AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,268 Results
4.3 8×
Watch Price/Availability
HISENSE H23MOBS5H
Microwave freestanding, input power 1250W, volume 23l, number of power levels: 11, microwave heating performance 800W, plate size 27 cm, defrosting
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HISMW005
Watch Price/Availability
TESLA LED 18/24W, 230V, 1800/2400lm, 3000/4000/6000K, Ra 80, 200st, IP65, round
Ceiling Light - LED, power input 18 W, luminous flux 1800 lm, neutral light, height 5,85 cm, width 28 cm, length 28 cm, material: plastic, IP65
  949,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TslLight25009
Watch Price/Availability
Hrotlife Ginseng 90 capsules
Ginseng - supports physical and mental performance, immune system, concentration and memory
  429,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HROTlek21
Watch Price/Availability
Niquitin Clear 21mg 7 transdermal patches
Medicinal Product – used for smoking cessation, contains nicotine, for adults only
  519,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth0101
5.0 3×
Watch Price/Availability
Tefal Saucepan 20cm INGENIO Excellence Fusion P00630
Saucepan - made of aluminium, diameter of 20 cm, volume of 2,7 l, suitable for gas, electric, induction, glass-ceramic and halogen hobs, oven safe
  749,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFRE705
4.8 4×
Watch Price/Availability
Atopický ekzém
Kniha
  309,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0462678
5.0 2×
Watch Price/Availability
TESLA SlowCook S900 Plus + 3 roky záruka
Slow Cooker - classic cooking function, integrated temperature probe, cooking to target temperature and constant temperature for up to 24 h, also suitable for sous vide, 3 cooking modes, delayed start, temperature maintenance, volume 5,6 l, in the equipment display, dishwasher safe accessories, removable container, maintaining the temperature, temperature control and delayed start, ceramic inner surface, power consumption 290 W, lid included, dimensions 32 × 43 × 28.5 cm (H×W×D), weight 5,1 kg, black and silver colour
  2,489,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TESPH729
5.0 1×
Watch Price/Availability
KUNDAL Night Repair Hair Lotion Into The Dream 100 ml
Hair Treatment - unisex, leave-in, for greasy hair and dry, effect: hydration, growth and volume - 289 Kč/100 ml
Amazing Deal 289,- Save 110,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL10481
3.0 1×
Watch Price/Availability
Marvelous Car shampoo with nano wax
Car Wash Soap - with wax, designed for the body, suitable for matt varnishes, improves shine, protects paint, dissolves deposits and water-repellent, for manual and contactless washing, lasts for 5 washes, active ingredients nanoparticles, volume 500 ml - 618 Kč/1 l
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: CARaaa0276
5.0 4×
Watch Price/Availability
Alza MLT-D103L Black for Samsung Printers
Compatible Toner Cartridge for ML-2900 Series, ML-2950ND, ML-2950NDR, ML-2950 Series, ML-2951D, ML-2955DW, ML-2955FW, ML-2955ND, ML-2955 Series, SCX-4726FN, SCX-4727FD, SCX-4728FD, SCX-4728FW, SCX-4729FD, SCX-4729FW, SCX-4729FWX, SCX-4729 Series; yield up to 2500 pages
Great price 979,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7859
4.8 143×
Watch Price/Availability
LOVELA Baby gel capsules for washing 36 pcs
Washing Capsules children's, for colour and white, for allergy sufferers and sensitive skin, 36 pc(s) in package - 9.14 Kč/1 pc(s)
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR1804
4.6 54×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Rice pudding with plums
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 827 kJ, weight 250g - 636 Kč/1 kg
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2597
4.3 15×
Watch Price/Availability
NOHEL GARDEN Mini planter MEDIUM, plastic, 47 x 16 x 12 cm
Seedling Tray
  from  148,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NOHG026
5.0 1×
Watch Price/Availability
OXYBAG Student Backpack Oxy Runner Yellow
School Backpack -, dimensions: 44×30×16cm, accessories: lightweight construction
  999,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToxybat41
1.0 1×
Watch Price/Availability
Arden Grange GF Cat Adult with fresh Chicken & Potato 2 kg
Cat Kibble for all breeds with low with normal activity, fat 19%, with Joint Nutrition, grain-free, taurine - 240 Kč/1 kg
  479,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMK1434
3.8 5×
Watch Price/Availability
SEVERIN MW 7918 AIR FRY
Microwave freestanding, input power 900W, volume 25l, number of power levels: 10, microwave heating performance 900W, grill performance 1000W, plate size 28 cm, hot air, grille and toasting crisp
  4,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SEVMW036
Watch Price/Availability
Rabalux Rust 77153
Garden Lighting -, LED, power input 15 W, luminous flux 1500 lm, adjustable light temperature (2700-6500K), height 22 cm, width 22 cm, material: plastic, IP65
-11 % off new 429,- New 484,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Rbx25032
Watch Price/Availability
Hrotlife Omega-3 Premium 2000 mg 90 capsules
Omega 3 - support normal heart, brain and eye function
  349,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HROTlek29
4.8 47×
Watch Price/Availability
MOVit Energy Liposomal Vitamin C 500 mg, 60 capsules
Vitamin C - capsules, 500 mg of the active substance, 625% RHP, liposomal release, 60 capsules, for adults - 6.56 Kč/pcs
Great price 394,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTmoe009
4.5 8×
Watch Price/Availability
b.box Snack box small Looney Tunes
Lunch Box - divided, volume 0.35 l, dimensions 11 × 16.5 × 6.1 cm (H×W×D), lid with clips, suitable for microwave ovens, material: silicone and polypropylene, blue and yellow colour, fairy-tale, films and abstract theme
  399,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls14655
5.0 4×
Watch Price/Availability
Vánoční prasátko
Kniha
Great price 299,- Save 27,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0455562
4.9 16×
Watch Price/Availability
Tefal EY846HE0 Easy Fry Silence Grey
Hot Air Fryer - temperature range from 40 to 220 °C, display, lid with viewing window, dishwasher safe parts, interior light, temperature maintenance, temperature regulation and automatic programs, 10 programs, comes with removable container, power consumption 1800 W, 7 l capacity, 1 frying basket, cable length 0,9 m, weight 5.4 kg, dimensions 29.5 × 41 × 33.4 cm (H×W×D)
  3,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFHF8401
3.0 2×
Watch Price/Availability
HUGO BOSS Boss The Scent For Him Magnetic EdP 100 ml
Eau de Parfum - for men, fruity main scent, leathery secondary scent, vanilla fragrance, volume 100 ml - 2,079 Kč/100 ml
Discounted -10 % 2,079,- 2,319,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFH1084
5.0 1×
Watch Price/Availability
A-PRO BRONX black leather moto gloves 2XL
Motorcycle Gloves - unisex, year-round, winter, summer, vernal and autumn, material synthetic leather, style: café racer, Sport, Urban, motocross and Scooter, colour: black, size XXL
  790,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: MOTO33369