílené dvoustěnné tkaniny DWF s PVC vyztužením, zatímco boky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního potahu z PVC.

Hladší versus drsnější cvičební podložka

S materiálem souvisí také typ povrchu – ten může mít buď hladší, nebo drsnější strukturu. Pokud na podložce budete provádět náročnější pozice, oceníte spíše drsnější povrch, o který se budete moci zapřít a nebudete klouzat. Budete-li naopak cvičit spíše pomalejší či dynamické sekvence, vystačíte si bohatě s hladkou strukturou.

Velikost a cvičicí podložka: Důležité jsou 3 parametry – šířka, tloušťka a délka

Cvičicí podložka by měla být tak akorát velká, abyste se cítili uvolnění a v naprostém pohodlí.

 1. Délka podložky se pohybuje mezi 170–185 cm. Při výběru je důležité zohlednit vaši výšku a převažující činnost na podložce – ta by měla být ideálně delší, než je vaše výška. Aitracky mívají délku až 8 m.
 2. Šířka podložky se standardně pohybuje kolem 60 cm. V dnešní době je čím dál vyhledávanější široká podložka na cvičení, která může dosahovat až 80 cm a zajišťuje naprostý pocit pohodlí.
 3. Tloušťka podložky je také důležitá – běžně se pohybuje kolem 4 mm s tím, že abnormálně měkké podložky mívají i 8–10 mm, naopak ty nejtenčí cestovní verze i pouhý 1 mm. Při výběru zohledněte 2 aspekty.
  • Druh cvičení je důležité zvážit. Na pilates/jógu se hodí spíše tenčí modely, abyste plně vnímali zem. Naopak při dynamickém cvičení/rehabilitaci se vám bude hodit silná podložka na cvičení.
  • Postava úzce souvisí s tloušťkou podložky. Pro štíhlejší postavy se hodí spíše silnější podložky nad 4 mm, naopak pro silnější postavy stačí tenčí tloušťka mezi 3–4 mm. Zvažte také, co snesou vaše klouby.

S tloušťkou souvisí i tvrdost podložky na cvičení

Pokud máte vybranou správnou velikost, zaměřte se také na tvrdost podložky na cvičení. Silnější a měkčí podložky ocení všichni, kteří mají problém s koleny, protože skvěle tlumí dopady a ulehčují celému pohybovému aparátu. Na druhou stranu, čím měkčí je fitness podložka, tím je na ní cvičení náročnější.

Zaměřte se i na to, kde budete cvičit – souvisí s tím hmotnost. Pokud se bude cvičební podložka často přenášet, oceníte ultralehké provedení. Budete-li cvičit pouze doma, váhu řešit nemusíte.

Přehledně: Podložka na cvičení podle aktivity

Zajímá vás, jaká podložka na cvičení by se hodila na konkrétní aktivitu? Podívejte se na stručný přehled.

Aktivita Tloušťka Tvrdost Rozměry Další vlastnosti
Jóga, pilates a protahování 0,5–2 cm Tvrdší 180/200 × 60 cm Protiskluzová úprava
Delší provedení
Jógový design
Dynamická cvičení (aerobic či gymnastika) 2–6 cm Střední 180 × 60 cm Tlumení nárazů
Protiskluzová úprava
Dokonalá přilnavost
Rehabilitace nad 4 cm Měkká 180/200 × 100 cm Větší rozměry
Příjemný materiál
Komfortní zpracování

Jaké další vlastnosti nabídne ta nejlepší podložka na cvičení?

Zajímá-li vás ta nejlepší podložka na cvičení, dbejte také na několik dalších vlastností.

 • Protiskluzové podložky oceníte téměř při každém cvičení. Díky tomu, že zůstanou na svém místě, můžete se plně soustředit na cvičení. Díky tomu vám protiskluzová podložka na cvičení zajistí lepší výkony.
 • Skládací podložky se dají snadno srolovat/složit do tvaru, který vám usnadní přenášení a skladování. Mohou mít také tvar puzzle – podložka na cvičení se tak díky tomu může skládat dle potřeby.
 • Voděodolné podložky jsou vhodné zejména k venkovnímu cvičení. Ať už je mokro nebo rosa, nemusíte se bát, že by se cvičební podložka poškodila. Můžete ji využít také pro fyzioterapii ve vodě.
 • Hypoalergenní podložky jsou vyrobeny z hypoalergeního materiálu, a tak jsou vhodné pro alergiky. Mívají nižší obsah látek a barviv, a tak je na nich i každodenní cvičení bezproblémové.
 • Integrovaná madla najdete u airtracků. Díky nim můžete tyto podložky na cvičení snadno přenášet, aniž byste je museli skládat do tašek. Nemusíte se bát, madla při cvičení nikde nepřekáží.

Cvičicí podložka se vzorem, nebo bez vzoru?

Posledním bodem při výběru je zvolit si, zda bude cvičicí podložka se vzorem, nebo bez vzoru. Jednobarevné varianty oceňují lidé, kteří se chtějí plně soustředit na jeden bod a nechtějí se rozptylovat. Někteří lidé se však naopak mnohem lépe soustředí, když mají vzorované podložky (mandalu, geometrické tvary).

Jaké barvy mívá podložka na cvičení? Černá, růžová i pestrobarevná není výjimkou

Zajímá vás, jaké barevné provedení mívá podložka na cvičení? Růžová, černá i úplně pestrobarevná varianta není žádnou výjimkou. Vyberou si jak milovníci divočejších odstínů, tak i ti, co se raději drží více při zemi.

Molitanová podložka - jednobarevná vs. vzor

Vzorovaná vs. jednobarevná podložka na cvičení.

Dbejte na to, aby se dala cvičební podložka dobře přenášet

Držáky a obaly na podložky na cvičení by vám rozhodně neměly chybět. Skvěle se hodí nejen, když podložku přenášíte, ale také v případě, kdy ji potřebujete uskladnit – popruh či obal ji skvěle stáhne, díky čemuž ji pak můžete umístit téměř kamkoliv. Cvičební podložka mívá popruh/obal často přímo součástí balení.

Jak je to s údržbou podložky na cvičení? Myslete na 3 základní body

Neméně důležitá je také údržba podložky na cvičení. Jak na ni?

 1. Před prvním použitím je vhodné podložku omýt vodou a nechat volně uschnout – nepokládejte ji na topení, nedávejte do sušičky a ani ji nevěště na prádelní šňůru, kde může dojít k otlakům.
 2. Po každém cvičení byste ji měli také jemně umýt, abyste se zbavili drobných nečistot, potu a prachu. Některé podložky je dokonce možné prát při nízkých stupních i v pračce.
 3. K čištění vám bohatě postačí hadřík s vodou, ovšem můžete si pořídit i speciální čisticí přípravky či dezinfekční prostředky, kterými stačí podložku postříkat, čímž se vydezinfikuje a provoní.

i

Sháníte podložky na cvičení levně? Navštivte náš bazar či výprodej, kde naleznete skvosty za zlomek ceny, nebo si zboží seřaďte od nejlevnějšího. Pokud vás zajímají názory ostatních zákazníků, přečtěte si, co říkají na podložky na cvičení recenze.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
276 položek
Stormred Yoga mat 8 Double blue - Podložka na cvičení
Varianty
4,9 101×
Stormred Yoga mat 8 Double blue
Podložka na cvičení - modrá, protiskluzová, omyvatelná, materiál TPE, tloušťka 0,8 cm, rozměry 183×61 cm, hmotnost 985 g
Koupit s kódem ALZADNY15 509,-
Super cena
599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTstr33
Stormred Yoga mat 8 Pink/blue - Podložka na cvičení
Varianty
4,9 101×
Stormred Yoga mat 8 Pink/blue
Podložka na cvičení - růžová, protiskluzová, omyvatelná, materiál TPE, tloušťka 0,8 cm, rozměry 183×61 cm, hmotnost 985 g
Super cena
599,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTstr31
4,9 25×
GymBeam akupresurní podložka Black
Akupresurní podložka - 230 masážních bodů, rozměry podložky 42 × 67 cm (Š×D), tloušťka podložky 2 cm, obal součástí balení, černá barva
369,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTgym477
4,7 14×
Prémiová tlumící podložka PUSH PRO MT pod posilovací stroje 8mm
Tlumící podložka 2000x1000x8mm, Barva: černá s barevným melírem
1 809,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTpod003
4,6 26×
Prémiová tlumící podložka PUSH PRO MT pod posilovací stroje 6mm
Tlumící podložka 2000x1000x6 mm , Barva: černá s barevným melírem
1 609,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTpod002
4,7 57×
Sharp Shape ECO Yoga mat Asana
Jogamatka - rozměry 178 × 61 cm (D׊), tloušťka 0,35 cm, protiskluzová a omyvatelná, materiál mikrovlákno, popruh součástí, hmotnost 2500 g
1 389,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTss0073
GymBeam Yoga Mat Black - Podložka na cvičení
Varianty
4,8 67×
GymBeam Yoga Mat Black
Podložka na cvičení - černá, protiskluzová, materiál PVC, tloušťka 1 cm, rozměry 180×60 cm, popruh součástí, hmotnost 0,76 kg
409,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTgym478
Sharp Shape Mat black - Podložka na cvičení Varianty
4,6 74×
Sharp Shape Mat black
Podložka na cvičení - černá, omyvatelná, materiál NBR, tloušťka 1,5 cm, rozměry 180 × 61 cm (D׊), popruh součástí
549,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkn1331
Spokey Savasana Jóga podložka na cvičení korková, modrá, 4 mm, vč. popruhu - Jogamatka Varianty
4,4 15×
Spokey Savasana Jóga podložka na cvičení korková, modrá, 4 mm, vč. popruhu
Jogamatka - rozměry 180×60 cm, tloušťka 0,4 cm, protiskluzová a omyvatelná, materiál korek, popruh součástí, nosnost 150 kg, hnědá a modrá barva, hmotnost 0,6 kg
589,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT16300
5,0
MASTER 300 x 100 x 10 cm, růžová, bílá
Airtrack - nafukovací podložka, max. nosnost 200 kg, tlumící, bílá a růžová barva, součástí balení je přepravní taška, vzduchová pumpa s tlakoměrem a opravný set, rozměry 300 × 100 × 10 cm
Zlevněno -30 %
3 490,- 4 999,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTair014
HMS Premium MP12 světle šedá ochranná puzzle podložka - Tlumící podložka Varianty
4,8
HMS Premium MP12 světle šedá ochranná puzzle podložka
Tlumící podložka modulární, pro ochranu podlahy, pro cvičení a nebo jako herní podložka do dětského pokoje, balení obsahuje celkem 9 čtvercových dílů a 12 zakončovacích dílů
889,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPThms049
Stormred Exercise mat black 10mm - Podložka na cvičení
Varianty
4,7 13×
Stormred Exercise mat black 10mm
Podložka na cvičení - černá, protiskluzová, omyvatelná, voděodolná, tlumící, materiál NBR, tloušťka 1 cm, rozměry 180 × 60 cm (D׊), popruh součástí, hmotnost 850 g
Super cena
439,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTiron05
Sharp Shape Mat blue - Podložka na cvičení
Varianty
4,6 74×
Sharp Shape Mat blue
Podložka na cvičení - modrá, materiál NBR, tloušťka 1,5 cm, rozměry 180 × 61 cm (D׊)
Zlevněno -5 %
519,- 549,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkn1332
PROIRON NBR 1830 x 660 x 10 mm - zelená - Podložka na cvičení Varianty
5,0
PROIRON NBR 1830 x 660 x 10 mm - zelená
Podložka na cvičení - zelená, protiskluzová, omyvatelná, materiál NBR, tloušťka 1 cm, rozměry 183×66 cm, popruh součástí
891,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTdofi025
Sharp Shape Mat red - Podložka na cvičení Varianty
4,6 74×
Sharp Shape Mat red
Podložka na cvičení - červená, protiskluzová, voděodolná, tlumící, materiál NBR, tloušťka 1,5 cm, rozměry 180×61 cm, popruh součástí
519,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkn1333
Stormred Exercise mat red 8mm - Podložka na cvičení
Varianty
4,6 10×
Stormred Exercise mat red 8mm
Podložka na cvičení - červená, protiskluzová, omyvatelná, voděodolná, tlumící, materiál NBR, tloušťka 0,8 cm, rozměry 180×60 cm, popruh součástí, hmotnost 700 g
Koupit s kódem ALZADNY30 251,-
Super cena
359,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTiron08
4,7 57×
Sharp Shape ECO Yoga mat Namaste
Jogamatka - rozměry 178 × 61 cm (D׊), tloušťka 0,35 cm, protiskluzová a omyvatelná, materiál mikrovlákno, popruh součástí, hmotnost 2500 g
1 389,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTss0076
5,0
Stormred SAVASANA YogaMat Korková
Jogamatka - rozměry 183×61 cm, tloušťka 0,6 cm, tlumící, materiál TPE, hnědá a modrá barva, hmotnost 1150 g
Koupit s kódem ALZADNY15 424,-
Super cena
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTstr0011
Yate Yogamatt PVC tyrkysová - Jogamatka Varianty
5,0
Yate Yogamatt PVC tyrkysová
Jogamatka - rozměry 173×61 cm, tloušťka 0,4 cm, protiskluzová, materiál PVC, přepravní taška součástí, tyrkysová barva, hmotnost 0,9 kg
Cenová bomba
290,- Ušetříte 340,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTyate033
4,4 109×
Lifefit Slimfit gymnastická černá
Podložka na cvičení - černá, materiál NBR, tloušťka 0,4 cm, rozměry 173 × 58 cm (D׊)
319,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTrul050
4,4 109×
Lifefit Slimfit gymnastická světle růžová
Podložka na cvičení - růžová, materiál NBR, tloušťka 0,4 cm, rozměry 173 × 58 cm (D׊)
259,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT4345
4,9 10×
Tlumící podložky PUSH PRO MT pod činky, kettlebell a těžké stroje 8mm
Tlumící podložka 2 ks, 490 × 490 × 8mm , Barva: černá s barevným melírem
665,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTpod001
4,5 17×
Sharp Shape PU Yoga mat Shanti
Jogamatka - rozměry 185 × 68 cm (D׊), tloušťka 0,4 cm, materiál guma, modrá barva, hmotnost 3,1 kg
Super cena
1 969,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTss0114
4,8 12×
Aga Pěnová podložka EVA 4 ks, černá
Tlumící podložka - chrání podlahu před poškozením, snižuje hluk a vibrace, slouží jako tepelná izolace, snadné spojování dílů, snadno se čistí, s protiskluzovým povrchem, v balení 4 ks, rozměr 1 dílu 60 × 60 × 1,2 cm
179,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTaaa0397

Podložky na cvičení

fyzioterapiePříčiny a terapie sportovních úrazů Řada zranění při sportu vzniká zbytečným přetěžováním a krátkým časem na regeneraci po výkonu. Úrazy se stávají, na druhou stranu, většinou to nebývá nic tragického. Jak si ulevit od bolesti?
Pro všechny milovníky cvičení a aktivního pohybu nabízí česká značka Sharp Shape kvalitní vybavení na jógu a fitness v originálním designu pro efektivní silové cvičení i procítění jógových pozic.
Home office, pracovní volno, omezená fitness centra i posilovny. Koronavirus mnohé z nás uvěznil v domácím prostředí, a tím také významně omezil sportovní aktivity. To může vést k přidruženému oslabení zdraví, imunity, kondice i psychické pohody. Získaný čas však lze...
cvičeníCvičte doma: tipy na výbavu pro domácí posilovnu Už vás nebaví sklapovačky? Vyzkoušejte cvičební pomůcky od naší privátní značky StormRed. Jde o detailně prověřené výrobky vysoké kvality za super cenu!
Ať už chcete zhubnout, či posílit, bez dodržování optimálního rozmezí tepové frekvence se vám to podaří jen ztěžka. Proč je dobré měřit tepovou frekvenci? A jaká hodnota je vhodná právě pro vás? To se dozvíte v našem článku.
Guma na cvičení, též odporová guma či expandér, je šikovným pomocníkem při domácím cvičení, se kterým lze procvičit celé tělo. V našem článku se dozvíte, jak s touto gumou správně cvičit.
Více článků Všechny články

Podložky na cvičení

V kategorii Podložky na cvičení máme právě teď na Alza.cz celkem 276 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné podložky na cvičení Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší podložky na cvičení Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší podložky na cvičení Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v podložky na cvičení recenze
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací