AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,268 Results
5.0 4×
Watch Price/Availability
Galmed Echinacea forte 600 mg + Vit. C+Zinc, 100 tablets
Echinacea - combination of echinacea root extract (4:1 - 150 mg), (600 mg), vitamin C (250 mg) and zinc (10 mg) in 1 tablet, 100 tablets - 2.19 Kč/pcs
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTglm047
4.4 63×
Watch Price/Availability
PureVision 2 HD (6 lenses) dioptre: -3.00, curvature: 8.60
Contact Lenses PureVision2 - coloured, monthly, spherical, prescription, clear colour, -3 diopter, can be worn while sleeping and tinted for easier handling, 8,6 curvature, 130 DK/t oxygen permeability, 36% water content, 14 mm diameter, material balafilcon A, 6 pcs included, this product is restricted to persons aged 15 and older - 93 Kč/1 pc(s)
  559,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: cocky0567
Siemens TQ903R09 - Automatic Coffee Machine
Discount
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.7 24×
Watch Price/Availability
Siemens TQ903R09
Automatic Coffee Machine - kinds of beverages, pressure: 19 bar, hot water function, prepares two cups at once, one-touch beverage preparation, user profiles, automatic shutdown, favorite beverage settings and smart, 2,3l water reservoir, coffee bean container of 375g, 6 grinding levels, power: 1500W, width: 31,5cm, height: 39,2cm, depth: 47cm, weight: 11,9kg, black colour
-7 % off new 37,290,- New 40,490,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: SIEAK961
4.4 5×
Watch Price/Availability
CANDY CNOQ2S58EB Citi Mini Fridge 300
Small Fridge -, energy efficiency class E, refrigerator capacity 100 l, freezer capacity 14 l, hinges on the right, 2 fridge shelves, 1 freezer trays, 1 cooling circuits, special features LED light, size 85 × 54,5 × 56,2 cm (H × W × D)
  4,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: CANCHL185
Logitech PRO Racing Wheel for PC/Playstation - Steering Wheel Free delivery
Alzaboxes and stores
5.0 5×
Watch Price/Availability
Logitech PRO Racing Wheel for PC/Playstation
Steering Wheel -, feedback, 11 buttons, programmable buttons, compatible with PC, PS5 and PS4, USB-A
Discounted -4 % 21,999,- 22,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MH299h3b
4.9 109×
Watch Price/Availability
LG FSR7A04PG
Washing Machine - with front loading, energy efficiency class A, washing capacity 10 kg, weighted energy consumption 46 kWh/100 cycles, weighted water consumption per cycle 52 l, main functions automatic weighing and adding laundry during washing, special technology Fuzzy Logic, size 60 × 85 × 62 cm (W × H × D)
-3 % off new 19,090,- New 19,790,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: LGPR080
4.4 3×
Watch Price/Availability
Siguro Brunch Joy Pan, 26cm diameter, for 4 pancakes, non-stick surface
Pan - for pancakes, Teflon, round, pan body made of aluminium, suitable for electric, halogen, gas, glass-ceramic and induction hobs, non-stick surface, aluminium outer surface, anti-slip, ergonomic, plastic handle, sandwich base, upper edge diameter 26cm, outer base diameter 26cm, black colour
Great price 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_CS_C604B
5.0 3×
Watch Price/Availability
Bridgertonovi 7-9
Kniha
Amazing Deal 539,- Save 57,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0455314
4.8 43×
Watch Price/Availability
IMMAX NEO Smart magnetic sensor for doors and windows, Zigbee 3.0 + prodloužená záruka o 1 rok ZDARMA
Detector - protects your home, requires connection to a smart gateway or other Zigbee 3.0 hub, alerts via mobile app, range up to 30 m, runs on a 3V CR2032 battery
  348,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: IMMX_22_31
4.4 15×
Watch Price/Availability
Tefal EY7528E0 Easy Fry Crispy Stack 10 l
Hot Air Fryer - digital controls, non-stick surface, display, dishwasher safe parts, temperature regulation, dual cooking and automatic programs, 6 programs, comes with removable container, power consumption 2700 W, 10 l capacity with non-stick coating, 2 frying baskets, cable length 0,9 m, weight 8 kg, dimensions 39.8 × 24.5 × 44.2 cm (H×W×D)
  4,998,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFHF6094
5.0 5×
Watch Price/Availability
Kundal Protein Bonding Damage Care No Wash Treatment 130 ml
Hair Mask unisex, leave-in, for damaged hair, 130ml volume, effect: hydration, strengthening and gloss - 184 Kč/100 ml
Amazing Deal 239,- Save 25,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL6267
ASUS Vivobook 16 X1605VAPBF-OLED294Z Indie Black (Without Adapter) - Laptop
Charger not included
Adapter power: 45 - 68 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
5.0 1×
Watch Price/Availability
ASUS Vivobook 16 X1605VAPBF-OLED294Z Indie Black (Without Adapter)
Laptop - Intel Core 9 270H, 16" OLED glossy 1920 × 1200, RAM 16GB DDR5, Graphics, SSD 512GB, numeric keypad, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, fingerprint reader, WiFi, Bluetooth, 3-cell battery, without Operating System
-3 % off new 24,190,- New 24,983,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NA579q0u26
5.0 3×
Watch Price/Availability
Autoprofi Gift regeneration set for HYBRID
Additive Substance into the gasoline, for oil - winter and summer, for passenger cars and motorcycles, catalytic converter and lambda sensor cleaner, fuel system cleaner and engine cleaner, suitable for hybrid engine, for manual and automatic transmissions, reduces friction, dissolves deposits and increases performance, volume 750 ml
  1,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR122502
3.8 9×
Watch Price/Availability
Alza PG-575XL black for Canon printers
Compatible Ink for Canon PIXMA TS370i, TS3751i, TS3752i, TR4755i and TR4756i printers, 16ml
Great price 579,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7224m
5.0 1×
Watch Price/Availability
Bavytoy - Workshop Set 2in1 Scooter
Game Set boys, suitable for children from 3 years
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: HRAft007
4.9 27×
Watch Price/Availability
FINISH Ultimate Hygiene+ Lemon 2× 1 l
Dishwasher Gel - for perfect cleanliness and shine, 2 l - 175 Kč/mytí - from 175 Kč/1 l
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC669
Watch Price/Availability
Keychron K3 Max QMK/VIA Wireless White Backlight Gateron Brown Switch - EN/SK
Keyboard - wireless (Bluetooth and 2.4 GHz), Czech layout, mechanical switch Gateron Brown, 75 % keyboard format (84 keys), key material ABS, multicoloured backlighting, grey, 30.6 × 2.2 × 11.6 cm (W×H×D)
-8 % off new 2,539,- New 2,790,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KCHRON2489
4.2 7×
Watch Price/Availability
Campgo FoamTrip
Travel Pillow - for adults, ergonomically shaped, with a loop, washable cover, filling material memory foam, cover material 100% polyester, for the neck, breathable in the neck area, dimensions 140 × 290 × 270mm (H×W×D), travel case, packed dimensions 15 × 15 × 13cm, weight 260g, grey colour
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CAMP_PI_01
5.0 2×
Watch Price/Availability
AGRO Fertilizer for slugs and snails NATURA PRESTO, 1,9 kg
Fertiliser - organic composition, granules, weight 1.9 kg
  669,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGRO487
5.0 2×
Watch Price/Availability
AT-66MC
Paper Shredder - security level: P-5, cross section, shredding capacity up to 15 sheets, including CD/DVD, paperclips, plastic cards, bin capacity: 38 l, reverse gear, shutdown on overheating/overload, automatic start/stop and separate bins for different types of waste, national Security Authority certification
  9,290,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AET100a10
5.0 1×
Watch Price/Availability
BEURER PP410
Massage Device - for pets, with 4 silicone heads, quiet operation, USB-C charging, 165 minutes of operation, ergonomic shape
Discounted -13 % 1,039,- 1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk6041
4.6 116×
Watch Price/Availability
CONCEPT OPP1260bc
Extractor Hood sub-mounting, energy class D, noise level: 60 dB, suction performance 135 m3/h, performance settings: 3, filter type: fat, upper outlet diameter: 12 cm, backflow valve, width: 60 cm
  1,799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CONDG017
3.7 3×
Watch Price/Availability
RABALUX 77011 Cologne
Garden Lighting - reflector, LED, dimmable, power input 9,6 W, luminous flux 200 lm, height 25,5 cm, width 12 cm, material: plastic, Battery-Powered and solar power supply, IP44
  686,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Rab23_015
4.8 11×
Watch Price/Availability
Crazy ColourVUE (2 lenses) Colour: White Zombie
Contact Lenses ColourVue - coloured, yearly, spherical, non-prescription, white colour, 8,6 curvature, 22 DK/t oxygen permeability, 45% water content, 14 mm diameter, material hydrogel Terpolymer, crazy design, 2 pcs included, this product is restricted to persons aged 15 and older - 200 Kč/1 pc(s)
  399,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CLEC701