AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,541 Results
4.8 6×
Watch Price/Availability
MOVit Energy Magnesium Malate 1000 mg + B6, 90 tablets
Magnesium - combination of magnesium malate (1000 mg) of which magnesium (97 mg) and vitamin B6 (1.4 mg) in 1 capsule, gluten and lactose free, vegan, 90 capsules
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmoe114
Bosch BCRDW3BX Spotless Max Cam - Robot Vacuum
Discount
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.7 86×
Watch Price/Availability
Bosch BCRDW3BX Spotless Max Cam
Robot Vacuum animal hair, for all floor types, battery type: Li-ion, operating time: 160 min, charging time: 4,5 h, noise level: 66 dB, dust container volume: 0,3 l, automatic charging, continue cleaning after recharging, automatic emptying, vacuum multiple rooms, stairs detection sensor, adjustable to match the flooring and cleaning schedule, number of side brushes: 1, can climb over obstacles up to 2 cm, navigation type: laser, camera and LiDAR, BLDC motor, water container, waste container for vacuuming and mop attachment, EPA, colour: black
-5 % off new 22,290,- New 23,490,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOWRV805
4.6 235×
Watch Price/Availability
Siguro TF-J140Y Fresh + 12 let záruka na kompresor
Refrigerator - with freezer, energy efficiency class E, refrigerator capacity 170 l, freezer capacity 41 l, hinges on the right, 4 fridge shelves, 2 freezer trays, 1 cooling circuits, special features LED light, size 142,8 × 54 × 55,1 cm (H × W × D)
Great price 6,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: SGR_TF_J140Y
5.0 2×
Watch Price/Availability
Keychron K10 Max Swappable RGB Backlight Banana Switch - Black, CZ/SK
Gaming Keyboard - mechanical switch Keychron Super Banana, wireless, backlit, classic (high-profile) keys, Czech and slovak key layout, bluetooth, USB-C input and 2,4GHz radio frequency connection, qmk/via firmware support, grey and black colour, dimensions 4.01 × 44.737 × 13.982 cm (H×W×D)
  3,290,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KCHRON2421
3.7 3×
Watch Price/Availability
HOOVER BH4S69M6DB9J-S H-WASH 400 - 5 let záruka na celý spotřebič + 20 let záruka na motor po registraci
Built-in Washing Machine - with front loading, energy efficiency class A, washing capacity 9 kg, weighted energy consumption 35 kWh/100 cycles, weighted water consumption per cycle 46 l, main functions automatic weighing, delayed start and steam laundry treatment, size 60 × 82 × 54 cm (W × H × D)
  11,090,-
Buy
In stock 3 pcs
Order Code: HOOVPR054
4.5 74×
Watch Price/Availability
Siguro Cutting board Bamboo, large
Cutting Board - bevelled edges, made from food-safe bamboo, an alternative to plastic chopping boards, simple and elegant design, dimensions 45 × 30 × 1.5 cm
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_BC_B145BB
4.6 10×
Watch Price/Availability
Myšlením k bohatství pro 21.století
Kniha
Amazing Deal 299,- Save 30,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0388025
4.6 97×
Watch Price/Availability
IMMAX NEO Smart electronic circuit breaker single phase 1-63 A, power metering, WiFi
Switching Relay - for electrical installation, WiFi 2,4 GHz connection, power supply: Power plug, compatible with Apple Siri shortcuts, Google Home, Tuya, Lidl Home, Smartlife, Nedis SmartLife and Manufacturer app, application for Android and iOS in Czech and English
-6 % off new 469,- New 499,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: IMMX24048
4.8 1,051×
Watch Price/Availability
Siguro Rice Master Digital Gen. 2 R250B with steamer, ILAG ®
Rice Cooker - Total capacity: 1.2L, holds up to 300g of uncooked rice (4 servings of cooked rice), display, removable pot with ILAG® Essential non-stick coating, 6 programs (rice, Clay Pot, porridge, soup, steam cooking, and keep-warm function for up to 12 hours), automatic shut-off, includes a rice spoon, measuring cup (180ml), steamer insert, foldable handle, lid with integrated steam vent, dimensions 21 × 22 × 22cm, weight 1.75kg, detachable power cord 1.2m long, 3-year warranty
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_RC_R250B
4.5 17×
Watch Price/Availability
URIAGE Fresh Deodorant 125 ml
Deodorant - for both women and men, spray, hypoallergenic, long-lasting, volume: 125 ml - 191 Kč/100 ml
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO736
ASUS ExpertBook PM3 PM3606CHA-R716512W Misty Grey Metal (adapter not included) - Laptop
Discount
Charger not included
Adapter power: 55 - 65 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
ASUS ExpertBook PM3 PM3606CHA-R716512W Misty Grey Metal (adapter not included)
Laptop - AMD Ryzen 7 8840HS, 16" IPS anti-glare 1920 × 1200, RAM 16GB DDR5, Radeon Graphics 780M, SSD 512GB, numeric keypad, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, fingerprint reader, WiFi, Bluetooth, 4-cell battery, Windows 11 Home
Discounted -5 % 28,812,- 30,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAB200s03
5.0 1×
Watch Price/Availability
It's Win WINC-222 microfiber window cloth, 420 gsm, 40 × 40 cm, green, 1pc
Car Microfiber Cloth - material microfibre, dimensions 400 × 400 mm (L × W)
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR123169
3.9 115×
Watch Price/Availability
Alza CH563EE No. 301XL Black for HP Printers
Compatible Ink - for HP DeskJet 1010, 1050A, 1510AiO, 1512, 1514, 2050A, 2054A, 2540 e-AiO, 2542, 2544, 2549, 3050A, 3052A, 3054A, 3057A, 3059A, HP OfficeJet 2620, 2622, 2624 AiO, 4630, 4634, 4636 e-AiO, HP ENVY 4500, 4502, 4504, 5530, 5532 e-AiO printers, 13 ml, up to 750 pages.
Great price 569,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7588
4.9 56×
Watch Price/Availability
Balls with Ribbon for Diving
Small Balls - for boys and girls, suitable from 6 years
  from  73,-
Buy
In stock > 20 pcs at the supplier's
Order Code: HRAif1624
4.8 48×
Watch Price/Availability
AIR WICK Spray Pure Fresh Breeze 240 ml
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 371 Kč/1 l
Amazing Deal 89,- Save 10.90
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OSV120
Watch Price/Availability
Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless White Backlight Gateron Red Switch - EN/SK
Keyboard - wireless (Bluetooth and 2.4 GHz), Czech layout, mechanical switch Gateron Red, 75 % keyboard format (84 keys), key material ABS, multicoloured backlighting, grey, 30.6 × 2.2 × 11.6 cm (W×H×D)
  2,790,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KCHRON2488
4.7 54×
Watch Price/Availability
Bery Jones Crispy Pillows with hazelnut filling gluten free source of fibre 500g
Cereals - gluten-free, extruded, fine hazelnut filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 198 Kč/1 kg
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B13
4.3 35×
Watch Price/Availability
HAPPY GREEN Foliage tray, 300 x 200 x 200 cm
Greenhouse Films - dimensions: 300 × 200 × 200 cm (L × W × H), galvanised construction, 6 windows, green colour
  1,969,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: A14797
4.8 165×
Watch Price/Availability
AlzaErgo CMT110, Black
Cable Organiser - box, 1 pc in the package, material: metal, under worktop, suitable for adjustable tables, variable location, colour: black
Great price 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AEY0652b
4.4 49×
Watch Price/Availability
Predator IXO PROTECTOR + tweezers
Antiparasitic Treatment - for dogs cats of all breeds, efficacy: ticks
  from  114,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VETrk0068
4.8 12×
Watch Price/Availability
GORENJE GV642C65
Built-in Dishwasher - energy efficiency class C, noise level 46 dB,, AquaStop, end-of-cycle chime, touch control and dry AutoOpen, cutlery storage in basket, display and adjustable dish racks, dimensions 81.6 × 59.8 × 55.5 cm (H×W×D), front panel on the door not included
  9,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: GORMY93
4.6 5×
Watch Price/Availability
Rabalux - LED Outdoor Ceiling Light LED/24W/230V IP64
Ceiling Light - LED, power input 24 W, luminous flux 2160 lm, neutral light (4000 K), width 28 cm, material: plastic, IP64
  984,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RbX21D252
4.8 30×
Watch Price/Availability
Galmed Magnesii lactici Galmed tbl 100 × 0,5 g
Magnesium - Magnesium, 51 mg in 1 tablet, 100 tablets
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTglm020
5.0 6×
Watch Price/Availability
Vividrin ectoin 10ml
Medical Device - suppresses allergic conjunctivitis, relieves allergy symptoms
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth1133