AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,264 Results
4.3 5×
Watch Price/Availability
Paint with water again and again Ice Kingdom
Water Painting
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0482776
4.9 30×
Watch Price/Availability
Lauben DualZone® Air Fryer 8000BC
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, lid with viewing window, dishwasher safe parts, interior light, timer, automatic shutdown, temperature regulation, dual cooking and automatic programs, 8 programs, comes with removable container, power consumption 2700 W, 8 l capacity with non-stick coating, 2 frying baskets, cable length 0,75 m, weight 7.4 kg, dimensions 30 × 38 × 39 cm (H×W×D)
  3,998,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAUhrf18
5.0 9×
Watch Price/Availability
MOSCHINO Toy 2 Bubble Gum EdT 30 ml
Eau de Toilette for Her - 2,830 Kč/100 ml
  849,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFC3486
1.0 1×
Watch Price/Availability
Marvelous Premium Wheel Cleaner
Alu Disc Cleaner
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: CARaaa0119
4.0 20×
Watch Price/Availability
Alza CRG-045(H) Yellow for Canon Printers
Compatible Toner Cartridge - for i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cdw, MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx, yield up to 2200 pages
Great price 1,089,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7243
4.8 36×
Watch Price/Availability
WILKINSON Hydro 5 Skin Protection Sensitive 4 pcs
Replacement Blade Refill - men's, 5 blades, swinging and with moisturising pads, compatible with Wilkinson Hydro series - 87 Kč/1 pc(s)
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL548
4.9 98×
Watch Price/Availability
Cast iron dumbbell covered with vinyl HMS 5 kg
Dumbell - single-hand, fixed, bar surface vinyl, weight 5 kg, core material steel, surface material vinyl, grip diameter 35 mm
Great price from  441,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPThmcn30
4.8 12×
Watch Price/Availability
CHAMPION Fungicide 50WG, 4 x 50 g
Fungicide Fungicide - 1,116 Kč/1 l
  279,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NOHG005
3.3 3×
Watch Price/Availability
HP-OC 300 II/INT BX
Calculator - tabletop, battery power, 1row display, square roots, percentage calculation
  429,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HPK005a
Watch Price/Availability
LOUIE special dog shampoo 250 ml
Dog Shampoo - 250ml, cleans hair, moisturises hair and antiparasitic
  299,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0910
4.7 3×
Watch Price/Availability
ELICA ERA C IX/A/52 - 5 let záruka po registraci na www.elicacr.cz
Extractor Hood built-in, energy class D, suction performance 368 m3/h, filter type: carbon and fat, width: 52 cm
  3,410,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ELIDI079
4.5 4×
Watch Price/Availability
IMMAX WOOD LED with built-in battery, CCT, dimmable + prodloužená záruka o 1 rok ZDARMA
Table Lamp - dimmable, luminous flux 200 lm, adjustable light temperature (3000-5000K), touch control, battery-powered, height 29,5 cm, width 8,8 cm, material: plastic, IP20
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: IMMX24060
Watch Price/Availability
Octenisept 0.1 g/100 g Skin spray 250 ml
Medicinal Product - liquid antiseptic for wound skin and mucous membranes, suitable for repeated, supportive, antiseptic treatment of acute and chronic wounds, surgical wounds, decubitus and burns
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth763
Watch Price/Availability
Brufen Combi 500mg/200 mg 20 tablets
Medicinal Product - watery rhyme
  119,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth0031
5.0 10×
Watch Price/Availability
LAMART Saucepan with lid 16cm, 1.8L PRESTIGE LTSS1695
Pot - diameter of 16cm, volume of 1,9l, outer surface: stainless steel, inner surface: stainless steel, handle made of stainless steel, suitable for gas hobs, electric hobs, induction hobs, glass-ceramic hobs
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMNH006
4.4 3×
Watch Price/Availability
Stopy v dešti
Kniha
Great price 379,- Save 37,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0498407
4.5 159×
Watch Price/Availability
Rohnson R-7524 Safe Touch
Electric Kettle volume: 1.7l, power: 2200W, material: stainless steel, dual coat, swivel base, hidden spiral and cable storage compartment, type of filter: none, red
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHRK845
5.0 1×
Watch Price/Availability
AVEENO Soothing toner with oats 200 ml
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal and dry skin types - 135 Kč/100 ml
Amazing Deal 269,- Save 30,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5774
Watch Price/Availability
ACI 5740808 Rear-View Mirror for VW PASSAT B7
Rearview Mirror - power control, heated and blinker, Right
  3,084,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR19657
4.0 1×
Watch Price/Availability
Alza W2213A No. 207 purple for HP printers
Compatible Toner Cartridge for HP colour LaserJet Pro M255dw, MFP M282nw, MFP M283fdn, MFP M283fdw, yield up to 1250 pages
Great price 1,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7784u5d5
4.8 279×
Watch Price/Availability
PRIMEROS Innocent Ultra Thin Condoms, 12 pcs
Condoms - extra thin, with flavour, latex, one kind, regular lubrication, - 17.42 Kč/1 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND062
4.6 18×
Watch Price/Availability
Bery Jones White Chocolate Pretzels 500g
Pretzels - crispy pretzels covered in fine white chocolate, a combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift, practical resealable packaging - 498 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_CP_500B04
4.0 8×
Watch Price/Availability
ABUS D45N 45/60B
Cylinder - security class: RC3, resistant to drilling, dimensions: 45/60, 5 keys included
  499,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ABUS311
3.3 4×
Watch Price/Availability
KOH-I-NOOR 3554/24 - Zebra school crayons - 24 pcs
Coloured Pencils - KOH-I-NOOR, hexagonal form, with hard graphite
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KINpast004