TP-LINK TL-SM311LM

Zobrazit katalog
2x
0
TP-LINK TL-SM311LM - Modul
1×
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)
Cena s DPH
879,-
Cena bez DPH
726,-
Záruka okamžité výměny zboží 88,-
Možnost vrátit zboží do 2 měsíců 44,- Možnost vrátit zboží do 2 měsíců
Skladem 4 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
nebo
Koupit zrychleně Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 44 Alzáků
Záruka 36 měsíců Kód:  TP810b Prod. číslo:  TL-SM311LM Stránky výrobce
Helpdesk Vytisknout
5,0
Hodnotili 2 uživatelé
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
100+ zákazníků již zakoupilo
100 % zákazníků doporučuje

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC modul určený pro instalaci do SFP slotu switche. Je ideální volbou, jak si zajistit rychlou optickou síť při úspoře nákladů za drahá plně osazená optická zařízení. Transceivery je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého transceiveru. Modul je napájen přímo ze switche.

Parametry a specifikace:

Max. délka spoje:
550/275 m

Normy:
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3z
CSMA/CD
TCP/IP

Optický kabel:
50/125 a 62,5/125

Konektor:
LC

Přenosová rychlost:
1,25 Gbit/s

Vlnová délka:
850 nm

Napájení:
3,3 V ze switche

Hmotnost:
12 g

Provozní teplota:
0 - 70 °C

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Fórum TP-LINK TL-SM311LM
5,0
Hodnotili 2 uživatelé
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
100+ zákazníků již zakoupilo
100 % zákazníků doporučuje
Firma, Brno 22. 6. 2017
Bez problémů plně funkční. Nic jiného jsem nečekal...
 
Recenze TP-LINK TL-SM311LM
Příslušenství pro TP-LINK TL-SM311LM
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte TP-LINK TL-SM311LM. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si TP-LINK TL-SM311LM. For shipping to the United Kingdom visit this page TP-LINK TL-SM311LM.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB9