Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

D-Link DEM-310GT

Zobrazit katalog
0
D-Link DEM-310GT - Převodník
-37%
Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD
Cena s DPH
2 229,-
1 415,-
Cena bez DPH
1 169,-
Výměna nevhodného dárku do 13.1.2018 Nyní zdarma
Prodloužení záruky + 1 rok (Sleva 25%) 106,-
Záruka okamžité výměny zboží 142,-
Možnost vrátit zboží do 60 dnů 71,- Možnost vrátit zboží do 60 dnů
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
Skladem 2 ks
Doručení až domů st 20.12.
nebo
Koupit zrychleně Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 71 Alzáků
Záruka 24 měsíců Kód:  NN310g Prod. číslo:  DEM-310GT Stránky výrobce
Garantujeme doručení pod stromeček Přidat do seznamu Vánoční dárky Přidat do seznamu Chci od Ježíška
Helpdesk Vytisknout
D-Link DEM-310GT 2 229,- 1 415,- Skladem 2 ks
Koupit

D-Link DEM-310GT

Mini GBIC transceiver je vybaven 1000 Mb/s optickým LX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3z a IEEE 802.3x. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními. Přístroj nabízí vysoký výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 2000 Mb/s v režimu full-duplex. Maximální vzdálenost je 10 km. Navíc tento mini GBIC transceiver podporuje hot-swap, takže jej lze nainstalovat nebo odpojit za běžného provozu přepínače. Přepínač mají přitom všichni ostatní uživatelé stále k dispozici.

Parametry a specifikace:

Hlavní vlastnosti:
MiniGBIC/SFP Modul
Délka trasy max.10 km
Vlnová délka 1310 nm
1000BaseLX (LC-Duplex)
Určen pro 9/125 µm jednovidový (singlemode) optický kabel
Flow-Control proti ztrátám dat při přenosu
Výměna za provozu (hot-swap) 
Indikátor signálu TTL 

Standardy:
IEEE 802.3z
IEEE 802.3x Flow-Control

Konektory:
1 x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port

Podporovaná rychlost:
Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit/s při plném duplexu
 
Napájení:
3,3 V

Podporovaná zařízení:
DES-3250TG
DES-3224TGR
DES-3526
DES-3550
DES-3312SR
DGS-1216T
DGS-1216T
DGS-3224SR
DGS-3224Sri
DES-6500

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro D-Link DEM-310GT
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si D-Link DEM-310GT.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB9