AlzaPlus+ Deals

AlzaPlus+ Deals

Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩

  • The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
  • Full terms and conditions of the campaign can be found here.
Continue
Hide description
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
22,645 Results
4.9 49×
Watch Price/Availability
Mitia Liquid Soap 5 l - Ocean Fresh - blue
Liquid Soap - suitable for normal skin, cleaning, moisturising, relaxing and soothing, for everyday use, pH neutral, fresh fragrance, unisex, volume 5000 ml - 3.98 Kč/100 ml
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DRGaaa2079
Watch Price/Availability
FAT PIPE FAST 34 BABY BLUE 65 LEFT
Floorball Stick composite, flex: 34, round handle profile, length: 65cm, blade orientation: levá
New arrival 999,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfft206
4.5 6×
Watch Price/Availability
Ceresit Grout CE 40 cocoa, 5 kg
Grout - 140 Kč/1 kg
  699,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CERlep058
Watch Price/Availability
HP-OC 100 II/INT BX
Calculator - tabletop, battery power, 1row display, square roots, percentage calculation
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HPK003a
Watch Price/Availability
Dogtrace Search and training device for dogs DOG GPS X25T
Electronic Training Collar - for dogs, for breeds of all sizes, maximum remote control range 20000 m, radio waves, waterproof, impact-resistant and with adjustable pulse force, for an animal weighing between 9 and 100 kg, maximum battery life 1.67 d, plastic material, neck circumference from 32 to 70 cm, band width 2,5 cm, black and orange colour
Great price 12,499,- Save 500,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: DOGele13
4.9 21×
Watch Price/Availability
Tefal Ingenio Easy Cook N Clean 10 Piece Cookware Set L1539053
Cookware Set - compatible with gas, electric and glass-ceramic cooktop type, 2 pots and 3 pans in the set, non-stick surface, oven safe, dishwasher safe and removable handle, body material aluminium, aluminium pot exterior surface, aluminium pan exterior surface, black colour
-5 % off new 3,889,- New 4,099,-
Buy
Unsealed - in stock 1 pcs
Order Code: TEFSN769
Watch Price/Availability
Velká knížka Hurá k vodě pro malé vypravěče
Kniha
Great price 189,- Save 17,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: FKP0492878
4.6 37×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2859C - 7 l
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, dishwasher safe parts, timer, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 6 programs, comes with removable container, power consumption 1800 W, 7 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, cable length 0,9 m, weight 5.9 kg, dimensions 35.5 × 30.5 × 45 cm (H×W×D)
  2,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHhvf12
4.0 3×
Watch Price/Availability
LANVIN Blue Orchid EdT 90 ml
Eau de Toilette for Her - 732 Kč/100 ml
  659,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFA1251
Watch Price/Availability
ACI 5745808 Rear-View Mirror for VW TIGUAN
Rearview Mirror - power control, heated and blinker, Right
  3,161,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR20841
4.2 7×
Watch Price/Availability
Alza CZ132A No. 711 Yellow for HP Printers
Compatible Ink - for HP DesignJet T120, DesignJet T520, DesignJet T520 24 INCH, DesignJet T520 36 INCH, DesignJet T520 Series; 29ml
Great price 359,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7555
5.0 129×
Watch Price/Availability
PERWOLL Renew Blossom 3,75 l (75 washes)
Washing Gel - suitable for colour clothing, for regular washing, 75 wash cycles, volume 3750 ml - 5.31 Kč/pcs - from 106 Kč/1 l
  398,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2827
Watch Price/Availability
Rockbros 24 g AL Road 700/18C-28C 85 mm ORANGE Inner Tube
Tyre Tube wheel diameter: 28", SV/FV (presta) valve length: 85mm, weight: 40g
  389,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: SPTrockb04
5.0 1×
Watch Price/Availability
EcoMatrice Sirius 15 cm, 80 × 200 cm
Mattress Dimensions - 80 cm ×200 cm × 15 cm, With massage profile, firmness: Soft, weight capacity 110 kg
  2,879,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: ECOmat90
Watch Price/Availability
RAAVI from mango tree and metal - Old spice
Writing Desk - rectangular, with dimensions 76×160×70 cm (H × W × D), the table top is made of solid wood, steel construction, drawers, total weight 40 kg
  11,591,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: RAAstu05
4.2 5×
Watch Price/Availability
MA-NU Dog collar Sweet Water / Blue 25 mm × 20-30 cm
Dog Collar - design, classic and adjustable, neck circumference: from 20cm to 30cm, material: metal and BioThane, width of collar: 2.5cm
  489,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: MaNupet35
4.9 16×
Watch Price/Availability
Pejskar Smoker's Treasure 1560g
Gift Set salami, sausage, cold cuts, weight 1560 g
  790,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: PSSds1
Watch Price/Availability
Friedrich řečený Bedřich
Kniha
Amazing Deal 289,- Save 29,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: FKP0438743
4.6 48×
Watch Price/Availability
AENO EK2
Electric Kettle volume: 1.5l, power: 2200W, material: plastic, dual coat, strix connector, swivel base and hidden spiral, type of filter: permanent, white
  699,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ASBkon002
3.0 1×
Watch Price/Availability
ISNTREE Hyper Niacinamide 20 Serum 20 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,745 Kč/100 ml
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL5952
Watch Price/Availability
ACI 5828818 Rear-View Mirror for VW POLO IV
Rearview Mirror - power control, heated and blinker, Right
  2,213,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR20531
4.0 3×
Watch Price/Availability
Alza CN053AE No. 932XL Black for HP Printers
Compatible Ink - for HP OfficeJet 6100 E-Printer, OfficeJet 6600 e-All-In-One, OfficeJet 6700 Premium, OfficeJet 7110 Wide Format, OfficeJet 7510WF, OfficeJet 7600 Series, OfficeJet 7610 Wide Format, OfficeJet 7612 Wide Format; 32ml
Great price 329,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ7530
4.9 29×
Watch Price/Availability
HiPP Babysanft baby shampoo with conditioner 200 ml
Children's Shampoo - recommended age from Birth, liquid, for all hair types, fragrance-free, silicone-free and pH neutral, volume 200 ml, vegan - 65 Kč/100 ml
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY21768
Watch Price/Availability
BusyKids Children's wooden ladders for the apartment, natural
Hayrack - children's, wooden, to the apartment, modern design, solid construction, natural wood
  3,190,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: BUShra001