AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
23,174 Results
3.5 10×
Watch Price/Availability
Alza PGI-35 Black for Canon Printers
Compatible Ink - for Pixma IP100, Pixma IP110 printers, 9ml, yield up to 190 pages
Great price 199,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7211
4.8 894×
Watch Price/Availability
Swiffer Duster Duster Set: 1 Handle + 4 Replacements
Duster - captures up to 3 times more dust, hair and lint than a traditional duster, 1× handle, 4× duster
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL627
4.9 9×
Watch Price/Availability
Thruster Light Fighter 30
Badminton Racket suitable for advanced players - fast and aggressive style, balance: head heavy, flexible flex, weight: 77g
  1,876,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTpro117
4.0 3×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS Charger 12V 24FCH12V
Cordless Tool Charger
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT070
5.0 1×
Watch Price/Availability
Oxybag Thermos OXY ViBE 500 ml Geometric
Thermos
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OBG229a
Watch Price/Availability
Wolfsblut Dog Adult Wild Duck & Turkey 2 kg
Dog Kibble for all breeds with low with normal activity, animal protein 22%, meat content in dry matter 17%, fat (poultry) 12%, grain-free, probiotics - 273 Kč/1 kg
Great price 559,- Save 24,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMP2478
4.6 19×
Watch Price/Availability
Siguro HD-T320S Telescopic hood
Extractor Hood built-in, energy class A+, noise level: 62 dB, suction performance 350 m3/h, performance settings: 2, filter type: carbon and fat, upper outlet diameter: 15 cm, backflow valve, width: 59,9 cm
  2,179,-
Buy
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_HD_T320SU
Watch Price/Availability
Philips Rivano LED spotlight 8,4 W, 800 lm, 2700 K, IP20, black
Decorative Lighting Philips, 120 mm, 8.4 W, 800 lm, The light source is integrated, Black, Metal, IP20, 408 mm, 177 mm, Can't dim, Points, 220 V - 240 V, G, 20.000 h, Modern, Warm white, In the hallway, Kitchen, In the bedroom, For the living room, The study, In the study
  1,538,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: PHIosv019
Watch Price/Availability
Septabene eucalyptus 3 mg/1 mg 16 lozenges
Medicinal Product - anti-inflammatory, analgesic and antiseptic medicinal product for local oral use, septabene eucalyptus disinfects the mouth and throat and relieves symptoms of sore throat, like pain, redness, swelling, sensation of heat and malfunction
  159,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth901
4.1 11×
Watch Price/Availability
GLASSA Blue Light Blocking Glasses PCG 029, +2,00 dio, black and red
Computer Glasses - unisex, to the computer, 95 % protection against blue light, rectangular, plastic, clear glass colour, black and red colour of the rims, UV400 and UVB protection, cleaning cloth and soft case included, width of glasses 13,6 cm
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: Bryle2423
Watch Price/Availability
Tefal Set of 3 pcs Emotion pans + E327S3
Cookware Set - compatible with gas, electric, induction, glass-ceramic and halogen cooktop type, 3 pans in the set, ergonomic handle, safe for use with non-sharp metal utensils and dishwasher safe, stainless steel pan exterior surface, stainless steel pan handle material, black and stainless steel colour
  1,799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFSP9960
Watch Price/Availability
Stanley Tucci U jednoho stolu
Kniha
Amazing Deal 449,- Save 55,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0492631
4.5 19×
Watch Price/Availability
TrueLife FitScale W1 BT White
Bathroom Scale
Great price 482,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRUosva570
5.0 3×
Watch Price/Availability
JUMISO Waterfull Hyaluronic Cream 50 ml
Face Cream daily and night, skin type: oily, normal and dry, effect: moisturising, lifting and protective, 50 ml - 818 Kč/100 ml
  409,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7415
Watch Price/Availability
A-PRO KEYMONT - black leather moto gloves S
Motorcycle Gloves - unisex, summer, material cowhide and textile, style: road and Scooter, colour: black, size S
  989,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: MOTO50493
3.4 15×
Watch Price/Availability
Alza T6M03AE No. 903XL cyan for HP printers
Compatible Ink - for HP OfficeJet 6950, 6960 and 6970 printers, yield up to 910 pages
Great price 319,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7616c9
4.6 643×
Watch Price/Availability
AlzaEco Baby Laundry Detergent 5 l (165 washes)
Fabric Softener - for baby clothes, for all types of textiles except wool and natural silk, suitable for sensitive skin and allergy sufferers, makes ironing easier and softens laundry, prevents the build-up of static electricity, gentle allergen-free perfume, does not harm domestic septic tanks or wastewater treatment plants, lasts for 165 washes, volume 5L, 1 pc per pack - 1.39 Kč/washing - from 46 Kč/1 l
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR852
3.3 12×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chicken wings with honey and chilli
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 271 kJ, weight 300g - 697 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ADVEN09
4.6 9×
Watch Price/Availability
SIXTOL cap with headlamp 180lm, rechargeable, USB, universal size, cotton/PE, black/grey/white
Work Hat - unisex, suitable for activities such as: leisure, hiking, run, travel, fishing and cross-country,
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR344318
5.0 1×
Watch Price/Availability
OXYBAG School set 3 pcs OXY GO Hockey
School Set - suitable boys, school set contains pencil case, sack and briefcase
  2,349,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OBG182a
Watch Price/Availability
Carnilove True Fresh Dog Dry Duck for Junior Large breeds 1.5 kg
Kibble for Puppies for large breeds with low with normal activity, fat (beef) 3%, grain-free, yeast and linseed - 228 Kč/1 kg
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMP2776
4.6 8×
Watch Price/Availability
ELECTROLUX Intuit 800 FLEX KMFE172TEX
Microwave recessed, input power 1200W, volume 17l, number of power levels: 5, microwave heating performance 800W, plate size 27,2 cm, defrosting
-5 % off new 8,399,- New 8,916,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FBT6100n
Watch Price/Availability
Philips Runner spotlight 4 × GU10 20 W, without source IP20, black
Decorative Lighting Philips, 240 mm, 40 W, GU10, Black, Metal, IP20, 90 mm, Points, 220 V - 240 V, Bulb (not included), A, B, C, D, E, F, G, Modern, In the hallway, The dining room, The study, Kitchen, In the bedroom, For the living room, Into the corridor
  1,990,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: PHIosv044
4.6 10×
Watch Price/Availability
Physiomer Express 20 ml
Medical Device - relieves the nose within 1 minute
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth0128