Výměna nevhodného dárku Výměna nevhodného dárku

Teleobjektivy

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Vhodné pro
Bajonet
Nikon F
(1)
Canon EF
(5)
Micro 4/3
(15)
Sony E
(12)
Fujifilm X
(3)
Typ objektivu
Pevné ohnisko
(2)
Zoom
(49)
Min. ohnisková vzdálenost
12 mm
300 mm
-
Max. ohnisková vzdálenost
24 mm
600 mm
-
Průměr filtru
46 mm
95 mm
-
Typ ostření
Automatické
(50)
Plně manuální
(2)
Nejnovější objednávky

Teleobjektiv se opoti ostatním objektivům liší tím, že disponuje velkou ohniskovou vzdáleností, zpravidla 100 mm a více. Tato kategorie objektivů dokáže perfektně přiblížit fotografovaný objekt - fungují do určité míry podobně jako dalekohled. Teleobjektivy lze využít pro celou škálu fotografických žánrů, nejčastěji pak pro fotografování sportů, fotografování zvířat ale i portrétů. 

Pokračovat

Teleobjektivy: jaké parametry zohlednit při výběru?

Bajonet fotoaparátu

Patice neboli bajonet slouží k uchycení objektivu k tělu fotoaparátu. Platí zde, že každý výrobce používá vlastní typ bajonetu, proto nejsou objektivy a těla různých značek navzájem kompatibilní. I nekompatibilní objektivy však lze používat díky redukcím a adaptérům. Nevýhodou je, že tyto adaptéry a redukce omezují některé funkce, jako například autofokus, což může být pro některé účely velmi nepraktické.

Teleobjektiv a jeho použití pro APS-C a Full Frame snímač

Objektivy se liší také svým určením pro různé velikosti snímačů. Speciální jsou v tomto ohledu objektivy značky Canon. Teleobjektivy Canon EF lze nasadit na těla zrcadlovek Canon s APS-C i Full Frame snímačem. Oproti tomu objektivy Canon EF-S je možné použít pouze s APS-C fotoaparáty Canon. U Nikonu a ostatních značek jsou všechny objektivy jsou kompatibilní s Full Frame i APS-C fotoaparáty dané značky. Je však nutné počítat s tím, že ohniskové vzdálenosti objektivů jsou udávány pro kombinaci s Full Frame snímačem a po jejich nasazení na APS-C tělo dojde k prodloužení ohniskové vzdálenosti vlivem tzv. crop faktoru.

Crop Faktor teleobjektivu

Crop faktor je parametr, který udává, kolikrát je čip fotoaparátu menší než políčko kinofilmu (Full Frame). Tedy kolikrát bude prodloužena ohnisková vzdálenost objektivu po nasazení na jiné než Full Frame tělo. S ohniskovou vzdáleností pak přímo souvisí zorný úhel fotoaparátu - tedy jaká část z fotografované scény se na snímek vejde. Obecně platí pravidlo, čím větší je crop factor, tím více je prodloužena ohnisková vzdálenost, tím menší je úhel záběru objektivu a tím více je fotografovaný objekt přiblížen.

Typ senzoru Velikost senzoru Crop faktor
Full Frame (35 mm film) 36 × 24 mm 1
APS-C (Nikon, Pentax, Sony) 23,6 × 15,6 mm 1,5
APS-C (Canon) 22,2 × 14,8 mm 1,6
4/3″ 18 × 13,5 mm 2
i Příklad: Pokud budete chtít nasadit teleobjektiv s ohniskovou vzdáleností 200mm na tělo fotoaparátu Nikon s typem senzoru APS-C, bude jeho výsledná a reálná ohnisková vzdálenost 320mm (200mm × 1,6 crop faktor). U fotoaparátu s Full Frame snímačem zůstane ohnisková vzdálenost objektivu nezměněná, tedy 200mm.

Stabilizace obrazu

Některé modely objektivů jsou vybaveny mechanismem optické stabilizace, která pohybem čoček uvnitř objektivu eliminuje rozmazání snímku. Díky tomu tak lze dosáhnout delších expozičních časů a to bez nutnosti využití stativu. Tuto vlastnost oceníte zejména při sportovní a reportážní fotografii. Stabilizace obrazu také zamezuje rozřesení obrazu při nahrávání videí. Optickou stabilizaci lze zpravidla zapnout/vypnout na těle objektivu.

Teleobjektiv a průměr filtru

Tak jako objektivy k zrcadlovkám a bezzrcadlovkám mají různé velikosti průměru filtrů, tak také fotografické filtry jsou dostupné v různých průměrech. Nejčastěji od 40 mm až po 105 mm. Berte ohled na to, že průměr filtru musí být vždy stejný, jako průměr vnitřního závitu objektivu – například 67mm filtr proto nenasadíte na objektiv s průměrem 58 mm. U teleobjektivů se pak hojně využívá zejména UV filtr, který ochrání čočku objektivu před nečistotami i nežádoucím ultrafialovým slunečním zářením, nebo polarizační filtr, který zamezí tvorbě nežádoucích odlesků. 

Teleobjektiv a jeho světelnost

Světelnost představuje množství světla, které teleobjektiv propouští ke snímači. Vyjadřuje se clonovým číslem a platí, že čím nižší je clonové číslo, tím vyšší je světelnost. U teleobjektivů se světelnost na nejkratším ohnisku pohybuje okolo hodnoty f/4. Dražší a kvalitnější teleobjektivy disponují světelnosti f/2,8.

  • Vyšší světelnost znamená zkrácení expozičních časů a tedy menší riziko rozmazání v důsledku otřesů.
  • Nastavení malého clonového čísla (vyšší světelnost objektivu) umožňuje také pořizovat snímky s malou hloubkou ostrosti.
Teleobjektiv Canon EF 200-400mm f/4.0 L IS USM Teleobjektiv NIKKOR 180-400mm f/4.0E FL ED VR TC1.4 Teleobjektiv TAMRON SP 150-600mm f/5.0-6.3 Di VC USD G2

Canon EF 200-400mm f/4.0 L IS USM

NIKKOR 180-400mm f/4.0E FL ED VR TC1.4

TAMRON SP 150-600mm f/5.0-6.3 Di VC USD G2

Teleobjektiv a rychlost ostření

U teleobjektivů a u objektivů celkově hraje rychlost ostření velkou a významnou roli. Je totiž důležité zachytit ten pravý okamžik.

  • Ostřící motorek umístěný v těle objektivu zaručuje rychlejší a přesnější ostření
  • Teleobjektiv spoléhající na ostřící motorek umístěný v těle fotoaparátu je levnější, avšak pomalejší

Teleobjektiv a optická kvalita čoček 

Typ použitých čoček a antireflexní úpravy objektivu mají velký a významný vliv na výslednou optickou kvalitu. U dražších objektivů jsou nejrozšířenější asférické čočky a ED skla.

  • Asférické čočky mají oproti sférickým tu výhodu, že jsou menší, lehčí, mají lepší optické vlastnosti a potlačují optické vady.
  • ED skla shodně lámou světelné paprsky napříč barevným spektrem, čímž dosahují výrazně lepší optické kvality a ostrosti fotografií a zároveň potlačují chromatickou aberaci, tedy barevnou vadu.

Teleobjektivy a zkratky, které se používají v jejich značení

Zkratka objektivu Význam zkratky Funkce
USM, AF-S, SWM, HSM, STM Teleobjektivy vybavené ultrazvukovým ostřícím motorkem Rychlé, přesné a tiché ostření
ASPH, ASP, ASL Asferické čočky Teleobjektivy s těmito čočkami jsou menší, lehčí a mají lepší optické vlastnosti
ED, APO, LD, AD ED skla s velmi malým rozptylem Lepší ostrost obrazu a korekce barevných vad (chromatická (barevná) aberace)
IS, VR, OS     Označení objektivů se zabudovaným stabilizátorem Umožňuje fotografování statických záběrů bez použití stativu
DX, EF-S, Di-II, DC     Teleobjektivy určené pouze pro DSLR s malým snímačem -

Originální × alternativní teleobjektiv

Alternativní/neoriginální teleobjektivy se od těch originální liší, se liší především pořizovací cenou a funkčností. Originální teleobjektiv nabízí 100% kompatibilitu s tělem fotoaparátu. Můžete se tedy spolehnout, že teleobjektiv vždy přenese veškeré informace mezi objektivem a tělem foťáku. Oproti tomu neoriginální/alternativní teleobjektiv se vyznačuje nižší pořizovací cenou, v důsledku toho ale nemusí poskytovat plnou kompatibilitu s tělem foťáku.

Tipy jak fotit s teleobjektivem

Nastavte na fotoaparátu větší hodnotu ISO

Zejména tehdy, pokud fotografujete s teleobjektivem bez stativu a nemáte přitom k dispozici stabilizační systém. Právě nastavením větší hodnoty ISO (alespoň okolo ISO 400 a výše) docílíte toho, že budete moci pořizovat správně naexponované snímky s dostatečnou rychlostí závěrky. Pamatujte však na to, že se zvýšením hodnoty ISO roste také digitální šum na snímku, čímž se zhoršuje jeho výsledná kvalita. 

i Ve fotografii platí, že člověk je schopen bezpečně "udržet" v ruce čas, jehož výši získáme z podílu 1 / hodnota použité ohniskové vzdálenosti objektivu. Příklad: používáme teleobjektiv s ohniskovou vzdálenost 600 mm = nevolíme delší expoziční čas, než je 1/600 s.).

Používejte stativ

Použitím foto stativu docílíte precizní ostrosti snímku. Stativ doporučujeme používat při focení s teleobjektivy, které disponují ohniskovou vzdáleností více než 200 mm. S rostoucím ohniskem pak při fotografování z ruky dramaticky vzrůstá riziko rozmazání snímků, a to už i při sebemenším chvění teleobjektivu. Je to dané tím, že teleobjektiv při použití velkých ohniskových vzdáleností zobrazuje pouze zúžený úsek fotografované scény. Stativy typu tripod se nejčastěji používají pro fotografování divoké zvěře. Monopod pak zejména využívají reportážní fotografové, kde je nutné rychle reagovat na změnu scnény. 

Zaměřte se na přesné zaostření

V souvislosti se zmenšováním hloubky ostrosti je nutné při fotografování s teleobjektivy dbát zvýšené pozornosti přesnému zaostření. Pokud tedy fotografujete portrét nebo divokou zvěř, je nutné, aby fotografovaný objekt měl vždy zaostřené oči (popřípadě v olbasti očí). Doporučujeme při fotografování s teleobjektivy používat automatický režim zaostřování. Díky tomu vždy získáte nejlepší možný výsledek. 

Vypněte stabilizaci obrazu teleobjektivu

Teleobjektivy bývají ve většině případů vybaveny systémem optické stabilizace. Stabilizace obecně nemusí být pouze přes optickou soustavu objektivu, nýbrž i přes tělo samotného fotoaparátu. Dejte však pozor na použití stabilizace při focení s teleobjektivem na stativu. Může dojít k rozmazání snímku. Pohyblivé elementy stabilizačního systému mají totiž tendenci být neustále v pohybu i v situaci, kdy je s pomocí stativu fotoaparát s objektivem plně znehybněn.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Objektiv pro digitální zrcadlovky, bajonet Canon EF, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 120 - 480 mm), závit pro filtry 58 mm, automatické ostření, váha 480 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
5 990,-

2.
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Sony E, určen pro APS-C (ekv. 105 - 525 mm), závit pro filtry 67 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, stabilizace, váha 625 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
24 490,-

3.
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Sony E, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 105 - 300 mm), závit pro filtry 77 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, stabilizace, váha 1480 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
61 990,-

Další nejprodávanější
52 položek
Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
5,0
Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS + cashback 5000 Kč
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Sony E, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 105 - 300 mm), závit pro filtry 77 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, stabilizace, váha 1480 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
61 990,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS032ab9
Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
5,0
Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Sony E, určen pro APS-C (ekv. 105 - 525 mm), závit pro filtry 67 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, stabilizace, váha 625 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
24 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS038b1
4,8 22×
Canon EF 75-300mm f/4.0 - 5.6 III Zoom
Objektiv pro digitální zrcadlovky, bajonet Canon EF, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 120 - 480 mm), závit pro filtry 58 mm, automatické ostření, váha 480 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
5 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC318
Sony FE 200-600mm F5.6–6.3 G OSS - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
5,0
Sony FE 200-600mm F5.6–6.3 G OSS + cashback 5000 Kč
Objektiv bajonet Sony E, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 300 - 900 mm), závit pro filtry 95 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, stabilizace, váha 2150 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
55 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS919a3
4,8
Sony 55-210mm f/4.5–6.3 černý
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Sony E, určen pro APS-C (ekv. 83 - 315 mm), závit pro filtry 49 mm, automatické ostření, stabilizace, váha 345 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
8 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS030m1
4,6 11×
Canon EF 70-300mm f/4,0 - 5,6 IS II USM
Objektiv pro digitální zrcadlovky, bajonet Canon EF, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 112 - 480 mm), závit pro filtry 67 mm, automatické ostření, stabilizace, váha 710 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
14 890,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC317a
5,0
Tamron 70-300mm F/4.5-6.3 Di III RXD pro Sony E
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Sony E, určen pro Full Frame a APS-C, závit pro filtry 67 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, váha 545 g
+2 dárky v hodnotě 938,-
10 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OT360s
5,0
M.ZUIKO DIGITAL ED 40-150mm f/4.0-5.6 R black
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Micro 4/3, určen pro Micro 4/3 (ekv. 80 - 300 mm), závit pro filtry 58 mm, automatické ostření, váha 190 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
6 489,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: OL426e
5,0
Tamron 28-200mm F/2,8-5,6 Di III RXD pro Sony
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Sony E, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 42 - 300 mm), závit pro filtry 67 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, váha 575 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
19 990,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OT598a
5,0
M.ZUIKO DIGITAL ED 40-150mm f/4.0-5.6 R silver
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Micro 4/3, určen pro Micro 4/3 (ekv. 80 - 300 mm), závit pro filtry 58 mm, automatické ostření, váha 190 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
6 489,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OL426e1
Sony 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
5,0
Sony 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS + cashback 5000 Kč
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Sony E, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 150 - 600 mm), závit pro filtry 77 mm, automatické ostření, clonový kroužek, stabilizace, váha 1395 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
64 990,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS032ab2
Sony FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
5,0
Sony FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Sony FE, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 36 - 360 mm), závit pro filtry 72 mm, automatické ostření, stabilizace, váha 780 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
Koupit s kódem SONYFOTO2500 25 990,-
28 490,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS030j9
5,0
Canon EF-M 55-200mm f/4.5 - 6.3 IS STM černý
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Canon EF-M, určen pro APS-C (ekv. 88 - 320 mm), závit pro filtry 52 mm, automatické ostření, stabilizace, váha 260 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
7 589,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC39
5,0
Fujifilm Fujinon XF 55-200mm F/3.5-4.8
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Fujifilm X, určen pro APS-C (ekv. 83 - 300 mm), závit pro filtry 62 mm, automatické ostření, clonový kroužek, stabilizace, váha 580 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
Zlevněno -9 %
18 290,- 19 990,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OF3115a
M.ZUIKO DIGITAL ED 40-150mm f/2.8 PRO černý - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
5,0
M.ZUIKO DIGITAL ED 40-150mm f/2.8 PRO černý
Objektiv bajonet Micro 4/3, určen pro Micro 4/3, závit pro filtry 72 mm, automatické ostření, váha 760 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
Super cena
35 590,- Ušetříte 3 400,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OL410c5
4,5
M.ZUIKO DIGITAL ED 75-300mm f/4.8-6.7 black
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Micro 4/3, určen pro Micro 4/3 (ekv. 150 - 600 mm), závit pro filtry 58 mm, automatické ostření, váha 423 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
15 690,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OL427
M.ZUIKO DIGITAL ED 100-400 mm f/5,0-6,3 IS - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
M.ZUIKO DIGITAL ED 100-400 mm f/5,0-6,3 IS
Objektiv bajonet Micro 4/3, určen pro Micro 4/3 (ekv. 200 - 800 mm), závit pro filtry 72 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, váha 1120 g
Super cena
34 988,- Ušetříte 1 502,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: OL411a
M.ZUIKO DIGITAL ED 300mm f/4.0 PRO černý - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
5,0
M.ZUIKO DIGITAL ED 300mm f/4.0 PRO černý
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Micro 4/3, určen pro Micro 4/3 (ekv. 600 mm), závit pro filtry 77 mm, automatické ostření, váha 1270 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
78 490,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OL429h
Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD pro Canon
Objektiv pro digitální zrcadlovky, určen pro Full Frame, bez závitu na filtry, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, stabilizace, váha 1135 g
19 990,-
Skladem 4 ks u dodavatele
Objednací kód: OT308b
Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS III USM - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS III USM
Objektiv pro digitální zrcadlovky, bajonet Canon EF, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 320 mm), závit pro filtry 77 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, stabilizace, váha 1480 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
51 990,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC385
Sony 70-200mm f/4.0 - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
5,0
Sony 70-200mm f/4.0 + cashback 5000 Kč
Objektiv bajonet Sony E, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 105 - 300 mm), závit pro filtry 72 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, stabilizace, váha 840 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
39 990,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: OS030l6u
Panasonic Lumix S Pro 24-70mm f/2,8 - Objektiv
Doručení do
Alzaboxu zdarma
Panasonic Lumix S Pro 24-70mm f/2,8
Objektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Leica L, určen pro Full Frame, závit pro filtry 82 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, váha 935 g
Cena s CashBack 41 499,-
Zlevněno -1 %
46 499,- 46 990,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: ON106a4
Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD pro Nikon
Objektiv pro digitální zrcadlovky, určen pro Full Frame, závit pro filtry 67 mm, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, stabilizace, váha 1110 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
19 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OT308a
Sony FE 70-300mm f/4.5-5.6 G OSS - Objektiv Doručení do
Alzaboxu zdarma
Sony FE 70-300mm f/4.5-5.6 G OSS + cashback 2500 Kč
Objektiv pro digitální zrcadlovky, bajonet Sony E, určen pro Full Frame a APS-C (ekv. 105 - 450 mm), závit pro filtry 72 mm, automatické ostření, stabilizace, váha 854 g
+Dárek Čisticí roztok K&F Concept v hodnotě 439,-
34 990,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS031a28a
RecenzeNikon Z DX 24mm f/1,7 (RECENZE) Mezi fotografy jsou malé, lehké a levné objektivy stále velmi oblíbené. A přesně pro jejich potřeby vznikl nový objektiv Nikon Z DX 24mm f/1,7 určený pro bezzrcadlovky Nikon formátu APS-C. Fotograf Michal Kupsa jej podrobně otestoval a vy se může v následující recenzi...
Rukama Michala Kupsy prošla další bezzrcadlovka od Nikonu, konkrétně se jedná o model Nikon Z fc. Fotoaparát spojuje atraktivní retro design s moderní konektivitou a optikou. Jak tento model fotí a jaké jsou jeho klady a zápory? To se dočtete v následujícím článku!
Vyšel nový širokoúhlý objektiv pro bajonet Nikon Z a fotograf Michal Kupsa si nenechal ujít příležitost jej otestovat. V podrobné recenzi objektivu Nikon Z DX 12-28mm určeného pro fotoaparáty s čipem APS-C zjistíte, jak se tento kompaktní objektiv vypořádává s různými...
Nikon Z 40mm f/2 (RECENZE) Od samého začátku éry, kdy vládu digitálních zrcadlovek pomalu ale jistě převzaly bezzrcadlovky, tak jsou velmi v kurzu malé, lehké a také levné objektivy typu „pancake“, tedy takzvané palačinky s pevnou ohniskovou vzdáleností a oproti zoom objektivům většinou s výrazně...
Canon nedávno představil novinku na poli bezzrcadlovek s menším formátem čipu APS-C v podobě modelu Canon EOS R50, se kterým byl představen i nový objektiv z kategorie nejlevnějších základních teleobjektivů Canon RF-S 55-210mm f/5-7,1 IS STM. Dá se předpokládat, že...
Canon nedávno představil novinku na poli fotoaparátů v podobě nové bezzrcadlovky Canon EOS R8 a současně s ní byl představen i nový objektiv z kategorie základní zoom, tedy Canon RF 24-50mm f/4,5-6,3 IS STM, se kterým bude v prodeji v jednom ze základních, cenově...
Více článků Všechny články
 

Již neprodáváme

Teleobjektivy

V kategorii Teleobjektivy máme právě teď na Alza.cz celkem 52 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné teleobjektivy Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší teleobjektivy Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší teleobjektivy Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v teleobjektivy recenze
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací