AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,371 Results
4.8 782×
Watch Price/Availability
GILLETTE Mach3 20 pcs
Replacement Blade Refill - men's, 3 blades, with moisturising strip, compatible with Gillette Mach3 series - 50 Kč/1 pc(s)
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL462
4.6 21×
Watch Price/Availability
Stormred set of Pilates fitness elastics
Resistance Band Set - for pilates, material rubber and polypropylene, red, blue and green
Great price 219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTiron11
4.8 5×
Watch Price/Availability
Nimco LED mirror 60 × 80 cm - touch with brightness and colour adjustment ZP 13002VX
Mirror - with touch control, possibility of continuous light dimming, the possibility of infinitely adjusting the light colour from warm to cool white, wall-mounted, placement on the wall vertically or horizontally, suitable for the bathroom, degree of protection IP44, state-of-the-art LED chips, LED chip lifetime up to 50 000 hours, Czech CE certificate, protection by safety film in case of breakage, glass thickness 5 mm, the mirror frame and the power supply cover are made of aluminium, flicker-free light flicker metric 0.02, automatic memory of the last light setting, mounting kit and cable tie with IP 44 protection included
  6,527,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: NIMzrc133
4.6 8×
Watch Price/Availability
Linex 16, Black
Compasses classic, material: metal, maximum circle diameter 300 mm, colour - black and silver, in package - leads
  181,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LNX003a
Watch Price/Availability
Carnilove Active Dog Dry Made with Duck & Pheasant for Adult All Breeds 12 kg
Dog Kibble for all breeds with low with normal activity, fat 17%, grain-free - 188 Kč/1 kg
  2,259,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMP2742
4.2 32×
Watch Price/Availability
CONCEPT OPP2060
Extractor Hood sub-mounting, energy class C, noise level: 63 dB, suction performance 175 m3/h, performance settings: 3, filter type: fat, upper outlet diameter: 12 cm, backflow valve, width: 60 cm
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: CON715b
4.9 102×
Watch Price/Availability
AlzaPower LRC30 LED Reading Lamp black
Clip On Light - 27 LEDs, adjustable brightness (4–55lm) and colour temperature (2,700–6,000K), clip-on attachment, flexible arm, integrated battery (1,000mAh), CRI > 80, compact design, button control, 30-minute timer, low battery indicator
-5 % off new 379,- New 399,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWLED-320
Watch Price/Availability
Luminous Labs Essential
Red Light Panel
  15,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTlula002
Watch Price/Availability
Nutriburst Premium Triple Immunity gummies with C, D3, zinc and elderberry, berries, 60 pcs
Dietary Supplement - vegan gummies with forest fruit flavour, vitamins C, D3 and zinc, elderberry extract, immunity support
Discounted -3 % 529,- 549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOST210
4.7 21×
Watch Price/Availability
ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless (ROG NX Snow) - CZ/SK
Gaming Keyboard - mechanical switch, wireless, dynamic backlighting, classic (high-profile) keys, Czech and slovak key layout, bluetooth, USB-C input and 2,4GHz radio frequency connection, black colour, dimensions 4 × 37.7 × 13.1 cm (H×W×D)
  4,890,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: NA706q3gh1
4.3 8×
Watch Price/Availability
Tefal SENATOR Stainless Steel Vacuum Flask with Cup 0.7L
Thermos - volume 700 ml, material stainless steel, 100% airtight, 100% hermetically sealed, double wall, weight 512 g, beverage stays cold for 24h, beverage stays hot for 12h
  849,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFE058
4.9 119×
Watch Price/Availability
Hana
Kniha
Great price 259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP251645
4.8 109×
Watch Price/Availability
PHILCO PHAF 2000
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 200 °C, display, lid with viewing window, dishwasher safe parts, interior light, timer, automatic shutdown and temperature regulation, 6 programs, power consumption 1200 W, 5.5 l capacity, container, 1 frying basket, weight 7.94 kg, dimensions 24.8 × 29.7 × 28.8 cm (H×W×D)
  1,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIHF78
4.9 24×
Watch Price/Availability
MOSCHINO Toy 2 EdP 30 ml
Eau de Parfum women´s - 2,897 Kč/100 ml
  869,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFC2435
Watch Price/Availability
MELLET electric door strut L=P for VW TIGUAN ALLSPACE 2017-
Electric Strut - for SEAT and VW vehicles, for trunk, suitable for left and right-side installation, 1 pc per pack, individual compatible models can be found under the Suitable for tab
  2,172,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR91342
3.0 10×
Watch Price/Availability
Alza T2661 Black for Epson Printers
Compatible Ink - for Epson WorkForce WF-100
Great price 329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7393e
4.8 230×
Watch Price/Availability
JELEN soap powder 15 kg (300 washes)
Washing Powder - all-purpose, removes stains while washing, from the Czech Republic, number of washes: 300 Washes, 15000 g - 3.33 Kč/washing - from 67 Kč/1 kg
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR524
4.3 498×
Watch Price/Availability
Stormred Shaker red, 700ml
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: red
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgom004
4.7 45×
Watch Price/Availability
Siguro Towel Comfy Touch, Dusty Pink, 50 x 100 cm
Towel - Classic
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_TW_C251P
3.7 19×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Tray T120 Black
Holder - under-table compartment, for small office items, rotates through 360°, load capacity: 3kg, for worktops from 18mm
Great price 329,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AEY0640d
Watch Price/Availability
M-PETS HAIRDO Stainless steel claw pliers with spring
Cat Nail Clippers - material stainless steel, with a spring, non-slip handles, security lock, dimensions 13,5 × 6,5 × 2 cm
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0887
4.4 19×
Watch Price/Availability
MORA VDP 645 GB3
Cooktop - gas, number of hotplates 4, burner safety element, rounded, appearance: anthracite, surface glass, connection 230 V and NATURAL GAS, Rozměry 8 x 58 x 50 cm (V׊×H)
  3,590,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MORVD001
Watch Price/Availability
Rabalux LUXIN 74047
Table Lamp -, lamp cap E14 for bulb E14 (not included), max. power input 230 W, with switch, power plug, lead length 1,3 m, height 33 cm, width 20 cm, material: metal, glass and textile, IP20
New arrival 884,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Rbx25163
4.5 29×
Watch Price/Availability
GLASSA reading glasses G 129, +4.50 dio, pink
Glasses - women's / girls', UV protection of Without UV protection, lens colour: clear, frame colour: black and pink
  229,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Bryle2125