AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,315 Results
Watch Price/Availability
A-PRO ROADER - black leather moto gloves XS
Motorcycle Gloves - unisex, year-round, winter, summer, vernal and autumn, material cowhide, style: café racer, Sport, Urban, motocross and Scooter, colour: black, size XS
  889,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: MOTO33377
4.0 20×
Watch Price/Availability
Alza CRG-045(H) Cyan for Canon Printers
Compatible Toner Cartridge - for i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cdw, MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx, yield up to 2200 pages
Great price 1,089,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7241
4.6 502×
Watch Price/Availability
DUREX Strawberry 50 ml
Gel Lubricant - - 3,180 Kč/1 l
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LUB012
4.6 37×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Garden-style chicken with beans
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 396 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2593
5.0 1×
Watch Price/Availability
Ceresit Liquid Cardboard, 7 kg
Liquid Plaster -
  839,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CERlep026
4.9 32×
Watch Price/Availability
KORES KOLORES 14 pcs / 12 + 4 Colours
Coloured Pencils - KORES, triangular form, with soft graphite
  89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS260a
Watch Price/Availability
Wolfsblut Dog Adult Western Cape ostrich with banana 2 kg
Dog Kibble for all breeds with low with normal activity, fat (animal and chicken ) 7%, grain-free, hypoallergenic and diet - 302 Kč/1 kg
  619,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMP2486
Watch Price/Availability
CANDY CII647CCAR Idea
Cooktop - induction, number of hotplates 4, child safety lock, power management and automatic overflow protection, straight, without frame, appearance: black glass, surface glass, connection 230 V and 400 V, Rozměry 5,2 x 59 x 52 cm (V׊×H)
New arrival 4,149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CANVD074
Watch Price/Availability
Philips Doris outdoor LED luminaire 1 × 6 W 600 lm 2700 K 22 cm IP54, white
LED Light - power input 6 W, luminous flux 600 lm, material: metal and plastic,, IP54
  747,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: PHIosv096
Watch Price/Availability
Olfen 140 mg medicinal patches 10 pcs
Medicinal Product - medicinal plasters guarantee relief from pain in muscles and joints of the limbs, continuous effect for 12 h, used for short-term treatment of pain in acute stretching, sprains or bruising of the limbs due to injuries, e.g. for sports injuries, this medicine can be used by adults and adolescents from the age of 16
  469,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth768
4.8 33×
Watch Price/Availability
GLASSA Blue Light Blocking Glasses PCG 05, dioptre: +3.50 white
Computer Glasses - unisex, to the computer, 95 % protection against blue light, rectangular, plastic, clear glass colour, white and black colour of the rims, UV protection UV400, cleaning cloth and soft case included, width of glasses 13,3 cm
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: Bryle0116
4.7 6×
Watch Price/Availability
LAMART Pancake pan 28cm NATUR LT1290
Pan - for pancakes, aluminium, round, compatible with electric, gas, glass-ceramic and induction cooktops, dishwasher safe and non-stick surface, aluminium exterior surface, ergonomic, plastic handle, reinforced bottom, height 1.7 cm, top rim diameter 28 cm, black colour
  419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMPA18
Watch Price/Availability
Pracovní sešit Už mluvím anglicky: Pracovní sešit pro děti
Kniha
Amazing Deal 139,- Save 21,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0487306
4.6 20×
Watch Price/Availability
TrueLife FitScale W1 BT Black
Bathroom Scale
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRUosva587
4.7 3×
Watch Price/Availability
VERSACE Eros Flame Deo Spray 100 ml
Deodorant - for men, spray,, protective, against odor, volume: 100 ml - 719 Kč/100 ml
  719,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO750
Watch Price/Availability
ACI 1566817 Rear-View Mirror for Dacia DOKKER, Dacia LODGY
Rearview Mirror - power control, heated, Left
  2,500,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR20317
4.3 5×
Watch Price/Availability
Alza TN-2120 Black for Brother Printers
Compatible Toner Cartridge - for DCP-7030, DCP-7032, DCP-7040, DCP-7045N, HL-2140, HL-2150N, HL-2150 NR, HL-2170N, HL-2170 Series, HL-2170W, HL-2170WR, MFC-7320, MFC-7320W, MFC-7340, MFC-7440N, MFC-7440W, MFC-7840W, LENOVO LJ 2200, yield up to 2600 pages
Great price 959,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7059
4.7 183×
Watch Price/Availability
SAVO Perex Fresh scent 1,2 l
Laundry Whitener for bleaching laundry, removes dirt and stains already during pre-washing
Great price 84,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC275
4.8 636×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts natural 500g
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 500 g - 538 Kč/1 kg
Great price 269,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MX_500B02
5.0 3×
Watch Price/Availability
Den Braven Double-sided adhesive fasteners. Tape 15x2mmx10m RL in box
Duct Tape - reversible, tape width of 15mm, roll of 10m - 19.90 Kč/1 m
  199,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DENBRA241
5.0 1×
Watch Price/Availability
OXYBAG Student Backpack Oxy Runner Olive
School Backpack -, dimensions: 44×30×16cm, accessories: lightweight construction
  999,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToxybat39
Watch Price/Availability
Pet Pro Floating toy for dogs - turtle, 23 cm
Dog Toy size: 23 × 20,5 × 8 cm, material: polyester
  299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhr3650
Watch Price/Availability
TURBOAIR CERTOSA IX/A/90/PB
Extractor Hood chimney, energy class D, noise level: 68 dB, suction performance 395 m3/h, filter type: fat, upper outlet diameter: 15 cm, width: 90 cm
  2,890,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ELIDI261
Watch Price/Availability
Philips 50494/30/P0 - LED Spotlight MYLIVING BOX 4xLED/4,5W/230V
Spot Lighting - LED, dimmable, 230 V, luminous flux 2000 lm, warm light (3000 K), IP20 protection
  1,290,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: PpHls21D274