AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,215 Results
Watch Price/Availability
Nekton Booster 30 g
Bird Supplement - for all species, suitable for consumption before the show, weight 0,03 kg - 7,300 Kč/1 kg
Great price 219,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpt0494
2.0 1×
Watch Price/Availability
ELICA LANE IX/A/72 - 5 let záruka po registraci na www.elicacr.cz
Extractor Hood built-in, energy class B, noise level: 65 dB, suction performance 650 m3/h, filter type: fat, upper outlet diameter: 15 cm, backflow valve, width: 71,4 cm
  8,298,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ELIDI196
Watch Price/Availability
Philips Outdoor recessed Low Voltage LED spotlight 1x6 W black
Garden Lighting -, power input 6 W, luminous flux 660 lm, height 11,9 cm, width 7,2 cm, material: aluminium and glass, IP44
  788,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: RABosv067
Watch Price/Availability
Tantum Verde Lemon 3 mg 20 lozenges
Medicinal Product - used for the symptomatic treatment of inflammatory processes associated with pain in the oral cavity and pharynx, contains benzydamine hydrochloride, for adults and children from 6 years of age, 20 lozenges
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth0601
4.4 49×
Watch Price/Availability
GLASSA reading glasses G 230, +3.50 dio, grey/black
Glasses - men's / boys', UV protection of Without UV protection, lens colour: clear, frame colour: black and grey
  311,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: Bryle2225
5.0 1×
Watch Price/Availability
ORION Serving set BLACK Ceramic bowl + tray acacia + handle
Serving Set - set of 3 ceramic bowls in a round acacia wood tray, practical handle for easy carrying
  399,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORISRV42
Watch Price/Availability
Dívka v bouři: Všechno, co by dívky (a jejich rodiče) měly vědět o pubertě
Kniha
Great price 299,- Save 21,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0499402
4.5 63×
Watch Price/Availability
Rohnson R-991
Drip Coffee Maker - electric, power input: 750 W, volume: 1,25l, 10 cups of coffee, filter type: washable,
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHPr707
4.4 6×
Watch Price/Availability
MICHAEL KORS Gorgeous! EdP 50 ml
Eau de Parfum women´s - 1,958 Kč/100 ml
  979,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRmisc2243
Watch Price/Availability
ACI 1905817 Rear View Mirror for Ford KUGA
Rearview Mirror - power control, aspheric, heated, foldable and blinker, Left
  3,772,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR20880
5.0 4×
Watch Price/Availability
Alza TN-910 Black for Brother Printers
Compatible Toner Cartridge - for Brother MFC-L9570CDW, Brother HL-L9310CDW, yield up to 9000 pages
Great price 1,089,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7096m
4.8 275×
Watch Price/Availability
SCHWARZKOPF TAFT Power 5 Hairspray 250 ml
Hairspray - pro all hair types, strong hold, volume 250 ml - from 62 Kč/100 ml
  from  132,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STL063
4.5 100×
Watch Price/Availability
Lifefit YOGA MAT RELAX DUO, 183x58x0,6cm, blue
Yoga Mat - dimensions 183 × 58 cm (L×W), thickness 0,6 cm, washable, NBR material, strap included, blue colour
  525,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT16443
4.7 136×
Watch Price/Availability
Ceresit Sanitary silicone CS 25 almond brown, 280 ml
Silicone Sealing acetate sealant for filling expansion joints between tiles in interior and exterior, Increased resistance to mould - MicroProtect triple protection, permanently elastic, waterproof, resistant to high temperatures, for interior and exterior
  249,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PDchem45
5.0 5×
Watch Price/Availability
BAAGL Kidney Snap Rose GRS
Bum Bag , 14×38×9 cm
  529,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BAL448a
Watch Price/Availability
Qiushi Round Plush Pet Bed Beige 70cm
Pet Bed - for cats and dogs, round, suitable for medium breeds, material: polyester, dimensions 70 × 70 × 15 cm (L×W×H), beige colour, multicolour design
New arrival 649,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPpe1342
Watch Price/Availability
MELICONI 621037 BBQ and Oven Spray
Oven & Grill Cleaner
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MELIPR062
Watch Price/Availability
Philips DIAMOND LED ceiling luminaire 6,5 W, 1050 lm, 4000 K
LED Light - power input 7 W, luminous flux 1050 lm, neutral light (4000 K) material: metal and plastic,, IP20
  586,-
Buy
In stock 4 pcs at the supplier's
Order Code: PHILsvet11
Watch Price/Availability
Calcichew D3 500 mg/200 IU 60 chewable tablets
Medicinal Product - is used for the prevention and treatment of calcium and vitamin D deficiency and, after consultation with a doctor, as an adjunct in the treatment of osteoporosis (thinning of the bones), vitamin D and calcium are used as an adjunct in the specific treatment of osteoporosis in patients at risk of vitamin D and calcium deficiency, the product is not suitable for children under 4 years of age, children over 4 years of age may take the product only after consultation with a doctor
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth307
4.2 133×
Watch Price/Availability
GLASSA Blue Light Blocking Glasses PCG 03, diopter: +3.50 black
Computer Glasses - unisex, to the computer, 95 % protection against blue light, round, plastic, clear glass colour, black colour of the frames, UV protection UV400, cleaning cloth and soft case included, width of glasses 14 cm
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: Bryle0070
5.0 9×
Watch Price/Availability
Tefal Precision K2890124 Paring knife 9 cm
Kitchen Knife - stainless steel, blade length 9cm, paring,
  379,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFNZ63
Watch Price/Availability
Sapiens: ilustrované dějiny
Kniha
Amazing Deal 429,- Save 50,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0498363
4.7 263×
Watch Price/Availability
Siguro AF-R551SU Air Fry Deluxe
Hot Air Fryer - digital controls, max. temperature 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, timer, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 8 programs, comes with removable container and french fry basket, power consumption 1700 W, 5 l capacity, aluminium container with non-stick coating, cable length 1 m, weight 6.5 kg, dimensions 31.8 × 29.8 × 23.2 cm (H×W×D)
Great price 2,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_AF_R551SU
4.0 2×
Watch Price/Availability
KENZO Flower By Kenzo EdP 30 ml
Eau de Parfum women´s - 3,297 Kč/100 ml
  989,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFC2611