AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,256 Results
4.9 9×
Watch Price/Availability
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g
Porridge , energy value per 100g: 426 kcal
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B07
4.5 4×
Watch Price/Availability
FALCO Writing desk Felix 519, white
Writing Desk - rectangular, with dimensions 75,6×109,3×48,5 cm (H × W × D), drawers and police, total weight 26 kg
  3,090,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: FALstul07
5.0 1×
Watch Price/Availability
HERLITZ 464 woodless, lined with margins - pack of 3
Exercise Book - set of 3 pc(s) notebooks for school, format A4, lined, 60 sheets, paperback
  153,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRL123a
Watch Price/Availability
My Friend protective paw ointment for dogs and cats 50 ml
Cream
Great price 98,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0944
5.0 3×
Watch Price/Availability
HAIER Electric vacuum wine stopper
Wine Cork - vacuum, plastic
  549,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HAIPRIS24
4.0 8×
Watch Price/Availability
BOT Smart LED strip Neon, RGB, 5 m
LED Light Strip - smart, 500 cm, dimmable, self-adhesive, adjustable light colour, mains power supply, compatible with Apple Siri shortcuts, Tuya and Smartlife, supported OS: Android and iOS, mobile app in Czech, one piece in package
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: HOMEaaa0448
Watch Price/Availability
Oscillococcinum oral granules 30 × 1 g
Homeopathic Remedies - a multi-component medicinal product traditionally used in homeopathy for the prevention and treatment of flu-like conditions, such as fever, chills, headache, fatigue and muscle pain, for prevention and for acute treatment from the first symptoms, the pack contains 30g of granules
  619,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth046
Watch Price/Availability
Ambrobene 75 mg 20 capsules
Medicinal Product - for wet coughs, effectively dilutes mucus and facilitates expectoration, for adults and adolescents from 12 years of age
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth0021
4.8 22×
Watch Price/Availability
Tefal MASTER SEAL TO GO round salad bowl 1,0 L K3100112
Storage Jar -
  269,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFSM007
5.0 71×
Watch Price/Availability
Šaty pro Aponi: mini miki
Kniha
  617,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0215844
4.2 135×
Watch Price/Availability
Hyundai VS 100
Vacuum Sealer - welder film, power of 125W, max sealing width of 30cm, number of bags in pack: 1 pc(s), automated
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HYUVA978
4.7 22×
Watch Price/Availability
LATTAFA Oud Mood EdP 100 ml
Eau de Parfum - for men and women, woody main fragrance, volume 100 ml - 459 Kč/100 ml
  459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFL1027
Watch Price/Availability
ACI 5790804 Rear View Mirror for VW TRANSPORTER T5
Rearview Mirror - manual control, Right
  2,124,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR19728
3.0 20×
Watch Price/Availability
Alza CN045AE No. 950XL Black for HP Printers
Compatible Ink - for HP OfficeJet Pro 251DW, OfficeJet Pro 276DW, OfficeJet Pro 8100 EPRINTER, OfficeJet Pro 8600 e-All-In-One, OfficeJet Pro 8600 Plus e-All-In-One, OfficeJet Pro 8600 Premium e-All-In-One, OfficeJet Pro 8610 e-All-In-One, OfficeJet Pro 8615 e-All-In-One, OfficeJet Pro 8616 e-All-In-One, OfficeJet Pro 8620 e-All-In-One, OfficeJet Pro 8625 e-All-In-One, OfficeJet Pro 8630 e-All-In-One, OfficeJet Pro 8640 e-All-In-One, OfficeJet Pro 8660 e-All-In-One; 80ml
Great price 419,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7521
4.9 157×
Watch Price/Availability
GILLETTE Venus Extra Smooth, women's replacement heads, 4 pcs
Replacement Blade Refill - women's, 5 blades, with moisturising strip and swinging, compatible with Gillette Venus series - 107 Kč/1 pc(s)
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL023
4.7 35×
Watch Price/Availability
Bery Jones Almond Coconut 250g
Nuts - almonds coated first in coconut, then in white chocolate (40%) and finally in milk chocolate (39%) with a cocoa solids content of at least 30%, a delicious combination of sweetness, crunchiness, and an exotic touch, great as a dessert, with coffee, or just as a snack, the ideal choice for nut and chocolate lovers, practical resealable packaging - 716 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_CN_250B01
4.4 30×
Watch Price/Availability
Bellatex cotton 90/381 brown semicircle, 140 × 200, 70 × 90
Bed Linen - pillow and duvet set, material: cotton, reversible, zipper, washing type: machine washable, washing temperature 60 °C, pillowcase dimensions 70 × 90 cm (W×L), duvet cover dimensions 200 × 140 cm (L×W), beige, brown and orange colour
  869,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BELpovl41
5.0 1×
Watch Price/Availability
OXYBAG School set 3 pcs PREMIUM LIGHT Pegasus
School Set - suitable girls, school set contains pencil case, sack and briefcase
  2,549,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OBG147a
Watch Price/Availability
Carnilove Active Dog Dry Made with Duck & Pheasant for Adult All Breeds 1.5 kg
Dog Kibble for all breeds with low with normal activity, fat 17%, grain-free - 219 Kč/1 kg
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMP2740
3.4 6×
Watch Price/Availability
CARE + PROTECT Perfume tablets for dryer
Dryer Fragrance – floral,, for 20 dryer cycles, 20 pc(s) in package - 11.45 Kč/1 pc(s)
  229,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CAPRIS100
4.0 4×
Watch Price/Availability
Eurakles LUISA outdoor LED, IP65 36 W 2600 lm 4000 K, anthracite, hinged
Wall Lamp - LED, power input 36 W, luminous flux 2600 lm, neutral light (4000 K), height 9 cm, width 11,2 cm, material: metal, IP65
  1,390,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: EURsve008
Watch Price/Availability
Canesten cream 50 g
Medicinal Product - an effective broad-spectrum antifungal with clotrimazole for the treatment of ringworm, canesten is very easy to apply and spread, quickly absorbed, intended for the treatment of inflammations caused mainly by yeasts and fungi, canesten cream is for adults and children from 2 years of age
Amazing Deal 299,- Save 50,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth321
Watch Price/Availability
Stoptussin drops 25 ml
Medicinal Product - designed to treat dry, irritating, coughs of various origins (viral infections of the upper and lower respiratory tract, pharyngitis, larynx, bronchial tubes, lungs, to soothe coughs before and after surgery, in asthma, in tuberculosis, etc. )
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth165
4.6 48×
Watch Price/Availability
LAMART Cutlery set 24pcs CARMEN LT5001
Cutlery Set - stainless steel, dishwasher-safe
  579,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMNPR01