AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,338 Results
3.7 3×
Watch Price/Availability
MUSA Kate Sink/Washbasin Mixer Tap, Standing, Satin 831000
Tap - sink and washbasin, stand, levered control type, material: stainless steel, modern style, with aerator, ceramic cartridge and 360° rotation
  649,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MABhob001
4.7 25×
Watch Price/Availability
KORES KOLORES Selection 72 colours
Coloured Pencils - KORES, triangular form, with soft graphite
  779,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS200a
4.1 16×
Watch Price/Availability
Karlie Incontinence pants for dogs black 74 × 23 cm
Dog Incontinence Pants -, wool and textile, fastening: velcro, suitable for incontinence
+Gift Dog Incontinence Pants Karlie with a value of 259,-
  259,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk0805
4.6 38×
Watch Price/Availability
GORENJE GV520E10
Built-in Dishwasher - energy efficiency class E, noise level 47 dB,, overflow protection and AquaStop, end-of-cycle chime, display and adjustable dish racks, dimensions 81.5 × 44.8 × 55 cm (H×W×D), front panel on the door not included
  8,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: GORMY23
Watch Price/Availability
Rabalux - OUTDOOR LAMP WITH SENSOR 1xE27/25W IP44
Garden Lighting - column for bulb E27 (not included), maximum input power 25 W, height 44,5 cm, width 12 cm, material: plastic, IP44, power plug power supply
  986,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RbX21D727
4.4 63×
Watch Price/Availability
PureVision 2 HD (6 lenses) dioptre: -0.75, curvature: 8.60
Contact Lenses PureVision2 - coloured, monthly, spherical, prescription, clear colour, -0,75 diopter, can be worn while sleeping and tinted for easier handling, 8,6 curvature, 130 DK/t oxygen permeability, 36% water content, 14 mm diameter, material balafilcon A, 6 pcs included, this product is restricted to persons aged 15 and older - 93 Kč/1 pc(s)
  559,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: cocky0558
5.0 4×
Watch Price/Availability
Galmed B-complex forte Opti Galmed 20 tablets
B Complex - vitamin B complex, e.g. vitamin B1 (10 mg), vitamin B2 (10 mg), vitamin B6 (10 mg), vitamin B12 (10 mg) in 1 tablet, 20 tablets
  79,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT15983
Watch Price/Availability
Snaige MRF30FB-P5CB2EH
American Refrigerator -, 4 doors, energy efficiency class E, refrigerator capacity 237 l, freezer capacity 125 l, double-door opening, 2 fridge shelves, 4 freezer trays, 1 cooling circuits, special features display, LED light and zero door start, size 180 × 79 × 62 cm (H × W × D)
New arrival 14,989,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SNAIGled05
4.6 328×
Watch Price/Availability
Rapture ASPIS Black
Gaming Mouse – wireless, Pixart PAW3370 optical sensor, DPI up to 19,000, response time 1 ms, tracking speed 400 IPS, acceleration 50G, frame rate 19,000 fps, RGB backlight, 8 programmable buttons, Kailh GM 8.0 switches (main buttons), lifetime up to 80 million clicks, Kailh GM 2.0 switches (side buttons), lifetime up to 20 million clicks, Teflon glides (replacement glides included), replaceable covers (included), replaceable main button switches (1 pair of TTC Gold switches included, lifetime 30 million clicks), Plug & Play, 430 mAh battery, USB-C connector on mouse body, 1.6m cord length, paracord cable, USB-A connector, software (DPI change, backlight, macros)
-3 % off new 969,- New 999,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTGM008a
4.3 57×
Watch Price/Availability
Siguro Pure Delight pan, diameter 24 cm, ILAG® ceramic
Pan - deep, ceramic, round, compatible with electric, halogen, gas, glass-ceramic and induction cooktops, oven safe, dishwasher safe and non-stick surface, stainless steel exterior surface, ergonomic, stainless steel handle, double, reinforced and sandwich bottom, maximum oven temperature 250 °C, dimensions 5.5 × 24 × 45.5 cm (H×W×L), top rim diameter 24 cm, bottom exterior diameter 18.3 cm, silver colour
Great price 549,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_CS_P924SU
4.6 14×
Watch Price/Availability
Jak z dobré firmy udělat skvělou
Kniha
Amazing Deal 369,- Save 69,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP89371
4.5 220×
Watch Price/Availability
Tefal DT6131E0 Access Steam First
Garment Steamer - power consumption 1300 W, steam output 20 g/min, fast heating, container volume 70 ml, cable length 2,6 m, colour: blue
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFNO481
4.7 36×
Watch Price/Availability
DKNY Be Delicious EdP 30 ml
Eau de Parfum women´s - 2,330 Kč/100 ml
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFA565
Watch Price/Availability
MELLET electric door strut (Kombi) L for Opel INSIGNIA 2017-
Electric Strut - for OPEL vehicles, for trunk, left-side installation, 1 pc per pack, individual compatible models can be found under the Suitable for tab
  2,733,-
Buy
In stock 5 pcs
Order Code: AUPR91300
3.5 29×
Watch Price/Availability
Alza TN-247 Black for Brother Printers
Compatible Toner Cartridge - for Brother DCP-L3510CDW, Brother DCP-L3550CDW, Brother HL-L3270CDW, Brother MFC-L3730CDN, Brother MFC-L3770CDW, Brother HL-L3210CW, yield up to 3000 pages
Great price 1,079,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7078z
Watch Price/Availability
Huanger rover with sounds and lights
Kids Quad Bike - for everybody, suitable from 1,5 years
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HRAkc04735
4.6 502×
Watch Price/Availability
DUREX Originals 50 ml
Gel Lubricant - - 2,780 Kč/1 l
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND019
4.4 3×
Watch Price/Availability
Merach MR-E44 stepper white
Minibike - Under-desk bike, 8 levels of resistance, LCD display 45×35 mm (time, speed, distance, calories), pedaling forward and backward, flywheel 1 kg, load capacity 120 kg, dimensions 515×410×300 mm, weight 9,6 kg, non-slip feet, no assembly required
  2,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmera0072
4.0 2×
Watch Price/Availability
3M Bumpon set of protective stops 12,7 × 3,5 mm, 56 pcs
Adhesive Mount - self-adhesive damping stops made of soft polyurethane rubber, with high slip resistance, noise and vibration damping, without plasticizers, gentle on surfaces, suitable for under furniture, lids, Appliances
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRIdor007
3.7 3×
Watch Price/Availability
MOSH Airflow 616 grey
Office Chair - with synchro tilt, lumbar and head support, armrests are height, top part rotation, orward/backward movement and left / right movement, plastic and revolving, ergonomic construction, mesh upholstery, seat pan padding: PUR foam, plastic wheels universal surface, grey colour, carrying weight: up to 120 kg
Discounted -1 % 6,890,- 6,990,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MSH673b
3.2 6×
Watch Price/Availability
Pretty Cat Bentonite Premium Gold 6 l
Cat Litter - bentonite, odour-absorbing, 6kg /6l - 27 Kč/1 kg
+Gift Cat Litter Pretty Cat with a value of 159,-
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0838
4.3 18×
Watch Price/Availability
WHIRLPOOL WF S3660 CPNE
Cooktop - induction, number of hotplates 4, automatic dishware detection, automatic shutdown, child safety lock, residual heat indicator, power management and automatic overflow protection, rounded, without frame, appearance: black glass, surface glass, connection 230 V and 400 V, Rozměry 5,4 x 59 x 51 cm (V׊×H)
  10,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WHVD076
Watch Price/Availability
Rabalux Ankara 77122
Garden Lighting - column for bulb E27 (not included), height 44 cm, width 13 cm, material: aluminium, metal and plastic, IP44
  1,386,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Rbx25008
5.0 2×
Watch Price/Availability
Isla Medic Acute citrus-honey 20 lozenges
Medical Device - lozenges provide effective relief from severe sore throat, scratching and hoarseness, suitable for dry mouth and irritation of the vocal cords, promote mucous membrane regeneration
  238,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth0762