AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,321 Results
Watch Price/Availability
Vortice axial fan Punto Evo Me 120/5" LL TP HCS
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 120 mm, input power 9 W, noise level of 32,3 dB, number of speeds 2, white colour
  7,224,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: VORven153
4.0 2×
Watch Price/Availability
CANDY CMS518EW - 5 let záruka na celý spotřebič po registraci
Built-in Fridge - without freezer, energy efficiency class E, refrigerator capacity 316 l, 6 fridge shelves, 1 cooling circuits, size 176,7 × 54 × 54 cm (H × W × D)
  13,590,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: CANCHL174
5.0 3×
Watch Price/Availability
Rapture KILO V2, Outemu Red, white - EN/SK
Gaming Keyboard - wired, mechanical, TKL format (87 keys), RGB backlighting, Outemu Red mechanical linear switches, lifespan of up to 50 million presses, ABS keycaps with OEM profile, Windows key lock, N-Key rollover, 12 multimedia keys (via the Fn key), Czech and Slovak layout, braided cable, USB-C port, cable length 160cm
Great price 899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTGMK004d
4.8 37×
Watch Price/Availability
Siguro Set of champagne glasses Locus, 200 ml, 6 pcs
Glass 6×200ml, suitable for dishwasher - 63 Kč/1 pc(s)
Great price 379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_GW_C200Z
4.7 33×
Watch Price/Availability
Heřmánkové údolí
Kniha
Great price 279,- Save 17,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0490603
5.0 1×
Watch Price/Availability
BOT WiFi room thermostat Tuya, 3A
Thermostat - smart programmable, with placement on boiler, power: power plug, weekly programmes
  1,299,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HOMEaaa0018
4.5 69×
Watch Price/Availability
Rohnson R-1239 Flexi Force
Upright Vacuum Cleaner - for allergy sufferers and animal hair, Carpets, Hard floors, Soft surfaces and Smooth floorings, battery type: No battery, power input: 700W, hepa, noise level: 78 dB, container capacity: 0,8l, wall mount and filter, blue, grey and black colour
  1,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHTV76
3.7 3×
Watch Price/Availability
DIOR Sauvage EdT 300 ml Refill
Eau de Toilette for Him - 1,740 Kč/100 ml
Great price 5,219,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFC3587
ASUS Vivobook S16 M3607KA-OLED028W Cool Silver - Laptop
Power adapter included
Adapter power: 45 - 65 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
ASUS Vivobook S16 M3607KA-OLED028W Cool Silver (1 rok ochrany proti poškození zdarma po registraci)
Laptop - AMD Ryzen AI 5 330, 16" OLED glossy 1920 × 1200, RAM 32GB DDR5, Graphics, SSD 512GB, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, 4-cell battery, Windows 11 Home
+3 gifts with a value of 2,199,-
  34,988,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NA579q0v31
Watch Price/Availability
Škoda Light alloy wheel RIEGEL 17" for FABIA IV
Aluminum Wheel - Disc size 7J×17", bolt spacing 5×100, ET 51 mm, silver
  2,722,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR4841
5.0 5×
Watch Price/Availability
Alza 075 cyan for Canon printers
Compatible Toner Cartridge for Canon i-SENSYS LBP646cdw, LBP647cdw, MF664cdw, MF667cdw, up to 1300 pages
Great price 1,329,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7264z2
Watch Price/Availability
BusyKids Montessori puzzle - Farm
Puzzle - insertable puzzle, for the room, animal motif, material wood, suitable from 1 year
  195,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: HRAbusyKIDS08
4.8 438×
Watch Price/Availability
DRICLOR Antiperspirant Roll-On 20 ml
Antiperspirant - for both women and men, roll-on, refreshing, does not stain, 20 ml volume - 1,795 Kč/100 ml
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO333
4.5 93×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Deer ragout with potato wedges
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 622 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2586
4.7 168×
Watch Price/Availability
Siguro Bamboo towel, 50 x 100 cm, Light Grey
Towel - classic, natural material 70% bamboo viscose and 30% cotton, suitable for tumble drying, with loop, highly absorbent, colorfast, naturally antibacterial and hypoallergenic, dimensions 50 × 100cm, higher weight 500g/m², light grey colour
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_TW_B251LY
4.9 33×
Watch Price/Availability
Sharp EL-W506TGY
Calculator - scientific, both solar and battery powered power, 16-character dot display, square roots, percentage calculation, with protective case
  729,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WZ999b3a1
5.0 2×
Watch Price/Availability
Crufts Waterproof protective cover 113 × 53 cm
Car Seat Cover For Dogs -, black, nylon, size: 113cm×53
  269,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPcp0366
5.0 2×
Watch Price/Availability
ELECTROLUX 600 SurroundCook EOF3F50TX
Built-in Oven energy class A, volume 72 l, grille, circular heating element, hot air, bottom heating and pizza setting, telescopic sheet extension, oven cleaning catalytic and hydrolytic, timer, display and interior lighting, power cord with plug, H×W×D 59,4 × 59,6 × 56,9 cm
  8,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ELXTR091
5.0 1×
Watch Price/Availability
RABALUX 7929 Elva
Garden Lighting - spotlight for bulb GU10 (not included), height 17 cm, width 9 cm, material: aluminium, metal and glass, IP44
  886,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Rbx24_16
4.4 63×
Watch Price/Availability
PureVision 2 HD (6 lenses) dioptre: -3.25, curvature: 8.60
Contact Lenses PureVision2 - monthly, spherical, prescription, -3,25 diopter, can be worn while sleeping and tinted for easier handling, 8,6 curvature, 130 DK/t oxygen permeability, 36% water content, 14 mm diameter, material balafilcon A, 6 pcs included, this product is restricted to persons aged 15 and older - 93 Kč/1 pc(s)
  559,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: cocky0568
4.3 7×
Watch Price/Availability
MageGee GK980-W Membrane Keyboard - US
Keyboard - wired, US layout, membrane switch, 96 % keyboard format (98 keys), key material ABS, RGB backlighting, white, 40.5 × 3.3 × 14.5 cm (W×H×D)
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Mag2510
Watch Price/Availability
Vortice VORT HRW 60 MONO EVO HCS mini
Heat Recovery Unit for fresh and healthy air at room temperature effectiveness up to 89%, loudness 14,3dB(A) to 62,1 dB(A), max. air flow 10,01m3/h, standard length 35,6cm, diameter of 146mm, remote control, main advantage is sensor humidity, temperature, illumination intensity settings night mode
  18,586,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: Vorrek007
Hisense RQ5P640SSSD - American Refrigerator
Energy efficiency class
Free
delivery
4.0 1×
Watch Price/Availability
Hisense RQ5P640SSSD + 10 let záruka na kompresor bez registrace
American Refrigerator -, 4 doors, energy efficiency class D, refrigerator capacity 397 l, freezer capacity 250 l, double-door opening, 4 fridge shelves, 6 freezer trays, 3 cooling circuits, special features display, LED light, refrigerator door open indication and smart features, size 179 × 91 × 72,5 cm (H × W × D)
  35,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: HISCHL181
5.0 2×
Watch Price/Availability
Keychron K10 Max Swappable RGB Backlight Banana Switch - Black, CZ/SK
Gaming Keyboard - mechanical switch Keychron Super Banana, wireless, backlit, classic (high-profile) keys, Czech and slovak key layout, bluetooth, USB-C input and 2,4GHz radio frequency connection, qmk/via firmware support, grey and black colour, dimensions 4.01 × 44.737 × 13.982 cm (H×W×D)
  3,290,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KCHRON2421